TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety do biura

Klienci chętnie odwiedzają biura i różne punkty usługowe, w których dobrze się czują. Aby stworzyć przyjazną atmosferę w lokalu, powinno się wybrać dekoracje, dzięki którym klienci z radością wracają. Jeśli chcesz zaaranżować nowe biuro i szukasz pomysłu na jego wykończenie, przyda Ci się fototapeta do biura na flizelinie. Dzięki niej szybko ozdobisz pustą ścianę za biurkiem, nawiązując do charakteru działalności lub do swoich pasji. Fototapeta do biura jest praktyczną dekoracją - pozwala w pełni wykorzystać niewielki lokal i utworzyć w nim przyjazną przestrzeń do pracy. Jednocześnie jest również niewymagająca, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości - zmywalne grafiki wystarczy przetrzeć, a sama fototapeta 3d do biura jest niepodatna na kurzenie i brudzenie w przeciwieństwie do bibelotów, które stoją na biurkach, półkach i szafach. Dodatkowo dzięki fototapecie zaaranżujesz w ciekawy sposób nawet niewielką przestrzeń, która wymaga optycznego powiększenia. Ciasne pomieszczenia z niewielkimi oknami prezentują się o wiele przyjaźniej zarówno dla pracowników, jak i klientów, gdy na ścianach znajdą się fototapety 3d do biura. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, Dla Biznesu
 • Fototapeta pastelowy, kolorowy las
 • Fototapeta Start rakiety; w technologii generatywnej AI
 • Fototapeta przejrzyste jezioro z wysokimi górami w tle
 • Fototapeta pustynia w południowej Kalifornii
 • Fototapeta Wektorowa grunge ilustracja z wiszącymi żarówkami i miejsce dla teksta. Styl szkic nowoczesny hipster. Unikalny pomysł i koncepcja kreatywnego myślenia.
 • Fototapeta Wiszące żarówki ze świecącym jednym innym pomysłem na jasnoniebieskim tle, minimalny pomysł, płaski układ, góra
 • Fototapeta Streszczenie tekstura akwarela
 • Fototapeta Szczegółowa mapa Starego Świata z elementami dekoracyjnymi
 • Fototapeta tajemnicze morze, łódka na wodzie w świetle zachodzącego słońca
 • Fototapeta panorama jeziora
 • Fototapeta balon lecący nad chmurami
 • Fototapeta Mapa świata drewna, sztuka tekstura
 • Fototapeta widok na Nowy Jork i Most Brookliński nocą
 • Fototapeta widok na panoramę Nowego Jorku o zachodzie słońca
 • Fototapeta Akwarela mapa świata
 • Fototapeta Relief mapy świata na ścianie
 • Fototapeta budka telefoniczna i czerwony autobus w Londynie
 • Fototapeta Wielki Kanion Kolorado w świetle poranka
 • Fototapeta monochromatyczne selektywne wybarwienie Wieży Eiffla
 • Fototapeta startujący samolot na tle miasta
 • Fototapeta TYellow taxi w Nowym Jorku, USA.
 • Fototapeta Most linowy nad chmurami
 • Fototapeta wodospad Niagara w kolorach
 • Fototapeta balony lecące nad miastem
 • Fototapeta czerwony most Golden Gate, San Francisco, Kalifornia, USA
 • Fototapeta Rzym i rzeka Tyber o zmierzchu

Fototapeta do biura - biuro przyjazne dla klientów

Grafiki nawiązujące do charakteru działalności są odpowiednie do biur podróży, nieruchomości, rachunkowych, projektowych i wielu innych. Fototapeta do biura podróży z mapą, egzotycznymi krajobrazami oraz słynnymi miastami zachęca klientów do rezerwowania wycieczek do różnych zakątków świata. Fototapeta do biura nieruchomości z eleganckimi, nowocześnie wykończonymi mieszkaniami lub uśmiechniętą rodziną jest natomiast nawiązaniem do emocji, które towarzyszą osobom nabywającym swoje pierwsze lokum. Fototapeta do biura rachunkowego pozwala za to stworzyć przyjazną przestrzeń do pracy oraz podkreślić profesjonalizm księgowych, zatrudnionych przez biuro.

Fototapety do biura inspiracje - przyjazna przestrzeń do pracy

Każdego dnia w biurze przebywa się przez wiele godzin, dlatego wnętrze lokalu powinno być przyjazne dla pracowników - w stworzeniu pozytywnej atmosfery pomogą fototapety do biura. Galeria wzorów, które są odpowiednie do tego celu, pomoże Ci wybrać grafikę związaną z branżą, a także pasującą do urządzanego wnętrza. Bez względu na to, czy podoba Ci się fototapeta do biura 3d, czy też klasyczne, jednowymiarowe ujęcie, przebywanie w biurze będzie sprawiać przyjemność każdemu pracownikowi. W niewielkim lokalu sprawdzi się trójwymiarowa fototapeta do biura - optyczne powiększenie sprawi, że z wnętrza zniknie poczucie przytłoczenia przez masywne szafy na dokumenty i rozbudowane biurka. Ponadto trójwymiarowa grafika to ciekawa fototapeta do biura projektowego. Dzięki niej projektanci mają więcej zapału do codziennej pracy. Podobnie działają inne fototapety do biur, w których wykonuje się zadania wymagające skupienia i kreatywności.

Fototapeta do biura na ścianę - motywy sprzyjające kreatywności

Jaka fototapeta do biura zachęci do twórczego rozwiązywania problemów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań? Fototapeta do biura na ścianę z widokami na góry, zielone lasy lub morze pozytywnie wpływa na kreatywność. Umieszczenie ich w miejscu pracy sprawia, że wykonywanie codziennych zadań jest mniej monotonne, gdyż umysł jest zachęcany do twórczego rozwiązywania problemów. Fototapeta ścienna do biura z motywami przyrody pomaga również odprężyć się w czasie przerwy, dlatego sprawdza się w pokoju socjalnym i w pracowniczej kantynie. Fajne fototapety do biura są dostępne w wielu wzorach, dlatego można umieścić je w każdym pomieszczeniu, w którym przebywają sami pracownicy lub przyjmowani są klienci.Fototapeta do biura na winylu z dowolnym motywem jest trwała, dlatego zdobi lokal przez długi czas. Wybierając fototapety do biura dla firm, zwróć uwagę na jakość materiału, z jakiego wykonana jest grafika ścienna. Dobrym wyborem są fototapety laminowane, zabezpieczone przed wieloma uszkodzeniami.

Projektowanie fototapet do biura - zamów wybrany wzór na wymiar

Jeśli chcesz stworzyć oryginalną aranżację, postaw na projektowanie fototapet do biura. Dzięki niemu lokal nabierze indywidualnego charakteru i w pełni będzie nawiązywać do charakteru działalności. Fototapety do biura na wymiar przygotowuje się pod dokładnie określone rozmiary, dostosowując wielkość i rodzaj wzoru do powierzchni, na której ma być umieszczona grafika. Fototapeta na ścianę do biura ozdobi zarówno wysoką ścianę w starej kamienicy, jak i niewielki lokal w nowym budownictwie. Grafikę możesz umieścić również na drzwiach do lokalu lub wybrać fototapetę z widokiem przez okno, jeśli biuro mieści się w ciemnym pomieszczeniu.Nieważne, jaka podoba Ci się fototapeta do biura - cena każdego wzoru jest przystępna. Biznesowe fototapety biurowe zamówisz w atrakcyjnej cenie, nawet gdy potrzebujesz niewielkiej grafiki wyłącznie do jednego pomieszczenia. Fototapety do biura pasują również do domowych gabinetów, gdzie potrzebuje się przyjaznej przestrzeni do wykonywania obowiązków zawodowych i przyjmowania interesantów po godzinach pracy w biurze.

Fototapety do biura to nieszablonowe wzory, które znajdą zastosowanie we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach biurowych, recepcjach, open space’ach, firmowych chillout roomach czy salach konferencyjnych. Dzięki nim nie tylko stworzysz wizerunek profesjonalnej marki, ale także zaaranżujesz kreatywną, inspirującą przestrzeń wychodzącą poza utarte schematy, która zrobi wrażenie zarówno na Twoich pracownikach, jak i partnerach biznesowych.

Fototapeta do biura - łatwy sposób na odświeżenie wnętrza

Fototapety sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest efektowna odmiana wnętrza. Dzięki odpowiednio dobranym kolorom i grafikom możesz całkowicie zmienić jego charakter. Jasne barwy i zdjęcia otwartych przestrzeni powiększą i rozjaśnią małe pomieszczenie, żywe kolory dodadzą pracownikom energii, natomiast ciepłe kolory i fotografie uśmiechniętych ludzi sprawią, że stanie się bardziej przytulne.

Motywacyjna fototapeta do biura

Szczególnym rodzajem dekoracji są fototapety do biura, które mają za zadanie nie tylko uatrakcyjnić wygląd wnętrza, ale także inspirować do działania, pobudzać wyobraźnię, dodawać energii podczas pracowitego dnia oraz podkreślić profesjonalizm firmy. Znajdą więc zastosowanie w każdej firmie, w której liczy się kreatywność, nieszablonowe pomysły i indywidualne podejście do klienta. Ponadto, wyróżnią Twoje wnętrza spośród tysiąca podobnych miejsc pracy i sprawią, że przebywające w nich osoby poczują się w nich pewnie i pozytywnie.

ZNAJDŹ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ w fototapetach biurowych

Aby ułatwić Ci zadanie, pogrupowaliśmy nasze fototapety w kategorie, dzięki którym szybko wybierzesz odpowiedni wzór, w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć w swoich wnętrzach. Proponujemy Ci grafiki wspierające kreatywność oraz nieszablonowe koncepcje, motywujące do działania i ciężkiej pracy a także inspirujące do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Relaksujące fototapety do biura

Podzieliliśmy je również w oparciu o branże, z jakimi może być związana Twoja firma: e-biznes, marketing oraz sprzedaż. Pamiętaj, że możesz dowolnie je łączyć, również w ramach różnych kategorii. Jest to rozwiązanie zalecane szczególnie, jeśli chcesz zaaranżować kilka różnych pomieszczeń firmowych lub wydzielić poszczególne miejsca pracy we wspólnej przestrzeni biurowej.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy