TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Naklejki: do salonu

W którym pomieszczeniu w mieszkaniu, obok jadalni, sypialni i łazienki, spędzamy najwięcej czasu? Oczywiście, że w salonie! To w salonie toczy się życie rodzinne, dzielimy się radościami i smutkami, tworzone są historie.

To w tym pomieszczeniu dzieci stawiają pierwsze kroki, wspólnie oglądamy filmy, czytamy książki czy też gramy w planszówki.
Wróć do: Naklejki
Nie powinno więc nikogo dziwić, iż każdy z nas chce, aby salon był miejscem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju, ciepłym i rodzinnym. Z pomocą mogą przyjść naklejki do salonu, które w swej prostocie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni.

Naklejki do salonu - klimatyczne miejsca

Wśród grafik do salonu nie mogło oczywiście zabraknąć tych, które wykorzystują motyw klimatycznych miejsc. Może to być księżyc w pełni, który dumnie unosi się nad zieloną, spowitą mgłą łąką. Fale oceanu lub morza, które rozbiją się o brzeg lub tworzą figury z piasku, a nad tym wszystkim rozpościera się niebo z płynącymi swobodnie obłokami.

Klimatyczne, wąskie uliczki, które z obu stron ograniczone są kolorowymi kamieniczkami. Most na jeziorze, który wydaje się, jakby prowadził do nikąd. Promienie słońca przebijające się przez konary drzew. Pieniący się wodospad, opadający z ogromną siłą i szumem. Miasteczka na zboczach i klifach znajdujących się tuż przy błękitnej otchłani.

Kwitnące drzewa, budzące się na wiosnę do życia, zaskakujące prerią swych barw. Czerwone, krwiste maki rozsiane po całej łące. Tropikalne liście oraz palmy. Perły architektury oraz niezwykłe budowle.

Naklejki do salonu - motywy rysunkowe

Alternatywą dla tradycyjnych naklejek do salonu mogą okazać się ich nowoczesne odpowiedniki. Mowa o rysunkowych motywach, które w sposób niebanalny przedstawiają na pozór proste rzeczy. Kompozycje z ananasów. Rysunkowe liście opadające z drzew. Postacie naszkicowane ołówkiem.

Okręgi, koła i kółeczka. Kaktusy, które nawet na ścianie nigdy nie uschną. Rysunkowe kwiaty, które wydają się kolorowane kredkami. Balony, flamingi, drzewa... wybór jest ogromny i należy od Ciebie.

Naklejki Przeznaczenie

Naklejki Kolekcje

Naklejki Dla Biznesu