Fototapeta marmur pod wymiar – klasyka w nowoczesnym wydaniu
Fototapety imitujące marmur zyskują coraz większą popularność, dlatego w naszym najnowszym artykule przedstawiamy kilka propozycji. Podpowiadamy również do jakiego wnętrza fototapety z marmurem będą pasowały a jakich należy unikać.
Czytaj więcej
Top 5 fototapet pod wymiar w stylu afrykańskim
W naszym najnowszym artykule przedstawiamy kilka ciekawych połączeń fototapet w stylu afrykańskim. Przedstawiamy również kilka wizualizacji ponieważ fototapety z motywem etnicznym zyskują coraz większą popularność.
Czytaj więcej
Duże kwiaty i surowy beton – ciekawe połączenia, które podbijają rynek fototapet
Prezentujemy nasz najnowszy artykuł przedstawiający ciekawe połączenia surowego betonu oraz dużych kwiatów. Ten trend króluje na naszych ścianach już od dłuższego czasu dlatego postanowiliśmy zaprezentować kilka naszych popularnych fototapet z kwiatami.
Czytaj więcej
Delikatne i pastelowe fototapety na wymiar w pokoju twojego dziecka
W naszym najnowszym artykule prezentujemy fototapety dla dzieci, które nie tylko bardzo ładnie wyglądają lecz tez mogą stymulować rozwój oraz inspirować. Podpowiadamy również jak odpowiednio dobrać grafikę, która może wprowadzić elementy zabawy lub wypoczynku.
Czytaj więcej
Szyk i elegancja – jakie fototapety dobrać do stylu glamour?
W naszym artykule prezentujemy kilka wizualizacji z fototapetami w stylu glamoru. Podpowiadamy również na co warto zwrócić uwagę przy doborze fototapet aby idealnie pasowały do tego stylu.
Czytaj więcej
Wyświetl 1 do 5 od 87 (1 Strony)

Szukaj w blogu

Ostatnie Artykuły