PICTUREWALL.PL: FOTOTAPETY, OBRAZY, NAKLEJKI | ADRES: Krakowska 98, 50-427 Wrocław 71 792 77 47 / 511 448 804 / 799 082 125 / kontakt@picturewall.pl
TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar

Kolor

Fototapety: Dla Biznesu

Fototapety to doskonały pomysł na odmianę nie tylko prywatnych mieszkań i domów, ale również wnętrz komercyjnych i placówek oświatowych. Dzięki nieszablonowym wzorom Twoja firma wyróżni się spośród tysięcy podobnych wnętrz, a także stanie się atrakcyjna w oczach klientów i pracowników.
Wróć do: Fototapety
Brak wyników
To także łatwy sposób, aby podkreślić jej profesjonalizm. Jeśli chcesz, aby Twoja firma już od progu zdumiewała niepowtarzalnym wystrojem i klasą, pomyśl o fototapecie w recepcji. Aby ułatwić Ci zadanie wyboru odpowiedniej grafiki, pogrupowaliśmy je w kategorie, wśród których znajdziesz wspaniałe pomysły na urządzenie biur, restauracji, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich i wielu innych.

PERSONALIZOWANE OFERTY FOTOTAPET DLA FIRM

Pamiętaj, że w Picturewall.pl dbamy o naszych klientów i wspieramy rozwój firm. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości albo potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy w wyborze odpowiedniej fototapety lub przygotujemy indywidualną ofertę dla Twojej firmy.

FOTOTAPETY DLA TWOJEGO BIZNESU

Fototapety do biura architektonicznego skupiają się wokół tematyki architektury, budownictwa i wystroju wnętrz. Nadają się do biur architektonicznych, dekoratorów wnętrz, deweloperów, firm budowlanych i remontowych.

Wzory przeznaczone do gabinetów lekarskich nawiązują do tematyki zdrowia, ludzkiego ciała, nauk medycznych i innowacyjnych badań. Znajdziesz wśród nich między innymi fototapety do dentysty, laboratorium, gabinetu lekarskiego, okulisty, stomatologa oraz lekarza.

Do kancelarii prawnej przygotowaliśmy grafiki przedstawiające kodeksy prawa, pisma urzędnicze, prawników, sale sądowe, młotki sędziowskie, wizerunki Temidy z wagą oraz liczne odwołania do prawa.

Fototapety do kawiarni obfitują w grafiki przedstawiające kawę, herbatę, kelnerów, babeczki i ciasta oraz ludzi. Utrzymane w przytulnym klimacie zdjęcia pozwolą stworzyć ciepłe miejsce, do którego chętnie będą wracać klienci.

Propozycje do przedszkola i szkoły sprawdzą się w placówkach edukacyjnych oraz miejscach opieki nad dziećmi takimi jak sale zabaw, świetlice czy gabinety lekarskie dla najmłodszych. Dzięki kolorowym obrazkom dzieci poczują się szczęśliwe i bezpieczne. Dodatkowo proponowane przez nas wzory wspierają rozwój i naukę najmłodszych.

W restauracji, stołówkach i pracowniczych kuchniach sprawdzą się nowoczesne i eleganckie wzory. Znajdziesz wśród nich zarówno grafiki związane z jedzeniem, jak i modne abstrakcje, dzięki którym pomieszczenie zmieni się w miejsce, z którego nie chce się wyjść.

Fototapety do salonu fryzjerskiego, salonu kosmetycznego oraz spa sprawdzą się wszędzie tam, gdzie firma skupia się na dbaniu o wygląd oraz relaks klientów – fryzjer, barber, kosmetyczka, wizażystka, dermatolog, chirurg plastyczny, spa, solarium, sauna czy centrum medycyny estetycznej. Nie tylko uatrakcyjniają wygląd gabinetów i wprowadzają atmosferę błogiego relaksu, ale także mogą stanowić inspirację dla osób dbających o swoje ciało.

Dzięki fototapetom do salonu ślubnego przygotowania do tego ważnego dnia będą czystą przyjemnością. Każda para młoda poczuje się odprężona w otoczeniu gustownych, romantycznych grafik. Znajdą one zastosowanie nie tylko w salonach sukien ślubnych, ale także we wszystkich firmach zajmujących się usługami weselnymi, na przykład w kwiaciarniach, cukierniach, salach weselnych, wypożyczalniach samochodów czy w studiu fotograficznym.

Do wszelkiego rodzaju obiektów sportowych takich jak kluby fitness, siłownie, korty tenisowe czy boiska przygotowaliśmy fototapety do siłowni. Są one doskonała formą motywacji oraz nietuzinkową ozdobą.

Wzory do biura znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeni przeznaczonej do pracy, jak i strefach relaksu oraz recepcjach. Aby było Ci łatwiej znaleźć to, czego potrzebujesz, podzieliliśmy je na kategorie: e-biznes, inspiracja, kreatywność, marketing, motywacja i sprzedaż.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu