TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety samoprzylepne Kolekcje

Fototapety samoprzylepne są bardzo często wybierane przez naszych klientów, głównie z uwagi na niezwykle łatwy montaż. Spód fototapety pokryty pokryty jest już klejem, w związku z czym nie potrzebujesz żadnych dodatkowych materiałów aby ją przykleić. Wystarczy, że przyłożysz ją do ściany i dociśniesz jak naklejkę, a jeśli powstanie zagniecenie z łatwością odkleisz ją i położysz jeszcze raz. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety samoprzylepne
W związku z tym, że nadają się do każdego wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim jest urządzone, przygotowaliśmy tysiące wzorów fototapet samoprzylepnych, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć wśród nich idealną grafikę, za pomocą której odmieni przestrzeń swojego mieszkania. Z uwagi na ilość wzorów, pogrupowaliśmy je w kolekcje tematyczne, dzięki którym łatwiej odnajdziesz swoją wymarzoną fototapetę.

KOLEKCJE FOTOTAPET SAMOPRZYLEPNYCH

Fototapety samoprzylepne hity sezonu to kolekcja dla tych, którzy są na bieżąco ze wszystkimi wnętrzarskimi trendami. Znajdziesz w niej modne wzory, które doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz w różnych stylach. Fototapety 3d, czyli inaczej trójwymiarowe, stwarzają iluzję optyczną, dzięki której Twoja ściana nabierze głębi, a niewielkie wnętrze zyska kilka dodatkowych metrów. Królują tutaj różnego rodzaju figury geometryczne, wypukłości i tunele.

Artystyczne dusze z pewnością znajdą coś dla siebie wśród fototapet samoprzylepnych z kolekcji abstrakcja, muzyka oraz sztuka. W kategorii budynki znajdziesz zdjęcia oraz grafiki przedstawiające nowoczesne biurowce, i drapacze chmur, zabytki z różnych epok oraz świątynie wszystkich religii.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowe obrazki przedstawiające zwierzątka, zabawki oraz bajkowe postacie. Jeśli Twoje dzieci wyrosły już z pluszaków i piratów, koniecznie sprawdź fototapety samoprzylepne dla nastolatków oraz młodzieżowe. Dobrym pomysłem na fototapetę do pokoju nastolatka jest także wybór wzoru związanego z jego zainteresowaniami, na przykład graffiti, zwierzęta lub sportowe, a także niezwykle modne fototapety z napisami.

Pasjonatom gotowania, a także wszystkim, którzy szukają wzorów do kuchni lub restauracji, polecamy inspirujące i łatwe w montażu fototapety samoprzylepne jedzenie oraz napoje. Kosmos to zbiór grafik przedstawiających gwiazdy i galaktyki. Pomyśl o nich nie tylko dekorując ścianę w sypialni, ale także sufit.

Wielbiciele natury na pewno chętnie zobaczą w swoim mieszkaniu zapierające dech w piersiach krajobrazy, tajemniczy las lub inspirującą przyrodę. Jeśli pasjonują Cię podróże, możesz znaleźć wspaniałe inspiracje wśród fototapet miasta oraz mapy. Urządzając romantyczne wnętrze, sprawdź fototapety z kolekcji kwiaty oraz retro.

Fototapety samoprzylepne struktury z powodzeniem zastąpią remont oraz nowe meble, imitując między innymi drewno, cegłę, beton czy skórę. Jeśli szukasz głównie wzoru, dzięki któremu powiększysz niewielkie wnętrze, znajdziesz go w kolekcji fototapet przestrzennych, mostów, uliczek oraz widoku z okna.

Fototapety samoprzylepne Przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne Kolekcje

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu