TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety Wrocław

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w całej Polsce. Kochają je zarówno Polacy, jak i Niemcy, którzy tłumnie odwiedzają dawny Breslau. Wyjątkowy klimat stolicy Dolnego Śląska sprawia, że w mieście dobrze czują się turyści z wielu zakątków świata oraz sami mieszkańcy. Fototapety Wrocław na wymiar przedstawiają wszystkie miejsca, które warto zobaczyć, gdy odwiedza się Wrocław i chce się poznać urok największego miasta na Dolnym Śląsku. Most Grunwaldzki, Hala Stulecia, Rynek, Ostrów Tumski - na turystów czeka wiele zabytków i klimatycznych miejsc, w których w pełni czuje się magię Wrocławia, dlatego fototapety Wrocław przestawiają każdy słynny zabytek i lokalizację na mapie miasta. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, miasta
 • Fototapeta Evening panorama of the historic part of Wroclaw
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town,Grunwaldzki Bridge on the Oder River.Vintage color tone
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski".Vintage color tone
 • Fototapeta WROCLAW, POLAND - JULY 18, 2017: Wroclaw Old Town. Cathedral Island (Ostrow Tumski) is the oldest part of the city. Historic buildings on a summer day. Capital of Lower Silesia, Poland, Europe.
 • Fototapeta WROCLAW, POLAND - JULY 18, 2017: Wroclaw Old Town. Cathedral Island (Ostrow Tumski) is the oldest part of the city. Historic buildings on a summer day. Capital of Lower Silesia, Poland, Europe.
 • Fototapeta Panorama with Grunwaldzki Bridge in Wroclaw
 • Fototapeta Wroclaw, Silesia, Poland - September, 19th, 2016. Market Square by night illumination. Wroclaw Town Hall, built in Gothic architecture style, one of the main landmarks and attractions in city.
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski"
 • Fototapeta Budynki mieszkalne i most Grunwaldzki nad rzeką Odrą we Wrocławiu wieczorem.
 • Fototapeta Evening photo of river and buildings of Ostrów Tumski Wroclaw, Poland
 • Fototapeta Wrocławskie mosty bez ruchu samochodowego oraz rzeka - Wrocław, Polska
 • Fototapeta WROCLAW, POLAND - JULY 13, 2017: Wroclaw Old Town. City with one of the most beautiful market squares in Europe. Historical capital of Lower Silesia, Poland, Europe.
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski"
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski"
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski"
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Grunwaldzki Bridge on the Oder River
 • Fototapeta Christmas atmosphere in Wroclaw, Poland
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- historic part of the old town,Grunwaldzki Bridge on the Oder River
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski".
 • Fototapeta WROCLAW, POLAND - JULY 13, 2017: Wroclaw Old Town. Salt Square. City with one of the most colorful market squares in Europe. Historical capital of Lower Silesia, Poland, Europe.
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski".
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town "Ostrow Tumski".
 • Fototapeta Wroclaw, Poland- Panorama of the historic and historic part of the old town,Grunwaldzki Bridge on the Oder River
 • Fototapeta Christmas Markets and Tree on the Old Town Square in Prague with Statue of Mr. Jan Hus in the foreground.
 • Fototapeta Panorama illuminated old town of Wroclaw at night. Popular travel destination in Poland. High dynamic range.
 • Fototapeta Aerial view on sunset in Wroclaw
 • Fototapeta Evening view of the old city Wroclaw, Poland.
 • Fototapeta Aerial view on sunset in Wroclaw
 • Fototapeta Christmas market in Wroclaw at evening, Poland, Europe

Fototapety Wrocław sklep - poczuj klimat stolicy Dolnego Śląska

Fototapety we Wrocławiu ukazują zarówno piękno klasycznej architektury, która przetrwała kilkaset lat, jak i nowoczesne biurowce, które wyrastają w całym mieście. Miejska zabudowa wygląda zjawiskowo o każdej porze dni i nocy, dlatego fototapety 3d Wrocław w kolorze zaskakują mnogością barw i realistycznym wyglądem zabytków, a fototapeta Wrocław nocą ukazuje słynne lokalizacje, oświetlone przez lampy uliczne, światła samochodów i tramwajów, którymi można poruszać się po całym mieście. Fototapety we Wrocławiu z widokami nocą przedstawiają różne miejsca, lecz na szczególną uwagę zasługują oświetlone mosty, Urząd Wojewódzki i inne budynki w stylu klasycystycznym. Taka fototapeta Wrocław spodoba się zarówno mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska, jak i turystom, którzy pokochali dawny Breslau.

Fototapety we Wrocławiu - miasto 1000 mostów

Wrocław słynie z mostów, które pozwalają przemieszczać się pojazdom i pieszym przez Odrę i jej dopływy oraz fosę miejską. Most Milenijny w stylu współczesnym i Most Grunwaldzki, czyli zabytkowy most wiszący, to znaki rozpoznawcze miasta, dlatego fototapety Wrocław na wymiar przedstawiają je w dzień i w nocy. Fototapeta winyl na flizelinie Wrocław z jednym z wielu mostów podkreśla charakter miejskiej zabudowy, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka wiadomo, jakie miasto przedstawia. Ponadto fototapety winylowe Wrocław są trwałe, dzięki czemu przez długi czas zdobią ścianę wrocławskiego mieszkania i nie tylko. Fototapety Wrocław na wymiar przedstawiają zarówno zbliżenia na mosty, jak i panoramy. Panorama z Mostem Pokoju lub Mostem Grunwaldzkim to efektowna fototapeta Wrocław, dzięki której wnętrze staje się elegancką przestrzenią, pełną wspomnień z wycieczek po mieście. Wrocławskie panoramy ciekawie prezentują się w formie fototapety 3d Wrocław, która sprawia, że salon lub sypialna są optycznie powiększone. Dodatkowo trójwymiarowa grafika pozwala przenieść się do ulubionych lokalizacji w mieście tylko za sprawą fototapety do kuchni Wrocław, nawet gdy jest się daleko od ukochanej metropolii. Dla miłośników zwiedzania miast po zmroku odpowiednia jest fototapeta Wrocław nocą, na której wrocławskie mosty widnieją na tle ciemnego nieba i oświetlonych zabytków.

Fototapeta Wrocław - poniemieckie zabudowania i słynne zabytki

Wrocław przez lata był miastem niemieckim, dlatego jego zabudowa przypomina architekturę miast za zachodnią granicą. Klasycystyczne budynki, odrestaurowane kamienice w starych dzielnicach i na Rynku, a także inne zabudowania tworzą historię miasta i jego unikalny klimat. Fototapety 3d Wrocław pozwalają chłoną go nawet z dala od stolicy Dolnego Śląska, a fototapety ze zdjęcia Wrocław dadzą Ci możliwość zatrzymania wspomnień, uchwyconych obiektywem własnego aparatu. Fototapeta Wrocław nocą zaskoczy Cię, nawet gdy mieszkasz we Wrocławiu i wydaje Ci się, że znasz każde piękne miejsce w mieście.Wybierając fototapety na ścianę Wrocław, podkreślasz przywiązanie do dolnośląskiej metropolii. Fototapeta flizelinowa Wrocław z kościołami z Ostrowa Tumskiego, Halą Stulecia, Kościołem Garnizonowym, Ratuszem i innymi zabytkami ukazuje piękno miasta równie dobrze jak pocztówki i zdjęcia. Dodatkowo fototapeta winyl na flizelinie Wrocław przenosi klimat miasta do mieszkania, realistycznie ukazując słynne miejsca. Jeśli podobają Ci się fototapety Wrocław, inspiracje na wybór grafiki znajdziesz w swoim otoczeniu - wystarczy, że wybierzesz się na spacer po mieście! Wybrany wzór umiesisz tam, gdzie chcesz, gdyż fototapety zmywalne Wrocław pasują do każdego pomieszczenia.

Fototapety Wrocław kolekcje - wzory odpowiednie do biura i mieszkania

Nowoczesne fototapety Wrocław pasują do lokali biurowych, mieszkań, domów, szkół i przedszkoli. Decydując się na fototapety Wrocław aranżacje wnętrz są modne i stylowe, zarówno gdy postawi się na fototapety do salonu Wrocław, jak i gdy umięsi się w lokalu usługowym fototapety do biura Wrocław. W domach znakomicie wyglądają panoramiczne fototapety do sypialni Wrocław, dzięki którym zaaranżuje się pustą ścianę za łóżkiem. Fototapety do biura z Wrocławiem można natomiast umieścić na ścianie za biurkiem, przy którym przyjmuje się klientów. Fototapety ścienne Wrocław pasują do wnętrz w każdym stylu, dlatego wśród nich na pewno znajdziesz ciekawe wzory. Postaw na fototapety Wrocław – cena ich wykonania mile Cię zaskoczy.

Wrocław należy do grona najstarszych miast Polski. Miejsce to przyciąga wielu turystów połączeniem licznych zabytków architektury z nowoczesną zabudową. Kochasz stolicę Dolnego Śląska i gdy tylko możesz do niej powracasz? Teraz swoje zamiłowanie możesz wyrazić podczas urządzania domowych lub firmowych wnętrz. Fototapety Wrocław to jedna z naszych propozycji przygotowanych z myślą o zwolennikach grafik z krajobrazami miejskimi. Tętniące życiem miejskie klimaty doskonale wpisują się w aranżacje utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Taka dekoracja nadaje wnętrzom dynamicznego charakteru, dlatego powinna przypaść do gustu osobom żywiołowym, pełnym pomysłów i śmiało planującym ich realizację.

Wykorzystaj energię miejskich klimatów

Fototapety przedstawiające wrocławskie ulice, zabudowania, place i deptaki doskonale sprawdzą się w każdym salonie. Sprawią, że wnętrze będzie prezentować się pięknie i nowocześnie. Grafiki z miastami są bardzo wyraziste, skupiają uwagę osób przekraczających próg pomieszczenia, dlatego idealnie uzupełnią proste meble utrzymane w minimalistycznym stylu. Jasne kolory pozwolą powiększyć optycznie wnętrze, sprawią, że będzie się ono prezentować optymistycznie, a przebywające w nim osoby nabiorą energii potrzebnej do podejmowania kolejnych wyzwań. Wystrój klasyczny dobrze uzupełni panorama na Ostrów Tumski, zdjęcie Wrocławia z lotu ptaka czy fototapeta z zabudową miejską zasnutą mgłą.

Fototapety Wrocław – charakterystyczne zabytki w dekoracji wnętrz

W galerii Picturewall.pl przygotowaliśmy szeroki wybór zdjęć, które doskonale oddają unikalny klimat Wrocławia, łączącego unikalne zabytki z nowoczesnością. Grafiki ze strzelistymi wieżami Archikatedry św. Jana Chrzciciela, Starym Ratuszem, Katedrą Świętej Marii Magdaleny, Zamkiem Piastów Śląskich, Katedrą Wrocławską czy Muzeum Sztuki Wrocławskiej to uniwersalne zdjęcia idealne zarówno do domowych, jak i firmowych wnętrz. Nadają one aranżacji nutkę powagi i nostalgii, dlatego dobrze będą prezentować się jako fototapeta do biura, urzędu, biblioteki oraz wszelkiego rodzaju gabinetów w różnych instytucjach. Taki detal dekoracyjny to doskonałe rozwiązanie dla firm z woj. dolnośląskiego, które chcą pokazać swój związek z regionem, podkreślić dumę z miejscowej architektury i bogatej historii.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu