TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety dla nastolatków

Pokój nastolatka to nie lada wyzwanie dla rodziców, trzeba więc brać pod uwagę wszystkie czynniki. Gust w tym wieku zmienia się z prędkością światła. Twoja pociecha wchodzi w nowe środowiska, poznaje coraz więcej rzeczy, zaczyna chcieć wyrażać siebie także w przestrzeni wspólnej, jaką jest dom. Azylem do wyrażania swoich poglądów może być właśnie pokój. Danie dziecku częściowo wolnej ręki i pokazanie, że ma obszar do uzewnętrzniania się ze swoimi przekonaniami kształtuje w nim charakter i indywidualny styl. Należy jednak również pamiętać o funkcjonalności tegoż pomieszczenia. W końcu pokój to nie tylko design. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety
 • Fototapeta Dumbbell Drawing
 • Fototapeta car
 • Fototapeta woman with glasses. fashion illustration
 • Fototapeta silhouette of a surfer in grunge style splashes
 • Fototapeta Skateboard or Snowboard in grunge style
 • Fototapeta Generic F1 car with special speed effect
 • Fototapeta 3D Generic racing car with speed effect
 • Fototapeta Vector football banner
 • Fototapeta on the image the silhouette of surfers is presented
 • Fototapeta Teenager boy with spray can and skateboard.
 • Fototapeta cute summer girl
 • Fototapeta drawn is a fantastic city of the future
 • Fototapeta person having a crash with skateboard
 • Fototapeta illustration the facade of the station building and ancillary facilitieswith soaring rocket into space for the expedition research on the background open outer in flat style
 • Fototapeta Boy and girl look over cityscape. Romantic day. Vector cute illustration.
 • Fototapeta Illustration: The Dragon Planet - The danger dragon is drinking the energy generated by gem stone and crystal. Never touch the treasure in his planet, he will kill you. - Scene Design. Fantastic Style
 • Fototapeta Night cityscape. Vector illustration.
 • Fototapeta Profile of a girl cheerleader
 • Fototapeta Illustration of people partying in color
 • Fototapeta silhouette girl looking at giant jellyfish floating in the sky, digital art style, illustration painting
 • Fototapeta Painted urban future city with a man
 • Fototapeta odkrywanie fantastycznego świata
 • Fototapeta Retro Future. A futuristic spaceman walking thorugh a circle of light. 3D illustration
 • Fototapeta Scalata alla Natura Umana
 • Fototapeta man standing in front of magic circle with red light, digital art style, illustration painting
 • Fototapeta rear view of woman with orange warm jacket standing in winter landscape,illustration painting
 • Fototapeta Space summer
 • Fototapeta Illustration of powerful superheroine posing on city background.
 • Fototapeta Beautiful Girl With butterfly
 • Fototapeta Fashion woman in jeans jacket. Stylish beautiful young woman in sunglasses. Sketch.

Fototapeta dla nastolatków do pokoju – stwórz idealne miejsce w swoim stylu

Nasze fototapety dla nastolatków na wymiar idealnie dopasują się do najbardziej problematycznego wnętrza. Twój nastolatek uczęszcza do szkoły, a więc potrzebuje wygodnego kącika do nauki, dobrego doświetlenia czy miejsca na książki i zeszyty. Zagracanie cennej przestrzeni niepotrzebnymi bibelotami to niezbyt dobry pomysł. W końcu bałagan w pokoju, to bałagan w głowie. W tym wypadku perfekcyjnie sprawdzi się fototapeta ścienna dla nastolatków. Jest to sprawdzone rozwiązanie, a przy odpowiednim doborze rodzaju tapety, gwarantujące wygodę użytkowania.

Jaką fototapetę dla nastolatka wybrać? Fototapeta winyl na flizelinie dla nastolatków

Wybierając rodzaj podłoża na jakim zostanie wydrukowana tapeta, należy pamiętać o przeznaczeniu pomieszczenia, które chcemy nią ozdobić. Właściwości i cechy ozdoby ściennej bowiem zmieniają się, w zależności od użytego materiału. W tym przypadku świetnie sprawdzi się fototapeta winylowa dla nastolatków. Cechuje się ona nie tylko wysoką odpornością na temperaturę i wilgotność ale także błyskawicznością w montowaniu jej czy zdejmowaniu. Ozdobę ścienną usuwa się za jednym pociągnięciem, ponadto łatwo usunąć z niej zabrudzenia, co czyni fototapetę zmywalną dla nastolatków idealnym wyborem.

Fototapeta dla nastolatków inspiracje - kiedy brakuje Ci pomysłu

Teraz należy przejść do najważniejszego, czyli do wzoru, jaki ma zdobić pokój Twojego dziecka. Dla ułatwienia wyboru wybraliśmy kilka najbardziej sprawdzonych motywów, które pomogą Ci w dopasowaniu ozdoby do stylu Twojej pociechy.

Fototapeta dla nastolatków kolekcje - nasze propozycje

Fototapeta dla nastolatków - daj się zainspirować muzyką. Nie od dzisiaj wiadomo, że muzyka odgrywa olbrzymią rolę w życiu i rozwoju młodych. To od niej biorą się liczne subkultury, z których młodzież czerpie rozmaite inspiracje. Ponadto pomaga ona wyrazić siebie i swój charakter. Wokalistka z mikrofonem, melancholijna dziewczyna ze słuchawkami na uszach, czy szalony gitarzysta? Fototapeta dla nastolatków na ścianę oferują mnogość i różnorodność motywów muzycznych co sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Świetnie sprawdzą się też kolorowe printy z nutami czy nazwami gatunków muzycznych, a także z instrumentami.

Nastolatki traktują swój pokój z dużą dawką emocji, a jego wystrój pozwala im podkreślić własny styl. Dobór dekoracji i stworzenie aranżacji pokoju dla dorastającego chłopaka lub dziewczyny stanowi ogromne wyzwanie dla wielu rodziców. Jak połączyć funkcjonalne meble z modną stylistyką i niestandardowymi pomysłami pociechy, które wymykają się wszelkim standardom? Fototapety dla nastolatków, dostępne w naszej ofercie, pomogą podołać zadaniu stworzenia stylowego wystroju w pokoju młodzieżowym.

Fototapety dla nastolatków – wyraziste i oryginalne

Gust kilkunastolatków dopiero się kształtuje. Młodzież śledzi najnowsze trendy, szuka swoich wzorców, chce dobrze wpasować się w środowisko szkolne i poglądy znajomych, a zarazem często neguje autorytety. Aranżacja sypialni kilkunastolatka bardzo często odzwierciedla jego zainteresowania i emocje. Ściany pomalowane na wyraziste kolory, własnoręcznie wykonane dekoracje, plakaty zawieszane nad łóżkiem lub biurkiem to tylko niektóre z pomysłów dorastających dzieci. Fototapety dla nastolatków pozwalają na pewien kompromis pomiędzy pomysłami pociechy, a gustem rodziców. Pomagają tworzyć oryginalny wystrój, wyrazić kilkunastolatkom swoje emocje, a zarazem są stylowe i eleganckie. Dobrej jakości materiały (papier lateksowy, winyl na flizelinie struktura obrazowa Canvas), systemy ochronne oraz wyraziste wydruki w żywych kolorach sprawiają, że taka dekoracja ścienna będzie nie tylko piękna, ale i trwała.

Fototapety dla nastolatków na wymiar - odnajdź swoje własne inspiracje

W naszej bazie przygotowaliśmy bardzo duży wybór wzorów inspirowanych zarówno najnowszymi trendami branży aranżacji wnętrz, jak i kulturą młodzieżową czy modnymi subkulturami. Nastolatek i nastolatka znajdą u nas dekoracje, które doskonale wpiszą się w ich pomysł na idealny wystrój sypialni. Polecamy szeroki wybór motywów sportowych, muzycznych i imprezowych. Przygotowaliśmy również grafiki dla nieco młodszych nastolatków z motywami ze znanych kreskówek oraz wiele zabawnych zdjęć, które podkreślą wyjątkowe poczucie humoru Twojego dziecka. Nastolatek kochający muzykę może udekorować przestrzeń nad łóżkiem lub biurkiem wzorami ze słuchawkami, nutkami lub ulubionymi instrumentami muzycznymi. Nie zabrakło również wzorów komiksowych, animacji z dyskotek i obrazów inspirowanych filmami. Doskonałym uzupełnieniem wystroju pokoju młodego buntownika będą fototapety z motywem graffiti przypominające malunki rysowane sprejem na miejskich murach. Nastolatek o nieco rogatej duszy może wybierać również spośród tekstur i abstrakcji, które pozwolą wyrazić mu swój artystyczny talent.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu