TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety transport

Środki transportu znacznie ułatwiają codzienne życie wszystkim mieszkańcom globu. Dzięki nim można podróżować o wiele szybciej niż dawniej i pokonywać ogromne odległości nawet w kilka godzin. Fototapety z transportem na ścianę przypadną do gustu wszystkim miłośnikom podróżowania na wodzie, lądzie i w powietrzu. Dzięki nim pokój zmieni się w miejsce pełne pasji i pozytywnych wibracji. Grafiki z samochodami, statkami, samolotami i innymi środkami transportu uzupełnią wnętrze chłopięcego pokoju, a także przypadną do gustu kobietom, które dzielą pasję do motoryzacji z mężczyznami. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety
 • Fototapeta stary samolot - dwupłatowiec
 • Fototapeta Sailing vessel
 • Fototapeta Hudson Steam Locomotive
 • Fototapeta Cumbres and Toltec Narrow Gauge Railroad, Colorado, USA
 • Fototapeta Young aviators at the airport with a homemade airplane
 • Fototapeta 'Vintage Style' image of World of American War 2 Torpedo bomber. First saw combat in 1942
 • Fototapeta Logistics and transportaIndustrial Container Cargo freight ship, forklift handling container box loading for logistic import export and transport industry concept backgroundtransport industry
 • Fototapeta Global transportation industry
 • Fototapeta Panorama transport and logistic concept by truck boat plane for logistic Import export background
 • Fototapeta Truck with container on road, cargo transportation concept.
 • Fototapeta line
 • Fototapeta Expressway top view, Road traffic an important infrastructure
 • Fototapeta Kleintransporter unterwegs in der Stadt
 • Fototapeta Transport Forward 12
 • Fototapeta Highway transportation with cars and Truck
 • Fototapeta Lieferwagen in einer Stadt
 • Fototapeta Several cars vans trucks parked in parking lot for rent or delivery
 • Fototapeta LKW - Spedition, vier geparkte weiße Sattelschlepper nebeneinander
 • Fototapeta Caravan or convoy of trucks in line on a country highway
 • Fototapeta Versand und Logistik im Warenlager einer Spedition - Lieferung von Paketen im Onlinehandel // transport and logistics in a warehouse
 • Fototapeta Container ship carrying container for import and export, business logistic and transportation by container ship in open sea, Aerial view container ship with copy space for design banner web
 • Fototapeta Transport & Car Service
 • Fototapeta Set of various transportation and construction machinery. Icons of Motorcycles and bicycles, cars, heavy trucks, Heavy-duty vehicles and buses.
 • Fototapeta Panoramic View of a Mega-City with Traffic at Night
 • Fototapeta Truck driving on the asphalt road in rural landscape at sunset with dark clouds
 • Fototapeta Truck Panorama
 • Fototapeta Container ship in import export and business logistic. Trade Port. Shipping, cargo to harbor and Cargo plane with working crane bridge in shipyard at sunrise, logistic import export and transport indu
 • Fototapeta Global business logistics import export background and container cargo freight ship transport concept
 • Fototapeta Truck on the road
 • Fototapeta business of worldwide , Transportation , import-export, logistic

Fototapety ze środkami transportu - woda, ląd czy powietrze?

Fototapety transport przedstawiają większość środków transportu, którymi można dotrzeć do każdego miejsca na Ziemi. Możesz znaleźć wśród nich zarówno ciekawe ujęcia pędzących pociągów, dynamicznych samochodów i ogromnych samolotów, jak i oryginalne grafiki ze statkami i rakietami kosmicznymi. Dzięki mnogości fototapet do wyboru możesz przekonać się, jak wiele różnych środków transportu ułatwia codzienne życie i pomaga poznawać świat.

Fototapety transportowe - podróże w chmurach

Kilka wieków temu ludzie mogli jedynie pomarzyć o lataniu i podróżowaniu ponad chmurami. Dziś możliwe jest korzystanie z tanich lotów do wszystkich zakątków świata, a latanie samolotem stało się powszechne. Jeśli fascynuje Cię latanie i uwielbiasz przebywać na kilkunastu tysiącach metrów nad ziemią, fototapeta transport z samolotami jest propozycją idealną dla Ciebie. Fototapety transport z ogromnymi odrzutowcami i samolotami pasażerskimi, helikopterami i innymi powietrznymi środkami transportu to ciekawa dekoracja ścienna nie tylko do pokojów chłopięcych i męskich sypialni, ale także do biur podróży, szkół lotniczych i innych miejsc związanych z transportem powietrznym. Dzięki nim podkreśla się charakter wnętrza, prezentując piękno wielkich samolotów, które codziennie przewożą tysiące pasażerów na całym świecie.

Fototapety środki transportu - w świecie majestatycznych żaglowców

Transport wodny rozwijał się jako pierwszy - już w starożytności pływano po morzach i rzekach, przewożąc towary statkami kupieckimi i wojska na ogromnych statkach. To właśnie dzięki transportowi wodnemu odkrywano nowe lądy i rozwijano ważne szlaki handlowe. Dziś znaczenie statków zmalało, lecz majestatyczne żaglowce i ogromne kontenerowce wciąż budzą zainteresowanie. Fototapety transport przedstawiające statki wodne ukazują wielkość i piękno statków pod pełnymi żaglami, a także luksusowe jachty i promy, które zabierają pasażerów w długie rejsy po wodach ciepłych mórz i oceanów. Fototapeta transport wodny to ciekawy wybór dla miłośników podróżowania. Grafiki z turystami na pokładzie statku, koło sterowe, a także różne detale związane z pływaniem sprawiają, że mieszkanie zmienia się w przestrzeń, w której można skupić się na przyjemnościach. Dzięki fototapetom nawiązującym do transportu wodnego, salon, sypialnia lub przedpokój kojarzą się z wojażami po świecie i zachęcają do planowania kolejnych podróży różnymi środkami transportu.

Fototapety transport - ciężarówką przez autostradę

Wielkie ciężarówki każdego dnia pokonują tysiące kilometrów na wszystkich kontynentach. Ogromne samochody prowadzone przez truckersów przewożą towary przez najsłynniejsze autostrady Ameryki, a mierzące kilkadziesiąt metrów pociągi drogowe pędzą przez pustynną Australię. Ciężarówki fascynują miłośników motoryzacji od lat, dlatego fototapety transport z wielkimi samochodami ciężarowymi są przez nich chętnie wybierane. Grafika z wielką ciężarówką prezentuje się dobrze w wielu miejscach - zarówno w męskich pokojach, jak i w barach dla truckersów oraz w firmach logistycznych. Dzięki niej wnętrze nawiązuje do zamiłowania do motoryzacji i wpisuje się w kulturę truckersów, którzy na wiele dni opuszczają dom i udają się w długie trasy po całym kontynencie. Fototapeta transport z ciężarówkami to tylko jedna z wielu rodzajów grafik z transportem lądowym. Równie dobrze możesz postawić na grafiki z autobusami, autokarami, motocyklami i samochodami osobowymi. Do wyboru masz setki różnych ujęć, wśród których znajdziesz zarówno kultowe modele aut klasycznych, jak i nowoczesne, sportowe samochody. Dzięki temu w Twojej sypialni bądź salonie zagoszczą pojazdy, które są dla Ciebie najbardziej interesujące.

Fototapeta transport - podkreśl pasję do motoryzacji

Jeśli uwielbiasz motoryzację i z zapałem śledzisz kolejne wystawy samochodowe, z pewnością docenisz fototapety transport, na których znajdziesz ulubione auta. Możesz wybrać grafikę z szybkim Porsche lub Lamborghini, luksusowym Mercedesem, jak również z zabytkowym pojazdem z okresu przedwojennego. Bez względu na to, jakie samochody lubisz i ile masz lat, możesz stworzyć wymarzoną aranżację wnętrza, gdy zdecydujesz się na fototapetę z dowolnym samochodem. Dzięki niej podkreślisz swoje zamiłowanie do motoryzacji, a wnętrze Twojego domu będzie wyrażać Ciebie. Każdą fototapetę ze środkami transportu lądowego zamówisz na wymiar, dlatego na pewno znajdziesz grafikę, która będzie dobrze wyglądać w Twojej sypialni lub salonie.

Fototapety z transportem to nie tylko wspaniałe grafiki na ścianę dla osób, które uwielbiają pojazdy mechaniczne, ale również dla wszystkich, którzy kochają życie. Takie jakie jest. Tu i teraz. Łapią chwile i nie martwią się tym, co będzie w przyszłości. Środki transportu, w szczególności te nawiązujące do najnowocześniejszych technologii to bardzo interesujący temat do stworzenia fototapety transportowej. Będzie się ona wspaniale prezentowała w nowoczesnym salonie lub w pokoju młodzieżowym. Motoryzacja, szybkie oraz nowoczesne samochody zawsze były atrakcyjne dla młodych mężczyzn. Odpowiedni samochód zawsze właściwie podkreśli ich męskość.

Fototapety z transportem - bardzo wiele różnych motywów

Fototapety z transportem, ukazujące szybkie koleje lub samoloty w przestworzach są wyrazem tęsknoty za wolnością. Chęci oderwania się od ziemi i pobujania w obłokach. Każdy z nas chciałby czasami zostawić codzienność bardzo daleko za sobą. W szczególności wtedy, gdy problemy się piętrzą. Na naszych fototapetach nawiązujących do transportu znajdziesz również kolorowe światła miasta, nowoczesną architekturę. Wszystkie te elementy dodadzą dynamizmu oraz ubarwią nawet najbardziej minimalistyczne i nieprzytulne wnętrze. Jeżeli jesteś z natury osobą sentymentalną, to fototapety z grafiką statku na spokojnym morzu, przeniesie Cię myślami gdzieś daleko stąd. Do miejsca, gdzie naprawdę chciałbyś być. Natomiast fototapety z samochodami, motocyklami, samolotami lub pociągami, jak również niesamowicie drogimi jachtami, dodadzą dynamizmu każdemu pomieszczeniu. W naszej kolekcji fototapet nawiązujących do transportu, znajdziesz grafiki bardzo różnorodnych środków transportu. Każdy z nich został zachwycająco uchwycony w kadrze.

Fototapety z motywem transportu - również dla miłośników żeglarstwa

W naszej kolekcji znajdziesz takie motywy jak: statki pasażerskie, transportowe, katamarany i żaglówki. Takie, które jeszcze nie wypłynęły z portu oraz płynące po otwartym morzu. Taka fototapeta będzie bardzo dobrze prezentowała się w każdym gabinecie lub salonie.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu