TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety transport

Środki transportu znacznie ułatwiają codzienne życie wszystkim mieszkańcom globu. Dzięki nim można podróżować o wiele szybciej niż dawniej i pokonywać ogromne odległości nawet w kilka godzin. Fototapety z transportem na ścianę przypadną do gustu wszystkim miłośnikom podróżowania na wodzie, lądzie i w powietrzu. Dzięki nim pokój zmieni się w miejsce pełne pasji i pozytywnych wibracji. Grafiki z samochodami, statkami, samolotami i innymi środkami transportu uzupełnią wnętrze chłopięcego pokoju, a także przypadną do gustu kobietom, które dzielą pasję do motoryzacji z mężczyznami. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje
 • Fototapeta na zboczu
 • Fototapeta chłopiec żeglujący obok statku w gwieździstą noc
 • Fototapeta Okręt wojenny na służbie. Ochrona granic morskich. Krążownik rakietowy. Flota wojskowa. Marynarka wojenna. Ochrona Graniczna. Bezpieczeństwo narodowe.
 • Fototapeta Seascape Pier
 • Fototapeta Jacht żaglowy z białymi żaglami
 • Fototapeta scena ucieczki człowieka z tonącego statku w deszczową noc, styl sztuki cyfrowej, malarstwo ilustracyjne
 • Fototapeta Widok z lotu ptaka kontenerowiec statek towarowy, logistyka eksport eksport firmy i transport międzynarodowy przez kontenerowiec na otwartym morzu.
 • Fototapeta Startuje ogromny dwupiętrowy odrzutowiec komercyjny
 • Fototapeta Podróży powietrznej pojęcie Latać nad miastem miejsce przeznaczenia. Krajobraz o zachodzie słońca nad chmurami.
 • Fototapeta wojskowe myśliwce - nowoczesne uzbrojone wojskowe myśliwce latają na niebie
 • Fototapeta historyczne samoloty na pasie startowym
 • Fototapeta Realistyczne zdjęcie prywatnego luksusowego odrzutowca White Luxury generic lecącego nad ziemią. Pusty niebieskie niebo z białymi chmurami przy tłem. Koncepcja podróży biznesowych. Poziomy. Renderowania 3d
 • Fototapeta Odrzutowy samolot w spektakularnym zmierzchu niebie
 • Fototapeta Żółty samolot latający na pasie startowym.
 • Fototapeta zabytkowe samochody na wystawie
 • Fototapeta Klasyczny stereofoniczny samochód stereo
 • Fototapeta Futurystyczna koncepcja technologii samochodowej ze skrzyżowaniem szkieletowym (ilustracja 3D)
 • Fototapeta Rocznika klasyczny amerykański samochód w kolorowej ulicie Hawański, Kuba. Panoramiczna fotografia podróżnicza.
 • Fototapeta czerwony samochód biznesu prędkości na górskiej autostradzie z rozmycia
 • Fototapeta Klasyczny samochód zaparkowany w górach rano. Renderowania 3D i ilustracji.
 • Fototapeta Wyścigi drużynowe w sportach motorowych. Szybko poruszający się ogólny samochód wyścigowy ścigający się po torze z rozmyciem ruchu. Renderowania 3D z miejsca na tekst lub miejsce
 • Fototapeta Koncepcja uruchomienia i projektu
 • Fototapeta Startuje rakieta z promem kosmicznym. Ilustracja 3D
 • Fototapeta Uruchomienie i rozpoczęcie koncepcji
 • Fototapeta Prom kosmiczny startujący na misję. Elementy tego obrazu dostarczone przez NASA
 • Fototapeta Start rakiety kosmicznej. Wektorowa ilustracja zaczynać astronautyczną rakietę z dymnymi chmurami na ciemnym nocnego nieba tle.

Fototapety ze środkami transportu - woda, ląd czy powietrze?

Fototapety transport przedstawiają większość środków transportu, którymi można dotrzeć do każdego miejsca na Ziemi. Możesz znaleźć wśród nich zarówno ciekawe ujęcia pędzących pociągów, dynamicznych samochodów i ogromnych samolotów, jak i oryginalne grafiki ze statkami i rakietami kosmicznymi. Dzięki mnogości fototapet do wyboru możesz przekonać się, jak wiele różnych środków transportu ułatwia codzienne życie i pomaga poznawać świat.

Fototapety transportowe - podróże w chmurach

Kilka wieków temu ludzie mogli jedynie pomarzyć o lataniu i podróżowaniu ponad chmurami. Dziś możliwe jest korzystanie z tanich lotów do wszystkich zakątków świata, a latanie samolotem stało się powszechne. Jeśli fascynuje Cię latanie i uwielbiasz przebywać na kilkunastu tysiącach metrów nad ziemią, fototapeta transport z samolotami jest propozycją idealną dla Ciebie. Fototapety transport z ogromnymi odrzutowcami i samolotami pasażerskimi, helikopterami i innymi powietrznymi środkami transportu to ciekawa dekoracja ścienna nie tylko do pokojów chłopięcych i męskich sypialni, ale także do biur podróży, szkół lotniczych i innych miejsc związanych z transportem powietrznym. Dzięki nim podkreśla się charakter wnętrza, prezentując piękno wielkich samolotów, które codziennie przewożą tysiące pasażerów na całym świecie.

Fototapety środki transportu - w świecie majestatycznych żaglowców

Transport wodny rozwijał się jako pierwszy - już w starożytności pływano po morzach i rzekach, przewożąc towary statkami kupieckimi i wojska na ogromnych statkach. To właśnie dzięki transportowi wodnemu odkrywano nowe lądy i rozwijano ważne szlaki handlowe. Dziś znaczenie statków zmalało, lecz majestatyczne żaglowce i ogromne kontenerowce wciąż budzą zainteresowanie. Fototapety transport przedstawiające statki wodne ukazują wielkość i piękno statków pod pełnymi żaglami, a także luksusowe jachty i promy, które zabierają pasażerów w długie rejsy po wodach ciepłych mórz i oceanów. Fototapeta transport wodny to ciekawy wybór dla miłośników podróżowania. Grafiki z turystami na pokładzie statku, koło sterowe, a także różne detale związane z pływaniem sprawiają, że mieszkanie zmienia się w przestrzeń, w której można skupić się na przyjemnościach. Dzięki fototapetom nawiązującym do transportu wodnego, salon, sypialnia lub przedpokój kojarzą się z wojażami po świecie i zachęcają do planowania kolejnych podróży różnymi środkami transportu.

Fototapety transport - ciężarówką przez autostradę

Wielkie ciężarówki każdego dnia pokonują tysiące kilometrów na wszystkich kontynentach. Ogromne samochody prowadzone przez truckersów przewożą towary przez najsłynniejsze autostrady Ameryki, a mierzące kilkadziesiąt metrów pociągi drogowe pędzą przez pustynną Australię. Ciężarówki fascynują miłośników motoryzacji od lat, dlatego fototapety transport z wielkimi samochodami ciężarowymi są przez nich chętnie wybierane. Grafika z wielką ciężarówką prezentuje się dobrze w wielu miejscach - zarówno w męskich pokojach, jak i w barach dla truckersów oraz w firmach logistycznych. Dzięki niej wnętrze nawiązuje do zamiłowania do motoryzacji i wpisuje się w kulturę truckersów, którzy na wiele dni opuszczają dom i udają się w długie trasy po całym kontynencie. Fototapeta transport z ciężarówkami to tylko jedna z wielu rodzajów grafik z transportem lądowym. Równie dobrze możesz postawić na grafiki z autobusami, autokarami, motocyklami i samochodami osobowymi. Do wyboru masz setki różnych ujęć, wśród których znajdziesz zarówno kultowe modele aut klasycznych, jak i nowoczesne, sportowe samochody. Dzięki temu w Twojej sypialni bądź salonie zagoszczą pojazdy, które są dla Ciebie najbardziej interesujące.

Fototapeta transport - podkreśl pasję do motoryzacji

Jeśli uwielbiasz motoryzację i z zapałem śledzisz kolejne wystawy samochodowe, z pewnością docenisz fototapety transport, na których znajdziesz ulubione auta. Możesz wybrać grafikę z szybkim Porsche lub Lamborghini, luksusowym Mercedesem, jak również z zabytkowym pojazdem z okresu przedwojennego. Bez względu na to, jakie samochody lubisz i ile masz lat, możesz stworzyć wymarzoną aranżację wnętrza, gdy zdecydujesz się na fototapetę z dowolnym samochodem. Dzięki niej podkreślisz swoje zamiłowanie do motoryzacji, a wnętrze Twojego domu będzie wyrażać Ciebie. Każdą fototapetę ze środkami transportu lądowego zamówisz na wymiar, dlatego na pewno znajdziesz grafikę, która będzie dobrze wyglądać w Twojej sypialni lub salonie.

Fototapety z transportem to nie tylko wspaniałe grafiki na ścianę dla osób, które uwielbiają pojazdy mechaniczne, ale również dla wszystkich, którzy kochają życie. Takie jakie jest. Tu i teraz. Łapią chwile i nie martwią się tym, co będzie w przyszłości. Środki transportu, w szczególności te nawiązujące do najnowocześniejszych technologii to bardzo interesujący temat do stworzenia fototapety transportowej. Będzie się ona wspaniale prezentowała w nowoczesnym salonie lub w pokoju młodzieżowym. Motoryzacja, szybkie oraz nowoczesne samochody zawsze były atrakcyjne dla młodych mężczyzn. Odpowiedni samochód zawsze właściwie podkreśli ich męskość.

Fototapety z transportem - bardzo wiele różnych motywów

Fototapety z transportem, ukazujące szybkie koleje lub samoloty w przestworzach są wyrazem tęsknoty za wolnością. Chęci oderwania się od ziemi i pobujania w obłokach. Każdy z nas chciałby czasami zostawić codzienność bardzo daleko za sobą. W szczególności wtedy, gdy problemy się piętrzą. Na naszych fototapetach nawiązujących do transportu znajdziesz również kolorowe światła miasta, nowoczesną architekturę. Wszystkie te elementy dodadzą dynamizmu oraz ubarwią nawet najbardziej minimalistyczne i nieprzytulne wnętrze. Jeżeli jesteś z natury osobą sentymentalną, to fototapety z grafiką statku na spokojnym morzu, przeniesie Cię myślami gdzieś daleko stąd. Do miejsca, gdzie naprawdę chciałbyś być. Natomiast fototapety z samochodami, motocyklami, samolotami lub pociągami, jak również niesamowicie drogimi jachtami, dodadzą dynamizmu każdemu pomieszczeniu. W naszej kolekcji fototapet nawiązujących do transportu, znajdziesz grafiki bardzo różnorodnych środków transportu. Każdy z nich został zachwycająco uchwycony w kadrze.

Fototapety z motywem transportu - również dla miłośników żeglarstwa

W naszej kolekcji znajdziesz takie motywy jak: statki pasażerskie, transportowe, katamarany i żaglówki. Takie, które jeszcze nie wypłynęły z portu oraz płynące po otwartym morzu. Taka fototapeta będzie bardzo dobrze prezentowała się w każdym gabinecie lub salonie.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy