TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Naklejki na ścianę do salonu

Salon bez wątpienia jest pomieszczeniem będącym wizytówką naszego domu. To tutaj zbieramy się, aby celebrować ważne dla nas chwile, to tutaj przyjmujemy gości i tutaj spotykamy się z najbliższymi. Jest to pomieszczenie dość uniwersalne, aranżowane na bieżąco w zależności od potrzeb. Z tego względu warto zadbać o to, aby było ono zarówno przytulne i zachęcało do użytkowania z niego jak i funkcjonalne. Pomogą Ci w tym naklejki na ścianę do salonu. Ta prosta, acz nietypowa ozdoba nada charakteru Twoim czterem kątom, a dzięki wygodnej aplikacji możesz zmieniać ją niezliczoną ilość razy. Z tego też względu naklejki na ścianę do salonu są świetnym rozwiązaniem dla osób niezdecydowanych, lubiących często zmieniać wystrój otoczenia wokół siebie. Czytaj więcej
Wróć do: Naklejki na ścianę
 • Naklejka na ścianę London skyline
 • Naklejka na ścianę glabal city planet (series C)
 • Naklejka na ścianę Palm tree theme drawing 1
 • Naklejka na ścianę New York City Skyline Vector Illustration
 • Naklejka na ścianę New York City - Manhattan
 • Naklejka na ścianę New York City Landmarks, USA. Isolated on white.
 • Naklejka na ścianę new york city skyline
 • Naklejka na ścianę detailed illustration of the Eiffel Tower, Paris
 • Naklejka na ścianę Williamsburg bridge, New York city.
 • Naklejka na ścianę Tropical tree silhouette
 • Naklejka na ścianę Vector watercolor deer with horns
 • Naklejka na ścianę San Francisco city skyline silhouette background
 • Naklejka na ścianę Eiffel Tower with Street Light
 • Naklejka na ścianę tree
 • Naklejka na ścianę Flamingo
 • Naklejka na ścianę different watercolor roses romantic collection
 • Naklejka na ścianę Trendy hand drawn style hipster vector poster in black and white
 • Naklejka na ścianę Cherry Tree
 • Naklejka na ścianę bird at tree silhouettes
 • Naklejka na ścianę red geometric world map
 • Naklejka na ścianę Home Sweet Home
 • Naklejka na ścianę Pink flamingos on a white background
 • Naklejka na ścianę World map isolated on white background
 • Naklejka na ścianę Hirschkopf Graffiti
 • Naklejka na ścianę Fir tree forest with reindeer, vector
 • Naklejka na ścianę Vector hand drawn lettering illustration. Step inside the nature. Typography poster with fox, mountains, pine forest and clouds.
 • Naklejka na ścianę deer
 • Naklejka na ścianę watercolor lion
 • Naklejka na ścianę Christmas reindeer circle leaves composition EPS10 file.
 • Naklejka na ścianę old trees drawing graphic sketch

Naklejki na ścianę do salonu napisy - zaznacz swoją obecność w mieszkaniu

Naklejki w formie cytatów na ścianę to najprostszy sposób na wyrażenie siebie. Tego typu dodatek jest w stanie w kilka chwil całkowicie zmienić charakter naszego salonu. Cytat znanej osoby, przysłowie, a może motywacyjna sentencja? Naklejki na ścianę do salonu napisy oferują szereg rozwiązań, z których z łatwością dobierzesz te odpowiadające Twoim kryteriom. Pamiętaj, aby wybierając miejsce na naniesienie swojego napisu zastanowić się, gdzie będzie on najlepiej widoczny. W końcu nie ma to jak codzienna dawka motywacji, która płynie prosto z Twoich ścian. Świetnym pomysłem na aranżację naklejki na ścianę do salonu napisy będzie też skomponowanie jej z wiszącymi fotografiami, tudzież innymi elementami wystroju wnętrz. Pamiętaj, że naklejki na ścianę do salonu cytaty możesz też dowolnie łączyć ze sobą, co daje Ci niezliczoną ilość rozwiązań na urządzenie swojego mieszkania! Naklejki na ścianę do salonu cytaty to także świetny pomysł dla rodzin z dziećmi. Wybierając dekoracje ścienną jako ozdobę często boimy się, w jakim będzie stanie po przeprawie z naszymi najmłodszymi pociechami. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci w czasie zabawy nie zważają na to, czy coś pobrudzą czy nie. Na szczęście wybierając naklejki na ścianę do salonu cytaty nie musisz więcej martwić się o to, czy przeżyją natarcie najmłodszych. Czyszczenie ich jest wybitnie proste, wystarczy wytrzeć je wilgotną ściereczką, gdyż same naklejki są wodoodporne. Podobnie ma się sprawa w przypadku usunięcia ozdoby. Remont, zmiana wystroju czy po prostu znudzenie danym wzorem - od teraz nie ma to już znaczenia. Usunięcie naklejki jest również nieskomplikowane - wystarczy delikatnie ją podważyć i oderwać.

Naklejki na ścianę do salonu kwiaty - daj się ponieść przyrodzie!

Motywy florystyczne obecne są w kulturze od milionów lat. To sprawdzony deseń, który wpasowuje się niemal w każdy rodzaj wnętrza. Jego główną zaletą jest uniwersalność, a dzięki oryginalnym detalom i pięknym barwom ma ogromny potencjał dekoracyjny. Naklejki na ścianę do salonu kwiaty nadadzą pomieszczeniu stylowego sznytu, a jednocześnie nie przytłoczą go. To istotne w przypadku salonu, gdyż w założeniu miejsce te ma służyć do odpoczynku i relaksu. Ważne więc jest to, aby nie przygniatać przestrzeni nadmiarem dodatków lub krzykliwymi kolorami. Delikatna, eteryczna kolekcja naklejki na ścianę do salonu kwiaty, którą możesz znaleźć w naszej ofercie perfekcyjnie więc nadaje się jako wystrój tego pomieszczenia.

Naklejki na ścianę do salonu drzewa - jak ożywić swoje mieszkanie?

Drzewo to symbol nieśmiertelności i sensu życia. To jeden z bardziej uniwersalnych wzorów, gdyż jak wiadomo, motywy zaczerpnięte prosto z natury to idealne dekoracyjne elementy, obecne w wielu domach. Naklejki na ścianę do salonu drzewa to niebanalny sposób na ożywienie wnętrza oraz nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Rozłożyste gałęzie drzewa będą świetnie prezentować się na przykład nad kanapą, tworząc złudzenie “wyrastania” spod niej. Jeśli szukasz bardziej innowacyjnego rozwiązania, możesz naklejki na ścianę do salonu drzewa komponować z innymi elementami. Ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie drzewa genealogicznego. Wystarczy w miejsce liści w niektórych miejscach powklejać zdjęcia bliskich. To znakomite rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość i czas spędzony z rodziną. Ponadto to świetny sposób na wspólną zabawę i utrwalenie swojej wzajemnej obecności w mieszkaniu oraz pokazanie, że jest to miejsce przyjazne i rodzinne.

Naklejki na ścianę do salonu 3d - dobry styl w trzech wymiarach

Szukasz jakiejś innowacyjnej ozdoby do swojego salonu? Jesteś znudzony wszechobecnie dostępnymi dekoracjami i deseniami? Naklejki na ścianę do salonu 3d będą dla Ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem. Wykorzystanie motywu 3d wprowadza do pomieszczenia mocny akcent dekoracyjny oraz niesamowicie przykuwa wzrok. Naklejki na ścianę do salonu 3d będą genialnie komponować się z nowoczesnym wystrojem i prostymi dodatkami, gdyż same w sobie są bardzo efektowne. Dzięki nim nie musisz więcej zastanawiać się podrasowaniem wnętrza swojego salonu - naklejki na ścianę do salonu 3d to idealna ozdoba do Twojego mieszkania.

W którym pomieszczeniu w mieszkaniu, obok jadalni, sypialni i łazienki, spędzamy najwięcej czasu? Oczywiście, że w salonie! To w salonie toczy się życie rodzinne, dzielimy się radościami i smutkami, tworzone są historie. To w tym pomieszczeniu dzieci stawiają pierwsze kroki, wspólnie oglądamy filmy, czytamy książki czy też gramy w planszówki. Nie powinno więc nikogo dziwić, iż każdy z nas chce, aby salon był miejscem wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju, ciepłym i rodzinnym. Z pomocą mogą przyjść naklejki do salonu, które w swej prostocie mogą stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni.

Naklejki na ścianę do salonu - klimatyczne miejsca

Wśród grafik do salonu nie mogło oczywiście zabraknąć tych, które wykorzystują motyw klimatycznych miejsc. Może to być księżyc w pełni, który dumnie unosi się nad zieloną, spowitą mgłą łąką. Fale oceanu lub morza, które rozbiją się o brzeg lub tworzą figury z piasku, a nad tym wszystkim rozpościera się niebo z płynącymi swobodnie obłokami. Klimatyczne, wąskie uliczki, które z obu stron ograniczone są kolorowymi kamieniczkami. Most na jeziorze, który wydaje się, jakby prowadził do nikąd. Promienie słońca przebijające się przez konary drzew. Pieniący się wodospad, opadający z ogromną siłą i szumem. Miasteczka na zboczach i klifach znajdujących się tuż przy błękitnej otchłani. Kwitnące drzewa, budzące się na wiosnę do życia, zaskakujące prerią swych barw. Czerwone, krwiste maki rozsiane po całej łące. Tropikalne liście oraz palmy. Perły architektury oraz niezwykłe budowle.

Naklejki na ścianę do salonu - motywy rysunkowe

Alternatywą dla tradycyjnych naklejek do salonu mogą okazać się ich nowoczesne odpowiedniki. Mowa o rysunkowych motywach, które w sposób niebanalny przedstawiają na pozór proste rzeczy. Kompozycje z ananasów. Rysunkowe liście opadające z drzew. Postacie naszkicowane ołówkiem. Okręgi, koła i kółeczka. Kaktusy, które nawet na ścianie nigdy nie uschną. Rysunkowe kwiaty, które wydają się kolorowane kredkami. Balony, flamingi, drzewa... wybór jest ogromny i należy od Ciebie.