TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety samoprzylepne przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne są doskonałym pomysłem na szybką metamorfozę wnętrza. Są niezwykle łatwe w montażu – wystarczy nakleić je na ścianę jak naklejkę. Nie potrzebujesz do tego dodatkowego kleju ani pędzli, nie musisz zabezpieczać pokoju przed zabrudzeniem, nie musisz też robić remontu. Poza tym, fototapety samoprzylepne nadają się do wszystkich wnętrz, niezależnie od stylu, w jakim są urządzone. Jest to powód, dla którego tak wielu naszych klientów wybiera tapety samoprzylepne EasyStick. Aby pomóc im w wyborze podzieliliśmy fototapety samoprzylepne na przejrzyste kategorie według przeznaczenia. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety samoprzylepne

PRZEZNACZENIE FOTOTAPET SAMOPRZYLEPNYCH EASYSTICK

Dzięki fototapetom niezwykle łatwo odmienisz swój pokój dzienny. Znajdziesz tutaj modne, energetyczne grafiki z palmami, ananasami czy flamingami, romantyczne kwiaty oraz nowoczesne, abstrakcyjne wzory. Świetnym pomysłem na fototapetę samoprzylepną do salonu jest także krajobraz z przepięknym widokiem „otwierający” niewielką przestrzeń lub struktura imitująca cegły, drewno czy beton. Fototapety samoprzylepne do kuchni polecamy z motywem warzyw, owoców, ziół, przypraw oraz kawy w różnych stylach. Nie tylko zainspirują Cię do odkrywania nowych smaków, ale także sprawią, że kuchnia stanie się miejscem, w którym będziesz przyjemnie spędzać czas oraz urozmaicą jej wygląd. Inspirację dla fototapet samoprzylepnych do łazienki stanowią dla nas motywy morskie, rajskie wakacje oraz relaks. Dzięki nim poczujesz się w swoim mieszkania jak w luksusowym salonie spa. Fototapety samoprzylepne do sypialni to wzory, które pozwolą Ci stworzyć oazę spokoju, w której z przyjemnością oddasz się w objęcia Morfeusza. W otoczeniu stonowanych, pastelowych grafik odpoczniesz po długim dniu, a rano obudzisz się wypoczęty i pełen energii.

Fototapety samoprzylepne są również doskonałą okazją na stworzenie bajkowego królestwa w pokoju dziecka. Znajdziesz tu kolorowe obrazki zwierzątek, zabawek i chmurek, dzięki którym nie tylko ożywisz ściany i wprowadzisz do pokoju dziecka kolory, ale także stworzysz mu codzienną okazję do poznawania świata i nauki. Do pokoju dziewczynki proponujemy pastelowe postacie księżniczek, wróżek i kotków, natomiast do pokoju chłopca przygotowaliśmy samochody, dinozaury i rakiety. Doskonałym pomysłem są również kolorowe mapy oraz literki i cyfry, a także miarki wzrostu. Inspiracje dla starszych dzieci znajdziesz wśród fototapet samoprzylepnych do pokoju młodzieżowego. To modne dizajnerskie wzory, z których ucieszy się każdy nastolatek.

Fototapety samoprzylepne Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety samoprzylepne premium

Fototapety samoprzylepne przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne kolekcje

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu

Nasi partnerzy