TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety konie

Konie to jedne z najpiękniejszych i najbardziej lubianych zwierząt. Kochają je dzieci i dorośli. Ceni się je za przyjazność dla człowieka, piękną sylwetkę i siłę. Jeżeli i Ty uwielbiasz konie, możesz ozdobić wnętrze swojego domu ich wizerunkami, tworząc ponadczasową i elegancką aranżację. Wystarczy, że w salonie, sypialni lub innym pomieszczeniu pojawi się fototapeta konie w galopie. Dzięki niej we wnętrzu zawita wolność, jaką czują te dumne zwierzęta, pędząc przed siebie, gdzie nogi poniosą. Galopujące ogiery i klacze prezentują się wyjątkowo pięknie, zarówno gdy gnają przez łąki w dużej grupie, jak i gdy biegną pojedynczo, niosąc na grzbiecie jeźdźca. Szczególnie ciekawie wygląda fototapeta dzikie konie, na której mustangi pędzą przez prerię, ciesząc się nieograniczoną wolnością. Dodatkowo, gdy na Twojej ścianie zagości fototapeta konie 3d, będziesz mieć wrażenie, że dumne zwierzęta galopują przez Twój dom, gnając w tylko sobie znanym kierunku. Trójwymiarowe grafiki z końmi zaskakują realizmem, dlatego podobają się nawet tym osobom, które decydują się na klasyczną aranżację wnętrza. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, zwierzęta
 • Fototapeta Couple of white horse on white background
 • Fototapeta Portrait of a grey horse among lupine flowers.
 • Fototapeta Dark brown mare galloping on the autumn nature background
 • Fototapeta Stallion in motion in desert dust against beautiful sky
 • Fototapeta Brown wild horse on meadow idyllic field
 • Fototapeta Caballo
 • Fototapeta Horses run gallop free in desert dust against storm sky
 • Fototapeta Black and white horses run in desert dust
 • Fototapeta Wild Horse in the Colorado Desert in Summer
 • Fototapeta Horses with long mane portrait run gallop in desert dust
 • Fototapeta Wild Horses
 • Fototapeta Wild Mustang at Theodore Roosevelt National Park in North Dakota, USA
 • Fototapeta portrait of a horse
 • Fototapeta Wild Horse in the Colorado Desert in Summer
 • Fototapeta Wild Horses in the Colorado High Desert in Summer
 • Fototapeta Wild horses eating grass in preserved territory of Engure national park in Latvia. Landscape with lake and meadow with grass and bouldes in warm lighting.
 • Fototapeta Wild Mustang at Theodore Roosevelt National Park in North Dakota, USA
 • Fototapeta Chilean Gauchos and herd of horses, scenic panorama. Torres del Paine National Park, Patagonia, Chile
 • Fototapeta Dwarf Horse In Green Field
 • Fototapeta Cute wild Horse Foal
 • Fototapeta Wild Horse Stallions Facing Off in the Desert
 • Fototapeta horse head profile sketch vector graphics
 • Fototapeta Wild Horse in the Onaqui Mountains Utah
 • Fototapeta Onaqui Herd of Utah
 • Fototapeta Cheval en noir et blanc
 • Fototapeta Icelandic horse playing, artistic merge
 • Fototapeta horses
 • Fototapeta Horse racing over grunge background
 • Fototapeta Wild Horses of Utah
 • Fototapeta purebred arabian foals run gallop

Fototapeta konie w galopie - poczuj wolność

Fototapeta konie arabskie w galopie stanowi eleganckie tło dla mebli i sprzętów w każdym stylu. Szybkie, gorącokrwiste ogiery i dumne klacze o pięknym umaszczeniu mogą zarówno podkreślać zamiłowanie do jazdy konnej, jak i zaznaczać, że we własnym domu wszyscy powinni czuć się zupełnie wolni i niczym nieskrępowani. Dzięki niej wnętrze nabiera szyku i ma ponadczasowy charakter. Fototapeta konie w lesie dodatkowo sprawia, że salon lub sypialnia stają się przestrzenią, w której przyjemnie się wypoczywa i regeneruje siły po ciężkim dniu. Zieleń drzew w połączeniu z urokiem koni, kryjącymi się w leśnej gęstwinie, stanowi motyw pomagający odprężyć umysł i ciało, nawet gdy stres i szybkie tempo życia utrudniają zrelaksowanie się w czasie wolnym.

Fototapeta konie dla dzieci - rozwijaj zainteresowania od najmłodszych lat

Dzieci uwielbiają jazdę na kucykach i kontakt ze zwierzętami, dlatego fototapeta z koniem to ciekawy motyw na ścianę w dziecięcym pokoiku. Przyjazne kuce mają pozytywny wpływ na dorastające pociechy, zarówno gdy dzieci uczą się jazdy konnej, jak i gdy korzystają z zajęć hipoterapii. Spokojne konie z radością noszą na grzbietach małych jeźdźców, a dzieci uczą się empatii i miłości do dumnych wierzchowców. Fototapeta ze zwierzętami konie każdego dnia przypomina dzieciom, że zwierzęta są przyjaciółmi człowieka. Dodatkowo motyw galopujących ogierów lub klaczy opiekującej się źrebięciem podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dlatego jest odpowiedni do pokoju współdzielonego przez rodzeństwo. Fototapeta głowa konia spodoba się również nastolatkom, dlatego aranżacja dziecięcej przestrzeni będzie odpowiednia dla pociechy przez długi czas.

Subtelnym i przyjaznym motywem do dziecięcego kącika jest fototapeta koń akwarela, która nie tylko przedstawia piękne zwierzęta, ale i zachwyca dzieci delikatnymi, rozmytymi barwami. Akwarelowa grafika sprawi, że pokój Twojej pociechy zmieni się w bajkową przestrzeń, która zachęci do marzeń i rozwijania wyobraźni. Dzięki niej dziewczynka może poczuć się niczym dzielna amazonka, a chłopiec stanie się odważnym rycerzem, który wyrusza w podbój dalekich krain.

Fototapeta konie na wymiar - stwórz ponadczasową, elegancką aranżację

Motyw koni jest obecny w sztuce od stuleci, a dlatego fototapeta konie na wymiar to wybór ponadczasowy. Elegancka grafika może stanowić tło dla klasycznych mebli, a także uzupełnić rustykalne wnętrze. Pasuje również do stylu skandynawskiego, minimalistycznego oraz eklektycznego. Fototapeta do salonu konie jest dzięki temu motywem ponadczasowym, który opiera się zmieniającej się modzie i harmonijnie łączy się z różnymi dodatkami. Dzięki niej salon przez długi czas zachwyca wszystkich domowników i gości, nawet gdy jazda konna jest im odległa. Piękno galopujących koni i urok klaczy dbających o źrebięta sprawia, że salon jest przestrzenią pełną ciepła, swobody i radości.

Fototapeta konie fryzyjskie lub fototapeta konie białe jest dostępna w wielu różnych wersjach kolorystycznych i w różnych formatach, dlatego bez trudu dopasujesz ją do każdego wnętrza. Wizerunek konia może ozdobić zarówno skośną ścianę nad kanapą w salonie na poddaszu, jak i oddzielić optycznie aneks kuchenny od części wypoczynkowej w dużych salonach z otwartą przestrzenią do gotowania. W małych pokojach dziennych ciekawym wyborem jest fototapeta 3d konie, która powiększa optycznie przestrzeń i jednocześnie pozwala poczuć się prawdziwie wolnym we własnym domu. Dla miłośników koni, którzy uwielbiają jazdę konną i często przebywają w stadninach, odpowiednia jest natomiast fototapeta koń w stajni. Dzięki niej można podkreślić swoje zainteresowania, a także obcować na co dzień z ulubionymi zwierzętami. Efektowne zdjęcia koni w galopie, wypoczywających w stajni lub pasących się na rozległej łące to prawdziwa gratka dla każdego, kto docenia urok pięknych klaczy i ogierów, będących od stuleci przyjaciółmi człowieka.

Konie zawdzięczają swą majestatyczność dumnej posturze. Ich grzbiet zdobi bujna grzywa, która w ruchu prezentuje się naprawdę imponująco. Patrząc na fototapety z motywem koni, niemalże można usłyszeć ich stukot kopyt. Konie od dawien dawna utożsamiane są z symbolem dzikiej wolności, prędkości, wiatru we włosach oraz witalności i niewątpliwej urody. Obok grafik z końmi każdy zatrzyma się na dłużej.

Fototapety - konie niech zagoszczą na ścianach

Konie skubiące trawę, na tle lasu, w stajni, na łące, w gonitwie - to tylko niektóre z motywów przewodnich fototapet z końmi w roli głównej. Każda z grafik obrazuje jednak jedno. Dostojność zwierząt, ich powabność, smukłą, aczkolwiek wysportowaną i umięśnioną sylwetkę. Koń, niegdyś zwierzę pociągowe, aktualnie symbol dumy i majestatyczności. Wzbudzają respekt, utożsamiając zarówno świat dzikiej zwierzyny, jak i już tej udomowionej. Fototapety, na których królują konie, motywują do szybkiego działania oraz podejmowania odważnych decyzji. Ich dumna sylwetka goszcząca na grafikach z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom dobrego smaku oraz wyrafinowanego gustu. Osobom, które szukają wyjątkowym elementów dekoracyjnych wnętrz.

Fototapety z motywem koni - niezwykły i jedyny w swoim rodzaju element dekoracyjny

Fototapety z końmi wpisują się w kanony współczesnego piękna. Z tego też względu chętnie są wykorzystywane jako element dekoracyjny gabinetów, salonów, przedpokoi, a nawet sypialni. Koń jest motywem nieśmiertelnym, uniwersalnym i aktualnym pomimo upływu czasu. Już od dawien dawna stanowił przedmiot zafascynowania artystów, czego odzwierciedleniem są piękne, ponadczasowe obrazy. Bardziej współcześni artyści także wykorzystywali motyw koni w swych dziełach. Przykładem jest, chociażby tekst piosenki zespołu Wilki: „jak konie w galopie, jak niebo nad nami”... Konie doczekały się także swych portretów. Fototapety obok cały postur tych zwierząt przedstawiają ich dumne wizerunki. Wśród nich znalazły się zarówno zdjęcia, jak i piękne, przypominające szkice odręczne, rysunki.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu