TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety do fryzjera

Dobry fryzjer jest na wagę złota - doceni go każda kobieta, a także mężczyźni, którym zależy na nienagannej prezencji. Jeśli chcesz otworzyć nowy salon fryzjerski i zdobyć zaufanie klientów, postaw na detale, dzięki którym już od progu będziesz podkreślać swój profesjonalizm. Certyfikaty i dyplomy potwierdzające udział w szkoleniach i kursach są ważne, lecz to fototapety do salonu fryzjerskiego na wymiar jako pierwsze przykują uwagę do Twojego salonu. Grafiki z perfekcyjnymi cięciami, kobietami z zadbanymi włosami oraz fryzjerami oddanymi swojej pracy sprawią, że Twoi klienci poczują, że znaleźli się w dobrych rękach. Dzięki odpowiedniemu wystrojowi wnętrza salonu fryzjerskiego, szybko nawiążesz z nimi dobry kontakt, poznasz ich oczekiwania oraz doradzisz każdemu z nich, w jakiej fryzurze będą prezentować się najlepiej. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, Dla Biznesu
 • Fototapeta Portret młodej pięknej kobiety z długimi włosami. Model z idealnie zdrowymi farbowanymi włosami. Rainbow Hairstyles
 • Fototapeta Fryzjer. Przystojny mężczyzna z brodą i wąsami. Nożyczki. Symbol sklepu fryzjer.
 • Fototapeta Piękna brunetka w ruchu z idealnie gładkimi włosami i klasycznym makijażem. Piękna twarz.
 • Fototapeta Profesjonalny elegancki fryzjer żeński z nożyczkami.
 • Fototapeta Fryzjer. Przystojny mężczyzna z wąsem. Nożyczki. Symbol sklepu fryzjer.
 • Fototapeta Piękna blond dziewczyna w ruchu z idealnie gładkimi włosami i klasycznym makijażem. Piękna twarz. Zdjęcie zrobione w studio.
 • Fototapeta Logo Barber Shop
 • Fototapeta vintage fryzjer odznaka godło etykieta godło z brodą
 • Fototapeta Long shiny hair of a beautiful brunette
 • Fototapeta Fryzjer sprawia, że blond stylizacja włosów
 • Fototapeta Fryzura ze świeżych kwiatów. zbliżenie widok z tyłu. Styl rustykalny
 • Fototapeta Mały chłopiec uzyskiwanie fryzury przez fryzjer, siedząc w fotelu w fryzjera.
 • Fototapeta samouczek fryzury z boku
 • Fototapeta Portret damy z prostą i krzaczastą fryzurą
 • Fototapeta Wiele zdjęć damy z różnymi fryzurami
 • Fototapeta Naturalny romantyczny makijaż i stylizacja na wesele
 • Fototapeta Czerwona głowa dziewczyna o długich i lśniących falowanych włosach. Piękna wzorcowa kobieta z kędzierzawą fryzurą.
 • Fototapeta Fashion Beauty Girl. Wspaniały portret kobiety. Stylowy makijaż. Ha
 • Fototapeta Hair-Dresser - Coiffeur-Perruquier - France 18th century
 • Fototapeta Coiffeur pour dames
 • Fototapeta vintage haidresser's placard with 6 hairstyles and antique hats

Fototapeta do fryzjera - podkreśl swój profesjonalizm

Fototapety flizelinowe do fryzjera to propozycja idealna zarówno do dużych, jak i małych salonów. Jeśli prowadzisz swój salon samodzielnie, postaw na grafiki na ścianę, które najlepiej przedstawią Twój zakres działań. Jeżeli w Twoim salonie pracują również inni fryzjerzy, możecie wspólnie wybrać fototapety lateksowe do fryzjera, które pomogą optycznie wydzielić stanowiska dla kobiet i mężczyzn, a także do koloryzacji. W salonach, w których klienci mogą liczyć na nowoczesne cięcia i oryginalne upięcia, sprawdzą się za to fototapety 3d do fryzjera. Dzięki nim podkreślisz swoje nietuzinkowe podejście do fryzjerstwa i przyciągniesz klientów, którzy je docenią.

Fototapety do fryzjera pod wymiar - modne upięcia i odważne fryzury

Fototapety do salonu fryzjerskiego pod wymiar to propozycja, dzięki której pomożesz Twoim klientom znaleźć pomysł na fryzurę. Grafiki ze strojnymi upięciami ślubnymi, fryzurami na wesele, bal sylwestrowy lub inne wielkie wyjście sprawią, że znajdziesz nić porozumienia z klientkami znacznie szybciej niż dotychczas. Wybierając fototapety na ścianę do salonu fryzjerskiego, możesz postawić również na grafiki z fryzurami męskimi, dzięki którym panowie pozwolą sobie na więcej szaleństw. Odwiedzający Twój salon mężczyźni chętniej zdecydują się na eksperymenty z fryzurą, pomimo że do tej pory stawiali na sprawdzone cięcia od wielu lat. Jeśli chcesz zachęcić swoich klientów nie tylko do odważnych cięć, ale i do zmiany koloru włosów, postaw na fototapety winylowe do salonu fryzjerskiego, które przedstawiają kobiety z rudymi, czarnymi, brązowymi i blond pasmami. Dekoracyjne grafiki z perfekcyjnie ufarbowanymi, wyglądającymi zdrowo włosami sprawią, że Twoje klientki będą chętniej podkreślać swoje naturalne odcienie za pomocą delikatnych farb lub decydować się na radykalną zmianę koloru. Możesz w tym celu postawić nie tylko na klasyczne grafiki, ale również na fototapety 3d do salonu fryzjerskiego, które zaskoczą wszystkich oryginalnością i trójwymiarowym efektem.

Fototapety do fryzjera na wymiar - grafiki do salonu barberskiego

Salon fryzjerski to coraz częściej również salon, w którym panowie korzystają z usług barbera. Moda na wypielęgnowane, eleganckie brody jest wciąż aktualna, a mężczyźni podkreślają swój styl, dbając o zarost u profesjonalistów. Fototapety winylowe do fryzjera z wizerunkami zadbanych brodaczy jasno wskażą Twoim klientom, jakie usługi są realizowane w salonie. Dzięki nim podkreślisz, że traktujesz wszystkich klientów z należytą uwagą bez względu na ich płeć. Wybierając fototapety zmywalne do fryzjera i barbera, masz szansę w pełni ukazać swoje umiejętności i dotrzeć do większej liczby klientów. Fototapety flizelinowe do salonu fryzjerskiego podkreślą męski styl wnętrza i stworzą przestrzeń, w której panowie z chęcią będą dbać o swój wygląd. Dzięki nim mężczyźni czują się lepiej w salonie fryzjerskim i częściej wracają do niego, by przyciąć brodę i wypielęgnować zarost. Jednocześnie mogą zdecydować się na modne cięcie, które zaskoczy płeć przeciwną i zapewni powodzenie u kobiet. Modne cięcie ucieszy zarówno singli, jak i panów, którzy zawsze chcą być atrakcyjni dla swoich partnerek.

Fototapety na ścianę do fryzjera - stwórz stylowe i praktyczne wnętrze

Wnętrze salonu fryzjerskiego jest narażone na wiele zabrudzeń, które powodują szybkie niszczenie dekoracji. Klasyczne obrazy na ścianę, kwiaty doniczkowe i stojące rzeźby są mało praktyczne, dlatego znacznie lepszym wyborem są fototapety lateksowe do salonu fryzjerskiego. Dzięki nim salon stanie się stylową przestrzenią, w której znakomicie poczuje się każdy klient. Ozdobne grafiki na ścianach podkreślą charakter wnętrza, a także będą łatwe w utrzymaniu w czystości. Jeśli wybierzesz fototapety zmywalne do salonu fryzjerskiego, masz pewność, że bez trudu usuniesz z nich wszelkie zabrudzenia z kosmetyków bez szkody dla dekoracji. Wysoka odporność na wodę sprawia, że fototapetę możesz umieścić nawet za miejscem do mycia głowy klientów, zabezpieczając tym samym ścianę przed zachlapaniem. Dzięki temu dekoracyjne grafiki ścienne dają Ci niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne, zwłaszcza, że wszystkie fototapety są dostępne na wymiar.

Fryzjer oprócz umiejętności praktycznych powinien również wykazywać się kreatywnością. Dzięki temu możliwe jest stworzenie fryzury indywidualnie dobranej do każdego klienta, pasującej między innymi do kształtu twarzy czy koloru cery. Zakład fryzjerski to swoistego typu galeria kreatywności. Aby to podkreślić, koniecznie trzeba zadbać o oprawę takiego miejsca. Fototapety do salonu fryzjerskiego to proste rozwiązanie pomagające wydobyć oraz wyeksponować oryginalność zakładu.

Fototapety do fryzjera - zachęć klientów do eksperymentów

Kreatywne fototapety do salonów fryzjerskich pozwalają na podkreślenie charakteru miejsca. To nie tylko estetyczna ozdoba ściany, lecz także symboliczna zachęta skierowana do klientów zakładu. Mogą stanowić inspirację jak na przykład grafiki z fantazyjnymi upięciami włosów lub oryginalnym kolorem farby. Fototapety obrazujące piękne, zadbane i zdrowe włosy mogą zaś zachęcić klientki do skorzystania z zabiegów odbudowujących, odżywiających oraz nawilżających włosy. Grafiki z ukrytym przesłaniem są jednymi z chętniej wybieranych do zakładów fryzjerskich. Drugą, niemiej liczną grupę, stanowią ilustracje przedstawiające wyposażenie profesjonalnych salonów fryzjerskich. Od inspiracji ukazujących wnętrza pomieszczeń po kompozycje stworzone z przyrządów niezbędnych do przeprowadzenia zabiegów fryzjerskich. Popularnym motywem są także fryzjerzy w akcji - podczas wykonywania swoich codziennych zadań w salonach. Gdy zakład fryzjerski odwiedzają dzieci, warto zadbać o to, aby na ścianach zawisły ich uśmiechnięci rówieśnicy. Najmłodsi, którzy boją się wizyty u fryzjera, z pewnością poczują się dzięki temu pewniej i chętnie zasiądą na fotelu.

Motyw przewodni barber - fryzjer męski

Mówiąc o fototapetach do salonów fryzjerskich, nie należy pomijać kwestii fryzjera męskiego. Barber shop'y przebojem wkroczyły na polski rynek i na stałe na nim zagościły. Popularne rysunkowe grafiki z motywem barber stanowią fototapety na wzór plakatów oraz tabliczek informacyjnych. Godne uwagi są także te przedstawiające golibrodę podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych brody.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy