Obraz ze zdjęcia

Drukowanie zdjęć na płótnie

Fotoobrazy, czyli zdjęcia drukowana na płótnie to niezwykle atrakcyjne dekoracje, które warto umieścić na ścianie po to, by wzbogacić aranżację dowolnego pomieszczenia. Drukowanie obrazów z własnych zdjęć zapewnia idealne dopasowanie dekoracji do stylu zaprojektowanej aranżacji. Fotografia na płótnie wygląda niemal jak dzieło sztuki, przez co wzbudza podziw i sprawia, że wystrój mieszkania staje się niepowtarzalny.

Obrazy drukowane na płótnie to także rewelacyjny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, zwłaszcza jeśli będzie to fotografia upamiętniająca ważny moment czy wzruszającą chwilę z życia rodziny. Za pośrednictwem naszej strony można bez specjalnych umiejętności technicznych stworzyć jedyny w swoim rodzaju prezent, wykazując się kreatywnością. Aby zamówić wydruk na płótnie, wystarczy wgrać zdjęcia i ustawić kilka spośród dostępnych parametrów, a my zajmiemy się resztą, dostarczając gotowy obraz w Twoje ręce.

Oczywiście oprócz drukowania zdjęć na płótnie, możemy też własne zdjęcie wydrukować na fototapecie lub naklejce.

Wybierz plik
Ładowanie fotografii...
+
-
Po wydrukowaniu zdjęcie nie będzie posiadało znaku wodnego Adobe Stock.

Zobacz więcej produktów w kategorii:

Zamów próbkę w formacie A4

Materiał

Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Klej
Wałek
Nóż
Pędzel

Wymiary i efekty

Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
Rozciągnij
poziomo (100%)
pionowo (100%)
Filtry
Odbicie
Obrót
Jasność: 0%
Kontrast: 0%
Kadr
Standard
Kadr
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Fotoobraz na płótnie

Dlaczego warto wybrać druk na płótnie?

Drukowanie na płótnie daje znacznie szersze możliwości niż tradycyjne drukowanie na papierze. Zdjęcie wydrukowane na płótnie jest niezwykle trwałe - takie fotografie na ścianę są w stanie zdobić mieszkanie przez wiele lat bez konieczności umieszczenia w antyramie. Ponadto tego typu wydruk jest bardziej ekologiczny, a zatem świetnie nadaje się do dekoracji wnętrz o podwyższonych wymogach w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa dla zdrowia. Fotografia na płótnie może być śmiało stosowana w mieszkaniach, w tym pokojach dziecięcych, ale też miejscach publicznych, takich jak restauracje i kawiarnie, a nawet przedszkola i szkoły. Jednocześnie wysokiej jakości naturalny materiał, taki jak płótno znakomicie oddaje piękno barw ujętych na zdjęciu, ale też warto zwrócić uwagę, że przyciąga wzrok wyróżniającą się fakturą.

Jak dopasować zdjęcie do wydruku na płótnie?

Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu należy przede wszystkim zastanowić się nad wyborem odpowiedniego zdjęcia do wydruku na płótnie. Ze względu na szczególną strukturę płótna należy unikać bardzo szczegółowych ujęć zawierających dużo drobnych elementów (płótno nie odda dobrze wyrazistości detali, gdyż gruba warstwa materiału po przyjęciu atramentu dalej pozostaje widoczna), a raczej warto postawić na zdjęcia wykonane w stylu malarskim, jak na przykład portrety i krajobrazy. Stonowane ujęcia będą najlepiej współgrać z taką formą oprawy. Przy zamawianiu zdjęcia na płótnie należy kierować się także podstawową zasadą, która decyduje o jakości wydruku - im większy format chcemy uzyskać, tym większa powinna być rozdzielczość zdjęcia.

Do jakich wnętrz pasują obrazy drukowane na płótnie?

Poprzez wybór odpowiedniego zdjęcia można stworzyć obraz na płótnie pasujący do wnętrza w każdym stylu, zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym, aczkolwiek tego typu dekoracje w szczególności sprawdzą się w pomieszczeniach urządzanych w klimacie vintage. Obrazy na płótnie są charakterystycznym elementem pomieszczeń utrzymanych w tej stylistyce, gdyż świetnie komponują się z innymi dekoracjami z płótna, a także subtelnymi wzorami i kolorami, jak na przykład zasłony w desenie w drobne kwiatki. Oczywiste jest jednak, że za oryginalny obraz na płótnie spod ręki malarza trzeba słono zapłacić, dlatego polecamy wydruk zdjęcia na płótnie jako znacznie tańszą alternatywę, zwłaszcza jeśli chodzi o duże zdjęcia na ścianę. Fotoobrazy ze zdjęcia pozwalają uzyskać równie atrakcyjny efekt, ale też nadać wnętrzu bardziej personalny klimat spełniający oczekiwania domowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy szybką realizację, wysoką jakość i atrakcyjną cenę. W razie wszelkich pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy