TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety Dla Biznesu

Fototapety to doskonały pomysł na odmianę nie tylko prywatnych mieszkań i domów, ale również wnętrz komercyjnych i placówek oświatowych. Dzięki nieszablonowym wzorom Twoja firma wyróżni się spośród tysięcy podobnych wnętrz, a także stanie się atrakcyjna w oczach klientów i pracowników. To także łatwy sposób, aby podkreślić jej profesjonalizm. Jeśli chcesz, aby Twoja firma już od progu zdumiewała niepowtarzalnym wystrojem i klasą, pomyśl o fototapecie w recepcji. Aby ułatwić Ci zadanie wyboru odpowiedniej grafiki, pogrupowaliśmy je w kategorie, wśród których znajdziesz wspaniałe pomysły na urządzenie biur, restauracji, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich i wielu innych. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety

PERSONALIZOWANE OFERTY FOTOTAPET DLA FIRM

Pamiętaj, że w Picturewall.pl dbamy o naszych klientów i wspieramy rozwój firm. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości albo potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze odpowiedniej fototapety lub przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy. Fototapety do biura architektonicznego skupiają się wokół tematyki architektury, budownictwa i wystroju wnętrz. Nadają się do biur architektonicznych, dekoratorów wnętrz, deweloperów, firm budowlanych i remontowych. Fototapety do gabinetów lekarskich nawiązują do tematyki zdrowia, ludzkiego ciała, nauk medycznych i innowacyjnych badań. Znajdziesz wśród nich między innymi fototapety do dentysty, laboratorium, gabinetu lekarskiego, okulisty, stomatologa oraz lekarza. Fototapety do kancelarii prawnej przygotowaliśmy grafiki przedstawiające kodeksy prawa, pisma urzędnicze, prawników, sale sądowe, młotki sędziowskie, wizerunki Temidy z wagą oraz liczne odwołania do prawa. Fototapety do kawiarni obfitują w grafiki przedstawiające kawę, herbatę, kelnerów, babeczki i ciasta oraz ludzi. Utrzymane w przytulnym klimacie zdjęcia pozwolą stworzyć ciepłe miejsce, do którego chętnie będą wracać klienci.

FOTOTAPETY DLA TWOJEGO BIZNESU

Fototapety do przedszkola i fototapety do szkoły sprawdzą się w placówkach edukacyjnych oraz miejscach opieki nad dziećmi takimi jak sale zabaw, świetlice czy gabinety lekarskie dla najmłodszych. Dzięki kolorowym obrazkom dzieci poczują się szczęśliwe i bezpieczne. Dodatkowo proponowane przez nas wzory wspierają rozwój i naukę najmłodszych. Fototapety do restauracji, stołówkach i pracowniczych kuchniach sprawdzą się nowoczesne i eleganckie wzory. Znajdziesz wśród nich zarówno grafiki związane z jedzeniem, jak i modne abstrakcje, dzięki którym pomieszczenie zmieni się w miejsce, z którego nie chce się wyjść. Fototapety do fryzjera, ototapety do gabinetu kosmetycznego oraz fototapety do spa sprawdzą się wszędzie tam, gdzie firma skupia się na dbaniu o wygląd oraz relaks klientów – fototapety do fryzjera i fototapety do gabinetu kosmetycznego lub centrum medycyny estetycznej. Nie tylko uatrakcyjniają wygląd gabinetów i wprowadzają atmosferę błogiego relaksu, ale także mogą stanowić inspirację dla osób dbających o swoje ciało. Do wszelkiego rodzaju obiektów sportowych takich jak kluby fitness, siłownie, korty tenisowe czy boiska przygotowaliśmy fototapety do siłowni. Są one doskonała formą motywacji oraz nietuzinkową ozdobą. Fototapety do biura znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeni przeznaczonej do pracy, jak i strefach relaksu oraz recepcjach. Aby było Ci łatwiej znaleźć to, czego potrzebujesz, podzieliliśmy je na kategorie: e-biznes, inspiracja, kreatywność, marketing, motywacja i sprzedaż.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy