TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Obrazy do przedpokoju

Przedpokój pełni głównie funkcję użytkową, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by był przestrzenią estetyczną i pełną efektownych dekoracji. Wystarczy kilka obrazów na ścianie, a korytarz zmieni się nie do poznania. Obrazy dekoracyjne do przedpokoju bez trudu zmieszczą się nawet niewielkim przedpokoju, w którym do tej pory mieściły się jedynie wieszaki na ubrania oraz szafka na buty. Płaskie obrazy na płótnie do przedpokoju praktycznie nie zajmują miejsca, a dodają pomieszczeniu wielu uroku i ciepła. Dzięki nim przedpokój zachęca do wchodzenia do domu i staje się przyjazną przestrzenią, w której wita się wszystkich gości. Duże obrazy do przedpokoju znakomicie prezentują się na wysokich ścianach w starych kamienicach, natomiast małe obrazy do przedpokoju świetnie uzupełnią aranżacje niewielkich mieszkań w blokach. Obrazy na płótnie do przedpokoju wykorzystasz nawet w kawalerkach, gdzie wydzielisz dzięki nim przestrzenie o różnych funkcjach. Czytaj więcej
Wróć do: Obrazy, przeznaczenie
 • Obraz Kolorowe ptaki na gałęziach kwitnącego drzewa w akwareli. Wygenerowane przez sztuczną inteligencję.
 • Obraz długie przejście z kolumnami
 • Obraz promienie słoneczne wpadające do lasu
 • Obraz dżungla pełna zieleni
 • Obraz kwiaty lawendy w letniej scenerii
 • Obraz kolorowe liście i drzewna we mgle
 • Obraz czerwona jesień w parku
 • Obraz górki strumyk pośród drzew
 • Obraz oświetlony most Brookliński nocą
 • Obraz nocny ruch uliczny na moście Brooklińskim w Nowym Jorku
 • Obraz widok na Most Brookliński na tle wschodzącego słońca
 • Obraz leśny krajobraz jesienną porą z kolorowymi liśćmi
 • Obraz piękne stare miasto z kolorowymi kwiatami
 • Obraz górski krajobraz z zachodzącym słońcem
 • Obraz śnieżna zima, krajobraz na jeziorze Bohinj, Słowenia, obraz filtrowany w stylu retro, vintage
 • Obraz jesienny las z kolorowymi liśćmi
 • Obraz oszałamiający krajobraz z polami lawendy w blasku zachodzącego słońca
 • Obraz Nowy Jork w blasku nocnych świateł
 • Obraz romantyczne róże w stylu vintage
 • Obraz kwitnące drzewo w blasku słonecznych promieni
 • Obraz namalowane maki w abstrakcyjnym wydaniu
 • Obraz stary rower z roślinami
 • Obraz stara grecka uliczka w abstrakcyjnym wydaniu
 • Obraz stylowe kolumny w KARLOVY VARY, Czechy
 • Obraz wąska alejka w Wenecji w czarno białych kolorach
 • Obraz Wieża Eiffla blasku promieni słonecznych

Obrazy do przedpokoju - koniec z pustymi ścianami!

Jeśli chodzi o obrazy w przedpokoju, aranżacje niewielkich korytarzyków dzięki nim zyskują wiele uroku. Trudno znaleźć inną dekorację, dzięki której pomieszczenie będzie prezentować się tak dobrze, nie tracąc na funkcjonalności. Zastanawiasz się, jakie obrazy pasują do przedpokoju? Nie martw się. W korytarzu możesz zawiesić niemalże każdy obraz, jaki Ci się spodoba. Możesz wybrać dowolny styl, jak i rodzaj grafiki, dopasowując ją w pełni do Twojej koncepcji aranżacji mieszkania lub domu. Obrazki do przedpokoju do wydrukowania połączysz z dodatkami i meblami w każdym stylu, dlatego jest to ozdoba uniwersalna.

Obrazy czarno białe do przedpokoju - piękne w każdym stylu

Jeśli stawiasz na obrazy do przedpokoju w ramie lub bez niej, czeka na Ciebie możliwość wybierania spośród setek różnych wzorów. Na uwagę zasługują nie tylko kolorowe grafiki, ale również czarno-białe obrazy, które prezentują się stylowo bez względu na rodzaj aranżacji. Możesz je zawiesić zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i uzupełnić nimi korytarz w stylu retro lub eklektycznym. Obrazy do przedpokoju kwiaty, drzewa, ludzkie twarze lub abstrakcyjne, trójwymiarowe motywy wyglądają dobrze nawet w minimalistycznych wnętrzach, w których liczba dekoracji jest ograniczona. Wśród czarno-białych grafik znajdziesz również obrazy do przedpokoju z napisami, które witają wszystkich domowników lub motywują ich do działania każdego dnia. Jakie obrazy do przedpokoju wybrać, gdy pomieszczenie ma nietypowy kształt lub jest nieustawne? W takim przypadku również możesz postawić na czarno-białe dekoracje ścienne, które dodadzą wnętrzu ciepła i pomogą optycznie poprawić jego proporcje. Obrazy do przedpokoju pionowe sprawiają, że nieduży korytarz wydaje się wyższy i przestronniejszy. Natomiast obrazy do przedpokoju poziome pomogą optycznie wydłużyć zbyt krótką ścianę lub obniżyć wysoki korytarz w starej kamienicy.

Obrazy do przedpokoju styl skandynawski - najpopularniejsze dekoracje ostatnich lat

Obrazy do przedpokoju w stylu skandynawskim są szczególnie popularne w ostatnich latach. Styl scandi zdobywa zwolenników, gdyż idealnie odpowiada na potrzeby osób, które posiadają małe mieszkania. Stylowe meble z naturalnych materiałów, jasne barwy i eleganckie dodatki świetnie wyglądają w każdym pomieszczeniu, w tym w korytarzu. Jeżeli urządzasz właśnie to wnętrze, postaw na modne obrazy do przedpokoju, dzięki którym pomieszczenie w pełni będzie odpowiadać na założenia skandynawskiej filozofii Hygge. Obrazy na płótnie canvas do przedpokoju prezentują się znakomicie nawet w korytarzach bez okien, ułatwiając rozświetlenie wnętrza. Możesz wybrać dowolne wzory obrazów, dlatego bez trudu dopasujesz je do posiadanych mebli i dodatków. Do wyboru masz typowe skandynawskie motywy ze zwierzętami leśnymi, a także pastelowe, tanie obrazy do przedpokoju, które sprawią, że korytarz będzie podkreślał subtelność aranżacji całego mieszkania lub domu. Obrazy na ścianę do przedpokoju w stylu skandynawskim pasują nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale również do korytarzy, które potrzebują gustownych, odświeżających dodatków. Wystarczy, że zawiesisz w pomieszczeniu kilka obrazów, a przestrzeń odzyska dawny blask i stanie się o wiele bardziej stylowa. Dekoracje ścienne możesz wieszać zarówno w ramach, jak i bez nich, dlatego dobierzesz ich styl do własnych preferencji.

Obrazy do przedpokoju kolorowe - dodaj życia aranżacji korytarza

Jakie obrazy pasują do przedpokoju, któremu brakuje życia? Jeśli aranżacja korytarza jest pozbawiona charakteru, postaw na dowolne obrazy do przedpokoju nowoczesne, które są pełne kolorów. Gdy tylko znajdą się na białej ścianie lub w pobliżu minimalistycznej garderoby, Twój przedpokój stanie się zupełnie odmienną przestrzenią niż dotychczas. Możesz wybrać obrazy do małego przedpokoju, jak i do dużego korytarza. Zarówno duże, jak i obrazy małe do przedpokoju przedstawiają tysiące kolorowych grafik, które idealnie współgrają z wieloma pomysłami na aranżację wnętrza. Obrazy w ramach do przedpokoju zaskoczą Cię z pewnością, dlatego postaw na nie bez żadnych obaw.

Czy przedpokój musi być nudny, a jego jedyną cechą ma być funkcjonalność? Choć przedpokój służy głównie do pozostawiania wierzchniej odzieży i przechowywania wielu przedmiotów w pojemnych szafach, może być miejscem, które pełni funkcję dekoracyjną. Jeżeli w korytarzu lub przedsionku zawisną estetyczne obrazy, pomieszczenie będzie zachęcać do wejścia do domu i cieszyć swym urokiem domowników oraz gości.

Obrazy do przedpokoju - wśród cudów natury

Przedpokój stanie się przytulniejszy i przyjaźniejszy, jeżeli pojawią się w nim obrazy przedstawiające piękne krajobrazy i rośliny, skąpane w tysiącu barw. Dekoracja ścienna zajmie niewiele miejsca, pozostawiając w pełni dostępną przestrzeń użytkową, i jednocześnie sprawi, że Twój przedpokój nabierze charakteru. Pomieszczenie znajdujące się tuż przy wejściu do domu możesz ozdobić obrazami, na których widnieją kolorowe pola tulipanów, jesienne lasy w fantastycznej wersji, bądź pustynie z piaskami, mieniącymi się w słońcu niespotykanymi barwami. Dzięki obrazom przedstawiającym krajobrazy w fantastycznych i naturalnych kolorach, przedpokój staje się miejscem, które współgra z aranżacją Twojego domu i już od progu pozwala poczuć odprężenie. Natomiast obrazy, na których przedstawione są loty balonem nad rozległymi nizinami i polami, sprawią, że wchodząc do domu poczujesz wolność i swobodę, jakiej brakuje w szkole, w biurze lub w innym miejscu nauki lub pracy.

Obrazy przedpokój - w zgodzie z wielkomiejskim stylem życia

W przedpokoju mogą znaleźć się również nowoczesne obrazy, przedstawiające elementy charakterystyczne dla życia w wielkim mieście. Dekoracje z motywem rowerów, deptaków i parków sprawią, że dom przywiedzie Ci na myśl relaks i odprężenie, czekające na ścieżkach rowerowych, pośród miejskiej zieleni i na trasach spacerowych nad rzekami. Obrazy z tymi elementami wpisują się w aranżacje mieszkań w centrach aglomeracji - z jednej strony przypominają o przyjemnych formach spędzania wolnego czasu w mieście, z drugiej - posiadają cechy wskazujące na wielkomiejski charakter ujęcia.

Obrazy przeznaczenie

Obrazy kolekcje

Obrazy Dla Biznesu

Nasi partnerzy