TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety samoprzylepne do fryzjera

Niewielkie salony fryzjerskie bardzo rzadko mają wystrój, który zachęcałby do ich odwiedzenia. Najwyższa pora to zmienić. Wybierz fototapetę samoprzylepną do salonu fryzjerskiego, która zachwyci Twoje klientki. Pamiętaj jednak o tym, że nie chodzi o to, aby obkleić cały salon fototapetami. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety samoprzylepne, Dla Biznesu
 • Fototapeta samoprzylepna Naturalny romantyczny makijaż i stylizacja na wesele
 • Fototapeta samoprzylepna Czerwona głowa dziewczyna o długich i lśniących falowanych włosach. Piękna wzorcowa kobieta z kędzierzawą fryzurą.
 • Fototapeta samoprzylepna Kobieta o bladej skórze i długich rudych włosach w lekkiej sukience w stylu vintage i naszyjniku z pereł. Dziewczyna z czerwonymi wargami i kwiatami w rękach na czarnym tle. Pielęgnacja włosów
 • Fototapeta samoprzylepna Fashion Beauty Girl. Wspaniały portret kobiety. Stylowy makijaż. Ha
 • Fototapeta samoprzylepna Beautiful hairstyle of blond middle-aged woman in modern hair salon.
 • Fototapeta samoprzylepna Hairdresser logo, Beauty salon logo with man and woman silhouettes, vector illustration.
 • Fototapeta samoprzylepna Beautiful girl with curls of hair silhouette beauty salon and hairdresser
 • Fototapeta samoprzylepna przycięty obraz fryzjera przycinającego końce blond włosów
 • Fototapeta samoprzylepna Młody afroamerykański fryzjer w salonie piękności
 • Fototapeta samoprzylepna Zbliżenie dłoni fryzjera strzyżenia włosów
 • Fototapeta samoprzylepna Fryzjer narzędzia na czarnym tle z kopii przestrzenią w centrum
 • Fototapeta samoprzylepna Hairdresser drying her client's hair with a hairdryer wearing protective masks in a beauty centre.
 • Fototapeta samoprzylepna blondynka z długimi i lśniącymi falującymi włosami. Piękny uśmiechnięty kobieta model z kędzierzawą fryzurą.
 • Fototapeta samoprzylepna Fryzjer strzyże długie włosy w salonie fryzjerskim
Wystarczy jeden akcent, ale za to wyrazisty i przyciągający uwagę. Do salonu fryzjerskiego oczywiście doskonale będą pasowały wszystkie grafiki, na których pokazane są ciekawie ułożone włosy. Później każda klientka będzie chciała mieć taką fryzurę.

Fototapety samoprzylepne do fryzjera - pokaż piękne fryzury

W salonach fryzjerskich często można spotkać zdjęcia kobiet od pasa w górę, z burzą lśniących loków lub jakąś nowoczesną fryzurą, w której widać wykonanie ostrego cięcia. Mamy bardzo wiele fototapet samoprzylepnych do salonu fryzjerskiego z pięknymi fryzurami.

Znajdziesz wśród nich również grafiki przedstawiające nożyczki fryzjerskie, kolorowe farby w palecie albo biały fartuch. Takie fototapety z powodzeniem ozdobią ścianę każdego salonu fryzjerskiego.

Jeżeli Twój salon służy przede wszystkim mężczyznom, na przykład masz w swojej ofercie strzyżenie, to wybierz fototapetę samoprzylepną, na której będzie przedstawiony doskonale wyglądający mężczyzna. Najlepiej, żeby miał idealnie przystrzyżoną brodę oraz ciekawą fryzurę.

Fototapety samoprzylepne do salonu fryzjerskiego - na co jeszcze zwrócić uwagę?

Motywy przedstawione na fototapetach samoprzylepnych do salonu fryzjerskiego na pewno dodadzą wnętrzu lekkości oraz świeżości. Pamiętaj o tym, że do fryzjera przychodzi się też po to, aby odpocząć i się zrelaksować.

Z tego powodu wzory występujące na fototapetach samoprzylepnych w salonie fryzjerskim powinny działać na klientów uspokajająco. Mogą się na nich znajdować na przykład obrazy uśmiechniętych klientek z nową fryzurą lub osób, które są zrelaksowane w czasie mycia głowy.

W profesjonalnym salonie fryzjerskim nie może zabraknąć pięknych akcentów, więc zadbaj odpowiednio o wystrój wnętrza swojego lokalu. Proponujemy Ci również wykonanie fototapety samoprzylepnej na wymiar.

Fototapety samoprzylepne Premium

Fototapety samoprzylepne Przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne Kolekcje

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu