TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety mosty

Architektura może być tak samo zachwycająca jak dzieła stworzone przez przyrodę, co widać, gdy patrzy się na majestatyczne budowle powstałe zarówno przed tysiącami lat, jak i w ostatnim stuleciu. Szczególnie efektownie prezentują się mosty, które osiągają nawet kilka kilometrów długości. Fototapeta most wiszący przedstawia mosty z całego świata, których istnienie wydaje się przeczyć prawom fizyki i żywiołom na nie oddziałującym. Słynne mosty wiszące są symbolem wielu metropolii, dlatego są popularnym motywem przewodnim dekoracji ściennych. Fototapeta most Golden Gate przedstawia monumentalną trasę o długości ponad 2700 metrów. Zachwycający most podkreśla kunszt budowniczych, którzy już w 1937 roku byli w stanie wybudować wiszącą konstrukcję tak trwałą, że wytrzyma nawet 200 lat intensywnej eksploatacji. Jeżeli doceniasz cuda architektury z całego świata, fototapeta most San Francisco z pewnością Cię zachwyci. Długi most o charakterystycznej czerwonej barwie prezentuje się niesamowicie o każdej porze dnia, a fototapeta z jego zdjęciem wpisuje się harmonijnie w aranżacje w stylu high-tech, industrialnym i nowoczesnym. Fototapeta most wiszący we mgle to kolejna ciekawa odsłona Golden Gate i innych mostów o podobnej konstrukcji. Dzięki niej w domu zagości nie tylko elegancka grafika, ale i związana z nią tajemniczość. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje
 • Fototapeta Tower Bridge i delikatna mgła, Londyn, Anglia
 • Fototapeta most Golden Gate, San Francisco
 • Fototapeta most i widok na Big Ben w Londynie
 • Fototapeta most i zatoka w Shenzhen, Chiny
 • Fototapeta most Golden Gate o wschodzie słońca, San Francisco, Kalifornia
 • Fototapeta most w nocy
 • Fototapeta most brookliński o wschodzie słońca w kolorystyce vintage, miasto Nowy Jork, USA
 • Fototapeta oświetlony most w nocy
 • Fototapeta metalowo-drewniany most nad jeziorem
 • Fototapeta most brookliński ze szczegółami dźwigarów i kabli pomocniczych, Manhattan, Nowy Jork, USA
 • Fototapeta most i droga do słońca
 • Fototapeta czerwony most Golden Gate o wschodzie słońca, San Francisco, Kalifornia
 • Fototapeta Paryż - most Alexandra III
 • Fototapeta miasto Nowy Jork z mostem brooklińskim nocą, fotografia czarno-biała
 • Fototapeta most w centrum miasta
 • Fototapeta księżyc i widok na molo w Port Elizabeth, RPA
 • Fototapeta Manhattan, most brookliński i pejzaż miejski, Nowy Jork
 • Fototapeta most wiszący, Lynn Valley w North Vancouver, Kanada
 • Fototapeta Tower Bridge, nad rzeką Tamizą w Londynie, w pochmurny, burzowy dzień
 • Fototapeta most nad kanałem w Dubaju
 • Fototapeta Most Golden Gate w San Francisco
 • Fototapeta most wiszący z efektem optycznego powiększenia pomieszczenia
 • Fototapeta most Golden Gate przy pochmurnej pogodzie, San Francisco
 • Fototapeta widok na most San Francisco–Oakland Bay Bridge nad zatoką San Francisco w Kalifornii
 • Fototapeta żółta taksówka na moście brooklińskim
 • Fototapeta most Tsing Ma w Hong Kongu

Fototapeta most wiszący - zachwycające dzieła wybitnych architektów

Jeśli podobają Ci się wiszące mosty, znajdziesz grafiki, na których widnieją konstrukcje znajdujące się na terenie Polski. Fototapeta Most Grunwaldzki przedstawia jeden z najbardziej znanych mostów we Wrocławiu, który od ponad 100 lat umożliwia przedostawanie się z jednego brzegu Odry na drugi. Wśród fototapet z mostami znajdziesz również inne polskie konstrukcje, znajdujące się w największych miastach w kraju. Fototapeta most linowy z rodzimymi krajobrazami zachwyci wszystkich miłośników wycieczek po kraju, a także dumnych mieszkańców miasta, w którym znajduje się konstrukcja. Dla fanów nowoczesnych aranżacji odpowiednia jest za to fototapeta 3d most, dzięki której ma się wrażenie, iż konstrukcję na obrazie naprawdę można przekroczyć.

Fototapeta most Nowy Jork - najsłynniejsze mosty na świecie

Nowojorskie budynki są znane nawet tym osobom, które nigdy nie były w Stanach Zjednoczonych. Architekturę Manhattanu i innych ważnych dzielnic znają nawet dzieci, dlatego fototapeta most Nowy Jork to odpowiednia dekoracja do pokoju młodzieżowego, salonu lub sypialni. Fototapeta Most Brookliński spodoba Ci się bez względu na to, czy marzysz o wycieczce do Nowego Jorku, czy też wolisz zwiedzać inne zakątki świata. Budowla, która powstała jeszcze w XIX wieku, jest znana z setek hollywoodzkich hitów, pocztówek, zdjęć i teledysków największych gwiazd muzyki. Wyjątkowy most należy do jednych z najstarszych na świecie, dlatego fototapeta Most Brookliński czerwony to wybór odpowiedni dla każdego, kto szuka wyjątkowych panoram miasta i motywów związanych z architekturą. Fototapeta czerwony most dodatkowo stanie się energetycznym akcentem kolorystycznym w minimalistycznym wnętrzu, a fototapeta Most Brookliński nocą zmieni nowoczesną sypialnię we wnętrze, które pozwala odprężyć się po ciężkim dniu.

Fototapeta most w salonie - widoki zapierające dech w piersiach

Mosty kojarzą się ze zmianami, odwagą, poznawaniem nieznanych miejsc, a także z pokonywaniem słabości. Symbolika mostu jest szeroka, a kunszt konstrukcji, umożliwiających przeprawianie się przez rzeki i nie tylko, zaskakuje nawet te osoby, które rzadko doceniają dzieła ludzkich rąk. Fototapeta most w salonie pasuje do każdego stylu. Jeżeli urządzasz nowoczesne wnętrze, wybierz most wiszący stalowy lub monumentalną, nowoczesną budowlę z wielkiej metropolii. Jeśli chcesz stworzyć aranżację rustykalną, zdecyduj się na dekorację, jaką jest fototapeta stary most na wymiar. Wiekowa konstrukcja z drewna, znajdująca się na rzeką w otoczeniu pól i lasów, przypomni Ci krajobrazy znane z wakacji spędzanych na wsi u dziadków. Fototapeta drewniany most wpisze się również w aranżacje w stylu skandynawskim, w których naturalne materiały i barwy zajmują szczególne miejsce.

Do wnętrz orientalnych i nawiązujących do podróżniczej pasji można wybrać grafiki z mostami w nietypowych miejscach. Fototapeta most w dżungli, przedstawiająca wiszącą konstrukcję nad wielką przepaścią lub drewnianą kładkę nad nieokiełznaną rzeką, jest pełna intensywnych barw. Jej tajemniczość sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego klimatu i zaskakuje połączeniem dzikiej natury z niezwykłą architekturą. Wśród grafik tego typu znajduje się również fototapeta most we mgle, dzięki której salon staje się miejscem kojącym zmysły i jednocześnie pełnym niespotykanych widoków. Jeśli aranżujesz salon z aneksem kuchennym, spodobać Ci się może także fototapeta do kuchni most. Dzięki niej kuchnia stworzy harmonijną całość z częścią wypoczynkową, a także stanie się bardziej elegancka. Do nowoczesnego wnętrza pasuje natomiast fototapeta 3d most linowy, która szczególnie dobrze wygląda w niewielkich pomieszczeniach, potrzebujących optycznego poszerzenia lub wydłużenia.

Są mocne, trwałe i ponadczasowe. Mosty to konstrukcje, które służą przez wieki łącząc brzegi na rzece, morzu, potoku, górskim strumyku lub innym zbiorniku wodnym. Zbudowane przed wiekami z kamiennych bloków lub nowoczesne i lekkie konstrukcje metalowe będące prawdziwym majstersztykiem współczesnej architektury. Fototapety mosty pozwolą Ci wprowadzić do swojego domu lub biura ciszę i spokój. Podobnie, jak inne motywy architektoniczne są nie tylko modne, ale i kojarzą się z masywną opoką gwarantującą poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizację. Wykorzystaj te majestatyczne budowle w dekoracji wnętrz i przekonaj się, jak wiele zmieni grafika z mostem przyklejona na ścianę.

Fototapety mosty – wprowadź ponadczasowy wymiar do aranżacji wnętrz

Fototapety do sypialni lub salonu z motywem mostu pomogą Ci stworzyć atmosferę sprzyjającą wyciszeniu. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub na kanapie i poddaj się refleksji. Z taką grafiką sprawisz, że czas w Twoim domu lub mieszkaniu na chwilę się zatrzyma, a Ty oderwiesz myśli od codziennego pośpiechu. W kolekcji Picturewall.pl znajdziesz bardzo duży wybór grafik z motywami mostów. Możesz wybierać spośród realistycznych obrazów idealnie pasujących do mebli i dodatków klasycznych, nowoczesnych form architektonicznych wpisujących się w stylistykę modernistyczną lub minimalistyczną oraz efektownych abstrakcji, które staną się centralnym punktem salonu inspirowanego rozwiązaniami futurystycznymi i high-tech.

Mosty, kładki i pomosty – wybierz motyw idealnie dopasowany do aranżacji

Fototapety 3D z mostami, kładkami lub tunelami pozwolą Ci nie tylko optycznie otworzyć i powiększyć przestrzeń, ale i sprawią wrażenie, że konstrukcje przedstawione na pierwszym planie sięgają o wiele dalej niż to jest widoczne na obrazie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór grafik przedstawiających najbardziej znane mosty świata. Wystarczy, że przykleisz fototapetę, aby przenieść się do San Francisco, zobaczyć drapacze chmur i szklane biurowce Manhattanu lub Londyn zatopiony we mgle unoszącej się nad Tamizą. Możesz poczuć wyjątkową atmosferę czeskiej Pragi bądź gwarne klimaty tureckiego Stambułu, zwiedzić Sri Lankę lub wspólnie z Cher wybrać się na spacer po Memphis. Możesz wybrać realistyczne zdjęcia mostów w pełnym słońcu, zarysy konstrukcji odbijających się w lustrze wody lub mosty tonące w chmurach, które sprawiają wrażenie sięgających wprost do nieba. W kolekcji oferowanych grafik dostępne są również fototapety na ścianę z uroczymi drewnianymi kładkami oraz mostkami prowadzącymi przez rwące strumyki, górskie potoki i rzeczki zagubione pośród zieleni.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy