TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety Wrocław

Wrocław, nazywany "Miastem Stołecznym Dolnego Śląska", to miejsce bogate w historię, kulturę i architekturę. Malownicze nadodrzańskie krajobrazy, zabytkowe kamienice, przepiękne mosty i tętniący życiem rynek sprawiają, że Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Fototapety z Wrocławiem to idealny sposób na przeniesienie tego niezwykłego klimatu do swojego domu. Mogą one ukazać najbardziej charakterystyczne miejsca, jak Rynek, Ostrów Tumski, czy słynny Most Grunwaldzki, oraz zachwycające panoramy miasta. Dzięki nim można poczuć magię Wrocławia bez wychodzenia z domu, co sprawia, że są idealnym elementem dekoracyjnym dla każdego, kto kocha to miasto lub pragnie poczuć jego niepowtarzalny urok. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje, miasta
 • Fototapeta Wieczorna panorama zabytkowej części Wrocławia
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i zabytkowej części starego miasta, Most Grunwaldzki nad Odrą. Vintage ton
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”. Vintage ton
 • Fototapeta Wrocław, Polska - 18 lipca 2017: Stare Miasto we Wrocławiu. Wyspa Katedralna (Ostrów Tumski) to najstarsza część miasta. Historyczne budynki w letni dzień. Stolica Dolnego Śląska, Polska, Europa.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - 18 lipca 2017: Stare Miasto we Wrocławiu. Wyspa Katedralna (Ostrów Tumski) to najstarsza część miasta. Historyczne budynki w letni dzień. Stolica Dolnego Śląska, Polska, Europa.
 • Fototapeta Panorama z Mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu
 • Fototapeta Wrocław, Śląsk, Polska - 19 września 2016 r. Rynek nocą. Wrocławski Ratusz, zbudowany w stylu gotyckim, jedna z głównych atrakcji i atrakcji miasta.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”
 • Fototapeta Budynki mieszkalne i most Grunwaldzki nad rzeką Odrą we Wrocławiu wieczorem.
 • Fototapeta Wieczorne zdjęcie rzeki i budynków Ostrowa Tumskiego Wrocław, Polska
 • Fototapeta Wrocławskie mosty bez ruchu samochodowego oraz rzeka - Wrocław, Polska
 • Fototapeta Wrocław, Polska - 13 lipca 2017: Stare Miasto we Wrocławiu. Miasto z jednym z najpiękniejszych rynków w Europie. Historyczna stolica Dolnego Śląska, Polska, Europa.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Most Grunwaldzki na Odrze
 • Fototapeta Świąteczna atmosfera we Wrocławiu
 • Fototapeta Wrocław, Polska - historyczna część starego miasta, Most Grunwaldzki nad Odrą
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - 13 lipca 2017: Stare Miasto we Wrocławiu. Plac Solny. Miasto z jednym z najbardziej kolorowych rynków w Europie. Historyczna stolica Dolnego Śląska, Polska, Europa.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta „Ostrów Tumski”.
 • Fototapeta Wrocław, Polska - Panorama historycznej i historycznej części starego miasta, Most Grunwaldzki nad Odrą
 • Fototapeta Jarmarki bożonarodzeniowe i drzewo na Rynku Starego Miasta w Pradze z posągiem Jana Husa na pierwszym planie.
 • Fototapeta Panorama oświetla w nocy stare miasto Wrocław. Popularny cel podróży w Polsce. Wysoki zakres dynamiki.

FOTOTAPETY Z WROCŁAWIEM - POCZUJ KLIMAT STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Fototapety ze zdjęciami  Wrocławia pokazująca zarówno piękno klasycznej architektury, która przetrwała kilkaset lat, jak i nowoczesne biurowce, które wyrastają w całym mieście. Miejska zabudowa wygląda zjawiskowo o każdej porze dni i nocy, dlatego fototapety 3d przedstawiające Wrocław zaskakują mnogością barw i realistycznym wyglądem zabytków, a fototapeta ukazująca Wrocław nocą i jego słynne lokalizacje, oświetlone przez lampy uliczne, światła samochodów i tramwajów, którymi można poruszać się po całym mieście. Fototapety z grafikami Wrocławia nocą przedstawiają różne miejsca, lecz na szczególną uwagę zasługują oświetlone mosty, Urząd Wojewódzki i inne budynki w stylu klasycystycznym. Taka fototapeta na wymiar spodoba się zarówno mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska, jak i turystom, którzy pokochali dawny Breslau.

FOTOTAPETY NA WYMIAR Z WROCŁAWIEM - MIASTO 1000 MOSTÓW

Wrocław słynie z mostów, które pozwalają przemieszczać się pojazdom i pieszym przez Odrę i jej dopływy oraz fosę miejską. Most Milenijny w stylu współczesnym i Most Grunwaldzki, czyli zabytkowy most wiszący, to znaki rozpoznawcze miasta, dlatego fototapety na wymiar z Wrocławiem przedstawiają je w dzień i w nocy. Fototapeta winyl na flizelinie Wrocław z jednym z wielu mostów podkreśla charakter miejskiej zabudowy, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka wiadomo, jakie miasto przedstawia. Ponadto fototapety winylowe Wrocław są trwałe, dzięki czemu przez długi czas zdobią ścianę wrocławskiego mieszkania i nie tylko. Fototapety na wymiar z Wrocławiem przedstawiają zarówno zbliżenia na mosty, jak i panoramy. Panorama z Mostem Pokoju lub Mostem Grunwaldzkim to efektowna fototapeta, dzięki której wnętrze staje się elegancką przestrzenią, pełną wspomnień z wycieczek po mieście. Wrocławskie panoramy ciekawie prezentują się w formie fototapety 3d Wrocław, która sprawia, że salon lub sypialna są optycznie powiększone. Dodatkowo trójwymiarowa grafika pozwala przenieść się do ulubionych lokalizacji w mieście tylko za sprawą fototapety na wymiar do kuchni z Wrocławiem, nawet gdy jest się daleko od ukochanej metropolii. Dla miłośników zwiedzania miast po zmroku odpowiednia jest fototapeta Wrocław nocą, na której wrocławskie mosty widnieją na tle ciemnego nieba i oświetlonych zabytków.

FOTOTAPETA NA WYMIAR Z WROCŁAWIEM - PONIEMIECKIE ZABUDOWANIA I SŁYNNE ZABYTKI

Wrocław przez lata był miastem niemieckim, dlatego jego zabudowa przypomina architekturę miast za zachodnią granicą. Klasycystyczne budynki, odrestaurowane kamienice w starych dzielnicach i na Rynku, a także inne zabudowania tworzą historię miasta i jego unikalny klimat. Fototapety 3d Wrocław pozwalają chłoną go nawet z dala od stolicy Dolnego Śląska, a fototapeta ze zdjęcia przedstawiającego Wrocław da Ci możliwość zatrzymania wspomnień, uchwyconych obiektywem własnego aparatu. Fototapeta na wymiar Wrocław nocą zaskoczy Cię, nawet gdy mieszkasz we Wrocławiu i wydaje Ci się, że znasz każde piękne miejsce w mieście. Wybierając fototapety na ścianę Wrocław, podkreślasz przywiązanie do dolnośląskiej metropolii. Fototapeta flizelinowa Wrocław z kościołami z Ostrowa Tumskiego, Halą Stulecia, Kościołem Garnizonowym, Ratuszem i innymi zabytkami ukazuje piękno miasta równie dobrze jak pocztówki i zdjęcia. Dodatkowo fototapeta Wrocław przenosi klimat miasta do mieszkania, realistycznie ukazując słynne miejsca. Jeśli szukasz inspiracji na fototapetę z Wrocławiem wystarczy, że wybierzesz się na spacer po mieście! Wybrany wzór umiesisz tam, gdzie chcesz, gdyż fototapety zmywalne z Wrocławiem pasują do każdego pomieszczenia.

FOTOTAPETY WROCŁAW - KOLEKCJE I WZORY ODPOWIEDNIE DO BIURA I MIESZKANIA

Nowoczesne fototapety z Wrocławiem pasują do lokali biurowych, mieszkań, domów, szkół i przedszkoli. Decydując się na fototapety Wrocław aranżacje wnętrz są modne i stylowe, zarówno gdy postawi się na fototapety do salonu ze starym miastem Wrocławia, jak i gdy umięsi się w lokalu usługowym fototapety do biura Wrocław. W domach znakomicie wyglądają panoramiczne fototapeta ze starym miastem Wrocławia do sypialni, dzięki którym zaaranżuje się pustą ścianę za łóżkiem. Fototapety do biura z Wrocławiem można natomiast umieścić na ścianie za biurkiem, przy którym przyjmuje się klientów. Fototapety ścienne na wymiar z Wrocławiem pasują do wnętrz w każdym stylu, dlatego wśród nich na pewno znajdziesz ciekawe wzory. Postaw na fototapety Wrocław – cena ich wykonania mile Cię zaskoczy.

Wrocław należy do grona najstarszych miast Polski. Miejsce to przyciąga wielu turystów połączeniem licznych zabytków architektury z nowoczesną zabudową. Kochasz stolicę Dolnego Śląska i gdy tylko możesz do niej powracasz? Teraz swoje zamiłowanie możesz wyrazić podczas urządzania domowych lub firmowych wnętrz. Fototapety Wrocław to jedna z naszych propozycji przygotowanych z myślą o zwolennikach grafik z krajobrazami miejskimi. Tętniące życiem miejskie klimaty doskonale wpisują się w aranżacje utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Taka dekoracja nadaje wnętrzom dynamicznego charakteru, dlatego powinna przypaść do gustu osobom żywiołowym, pełnym pomysłów i śmiało planującym ich realizację.

Fototapety przedstawiające wrocławskie ulice, zabudowania, place i deptaki doskonale sprawdzą się w każdym salonie. Sprawią, że wnętrze będzie prezentować się pięknie i nowocześnie. Grafiki z miastami są bardzo wyraziste, skupiają uwagę osób przekraczających próg pomieszczenia, dlatego idealnie uzupełnią proste meble utrzymane w minimalistycznym stylu. Jasne kolory pozwolą powiększyć optycznie wnętrze, sprawią, że będzie się ono prezentować optymistycznie, a przebywające w nim osoby nabiorą energii potrzebnej do podejmowania kolejnych wyzwań. Wystrój klasyczny dobrze uzupełni panorama na Ostrów Tumski, zdjęcie Wrocławia z lotu ptaka czy fototapeta z zabudową miejską zasnutą mgłą.

FOTOTAPETY WROCŁAW – CHARAKTERYSTYCZNE ZABYTKI W DEKORACJI WNĘTRZ

W galerii Picturewall.pl przygotowaliśmy szeroki wybór zdjęć, które doskonale oddają unikalny klimat Wrocławia, łączącego unikalne zabytki z nowoczesnością. Fototapeta Wrocław ze strzelistymi wieżami Archikatedry św. Jana Chrzciciela, Starym Ratuszem, Katedrą Świętej Marii Magdaleny, Zamkiem Piastów Śląskich, Katedrą Wrocławską czy Muzeum Sztuki Wrocławskiej to uniwersalne zdjęcia idealne zarówno do domowych, jak i firmowych wnętrz. Nadają one aranżacji nutkę powagi i nostalgii, dlatego dobrze będą prezentować się jako fototapeta do biura, urzędu, biblioteki oraz wszelkiego rodzaju gabinetów w różnych instytucjach. Taki detal dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie dla firm z woj. dolnośląskiego, które chcą pokazać swój związek z regionem, podkreślić dumę z miejscowej architektury i bogatej historii.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy