TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety tygrysy

Tygrysy to potężne, dzikie zwierzęta, które jako jedne z niewielu budzą strach w mieszkańcach Azji. Majestatyczne, wielkie koty dumnie kroczą przez dżungle i lasy, gdzie niemal bezszelestnie podkradają się do niczego nieświadomych ofiar. Przed kilkoma wiekami tygrysy zawędrowały nawet niedaleko Polski, lecz dziś żyją z dala od jej granic. Jeśli chciałbyś spoglądać na drapieżne koty częściej, fototapeta tygrysy na ścianę da Ci taką możliwość. Wielki drapieżnik żyjący na dzikich terenach będzie na wyciągniecie Twojej ręki - wystarczy, że wybierzesz odpowiednią grafikę i zawiesisz ją w dowolnym pomieszczeniu. Fototapeta tygrysy na wymiar zaskoczy Cię naturalnością i mnogością detali, które sprawiają, że znajdujący się na niej kot jest niemalże jak żywy. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, zwierzęta
 • Fototapeta Angry tiger,Sumatran tiger (Panthera tigris sumatrae) beautiful animal and his portrait
 • Fototapeta Tiger portrait of a bengal tiger in Thailand on a black background
 • Fototapeta Siberian tiger, Panthera tigris altaica, also known as the Amur tiger
 • Fototapeta Black & White Beautiful tiger on black background
 • Fototapeta Big eyes. Eyes of a red tiger close up.
 • Fototapeta Dangerous Bengal Tiger Roaring and Jumping Isolated on White Background, with Clipping Path, 3d Illustration.
 • Fototapeta Tiger
 • Fototapeta angry sumatran tiger
 • Fototapeta bengal tiger isolated on white background
 • Fototapeta Great tiger male in the nature habitat. Tiger walk during the golden light time. Wildlife scene with danger animal. Hot summer in India. Dry area with beautiful indian tiger, Panthera tigris
 • Fototapeta Tiger looking camera with clipping path on white background
 • Fototapeta Siberian Tiger running in snow. Beautiful, dynamic and powerful photo of this majestic animal. Set in environment typical for this amazing animal. Birches and meadows
 • Fototapeta Siberian tiger running in the river. Tiger with hsplashing water
 • Fototapeta stripe animals jungle bengal tiger fur texture pattern seamless repeating white black
 • Fototapeta The big Bengal tiger
 • Fototapeta Burgers'Zoo Arnhem Holland
 • Fototapeta close up on tiger, black background
 • Fototapeta Portrait of a Bengal tiger (Panthera tigris bengalensis).
 • Fototapeta Tiger fury
 • Fototapeta Siberian tiger (P. t. altaica), also known as Amur tiger
 • Fototapeta Tiger action in the nature.
 • Fototapeta Portrait of a Tiger
 • Fototapeta Amur tiger (Panthera tigris altaica)
 • Fototapeta Vector seamless pattern with cute tigers on background. Fashionable fabric design.
 • Fototapeta Portrait of a bengal tiger
 • Fototapeta sitting tiger looking aggressivey direct in camera
 • Fototapeta A tiger in Tall stalks of dense green bamboo in a jungle setting.
 • Fototapeta angry
 • Fototapeta Close-up detail portrait of tiger. Sumatran tiger, Panthera tigris sumatrae, rare tiger subspecies that inhabits the Indonesian island of Sumatra. Beautiful face portrait of tiger. Striped fur coat.
 • Fototapeta Amur tiger on a white isolated background

Fototapeta tygrysy - dzikość natury na wyciągnięcie ręki

Możesz wybrać zarówno niewielkie, jak i duże fototapety z tygrysem, które pasują na wielką, pustą ścianę w salonie lub sypialni. Dzięki nim dzikość natury znajdzie się tuż obok Ciebie, a przestrzeń wokół nabierze więcej charakteru. Tygrys to symbol siły i odwagi, dlatego fototapeta 3d z tygrysem doda Ci energii każdego dnia. Grafika z wielkim, dzikim kotem sprawi, że pokonywanie różnych trudności stanie się o wiele łatwiejsze, a Ty będziesz tryskać zapałem do wykonywania codziennych obowiązków.

Fototapeta tygrysy pod wymiar - poznaj króla azjatyckich zwierząt

Fototapeta z tygrysem zachwyci Cię realizmem, który jest jednym z największych atutów grafik z królem azjatyckich zwierząt. Piękne ujęcia tygrysów wylegujących się na trawie lub kryjących się pod wielkimi konarami pozwalają poczuć, że drapieżne koty są tuż obok. Dzięki temu fototapety ścienne z tygrysem to świetny wybór dla osób, które uwielbiają dzikie zwierzęta i lubią przyrodę. Jeśli kochasz wielkie koty żyjące dziko w naturze, tygrys w salonie, sypialni lub w innym pomieszczeniu sprawi Ci wiele radości. Rozwiniesz dzięki niej swoją pasję i będziesz z przyjemnością spędzać czas we własnym domu. Fototapety z tygrysami przedstawiają zwierzęta żyjące w zoo lub w środowisku naturalnym. Możesz wybrać spośród nich grafiki z drapieżnymi kotami okiełznanymi przez człowieka, jak i z groźnymi osobnikami, podpatrzonymi z bezpiecznej odległości. Każde z ujęć przedstawia króla azjatyckich zwierząt z innej perspektywy, dzięki czemu pozwala dostrzec zupełnie nowe cechy jego sylwetki lub umaszczenia. Fototapeta z tygrysami żyjącymi w grupie przedstawia zarówno starsze, jak i młodsze osobniki, które w stadzie są silniejsze i groźniejsze. Dodatkowo fototapeta z tygrysem 3d sprawi, że poczujesz siłę i moc dzikich kotów jeszcze wyraźniej.

Fototapeta winylowa z tygrysem - detale, które skradną Twoje serce

Fototapeta z tygrysem pod wymiar to nie tylko wielkie koty z pięknym umaszczeniem. Wśród grafik na ścianę znajdziesz fototapety z tygrysem, które skupiają się na ciekawych detalach. Dekoracja przestawiająca sierść tygrysa ukazuje piękno dorosłego osobnika w pełnej krasie. Futro w kolorze żółto-pomarańczowym z ciemnymi pręgami prezentuje się wspaniale zarówno z daleka, jak i z bliska, gdy fototapeta flizelinowa z tygrysem skupia się na najdrobniejszych szczegółach. Niewiele zwierząt ma tak piękne umaszczenie, dlatego tygrysie paski to stylowy motyw dekoracyjny na każdą ścianę. Fototapeta lateksowa z tygrysem jest propozycją, która spodoba się miłośnikom dzikich zwierząt i artystom, którzy szukają inspiracji w naturze. Wzór w tygrysie paski stanie się ciekawym tłem dla wielu aranżacji, a także wsparciem w tworzeniu nowych dzieł. Detale prosto z natury szybko kradną serce, dlatego fototapeta z tygrysim futrem z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Fototapeta zmywalna z tygrysem - stwórz orientalną aranżację

Orientalna aranżacja jest pełna barw, egzotycznych materiałów oraz zieleni, jednak to dekoracje inspirowane tygrysem są tym, co dodaje jej wyjątkowego charakteru. Fototapeta z tygrysem na ścianę jest znakomitym tłem dla rattanowych mebli, intensywnie zielonych kwiatów doniczkowych i tekstyliów inspirowanych stylem dalekiej Azji. Wybierając fototapety z tygrysami, możesz stworzyć orientalną aranżację zarówno z tygrysami azjatyckimi, jak i bengalskimi białymi. Dzięki temu w Twoim salonie, sypialni bądź w przedpokoju mogą zagościć dowolne barwy i drapieżne koty, które najbardziej Ci się podobają. Fototapeta z tygrysem na wymiar pasuje nie tylko do pomieszczeń zajmowanych przez dorosłych, dla również przez dzieci. Wystarczy, że wybierzesz dla swojej pociechy buźki roześmianych dzieciaków, które udają małe tygryski. Pomalowane twarze kilkulatków wniosą do pokoju radość i sprawią, że aranżacja dziecięcego pokoju będzie jeszcze ciekawsza. Wesoła fototapeta z motywem tygrysów da wiele przyjemności zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dlatego jest odpowiednim wyborem do pokojów dzielonych przez rodzeństwo. Dodatkowo zmywalna powłoka na dekoracyjnej fototapecie pozwoli utrzymać dziecięcy pokój w czystości przez długi czas bez zbędnego wysiłku. Wystarczy, że ją przetrzesz wilgotną gąbką, a ściana będzie idealnie czysta.

Tygrysy to duże drapieżne koty. Niewiele mają wspólnego z domowymi kociakami. Chociaż na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, iż odróżnia je tylko i wyłącznie ich wielkość. Koty domowe są niewielkie, tygrysy to zaś potężne zwierzęta, żyjące na łonie dzikiej natury. Z czym utożsamiane jest to imponujące zwierzę? Przede wszystkim z ogromną mocą i siłą. W tygrysach drzemią ogromne możliwości oraz doskonała umiejętność pokonywania słabości. Zwierzaki te goszczą na fototapetach, demonstrując swą siłę oraz przewagę nad otoczeniem.

Fototapety z tygrysami - wyraź swoją drapieżność

Tygrysy to waleczne drapieżniki. Nic więc dziwnego, iż jest to motyw fototapet chętnie wykorzystywany w biurach i gabinetach. Każdy z nas może wcześniej lub później okazać się tygrysem biznesu i sukcesu. Tygrysy są pięknymi zwierzętami, ich pomarańczowo-rude futro z białymi oraz czarnymi cętkami prezentuje się niezwykle imponująco. Grafiki obrazujące te drapieżniki w ruchu ukazują niezwykły dynamizm oraz umięśnioną sylwetkę tych zwierzaków. Niech nikogo nie zwiodą pozory. Nawet na grafikach, które przedstawiają śpiące tygrysy, mamy do czynienia z groźnymi drapieżnikami. Chociaż nie da się odmówić młodym tygryskom, iż w swej nieporadności są naprawdę uroczymi zwierzętami. Wręcz można je czasami utożsamić z domowymi kociakami, które biegają za zabawkowymi myszami, piją mleko oraz poświęcają większość czasu na relaksujący sen i odpoczynek, mrucząc z zadowolenia.

To, co tygryski kochają najbardziej...

Tygrys to także motyw, który znalazł się w baśniach i bajkach. Każdy z nas, czy to dziecko, czy to dorosły, kojarzy popularnego tygryska z „Kubusia Puchatka”. Pełen wigoru, skłonny do psoty i zabawy. A jego atrybutem było ogon, na którym mógł skakać całe dnie. Rysunkowe tygryski również zagościły na fototapetach. W porównaniu do realnych zdjęć tygrysów przedstawiają przyjazne zwierzaki, które w żadnym, nawet najmniejszym stopniu nie wydają się groźne. Ale, czy to oby na pewno nie pozory?

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu