TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Obrazy do gabinetu lekarskiego

Wizyta u lekarza jest o wiele przyjemniejsza, jeżeli gabinet jest urządzony w przyjaznym stylu. Obrazy na ścianach zmniejszają stres i pomagają oderwać się od rozmyślania o dolegliwościach zdrowotnych. Bez względu na to, czy prowadzisz prywatny gabinet, czy przyjmujesz pacjentów w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, możesz zadbać o ich komfort psychiczny, wieszając na ścianach obrazy nawiązujące do świadczonych usług medycznych. Czytaj więcej
Wróć do: Obrazy, Dla Biznesu
 • Obraz Mężczyzna lekarka w futurystycznej medycyny medycznym pojęciu
 • Obraz Doktorski mienia serce
 • Obraz Pojęcie racjonalnego i irracjonalnego myślenia dwóch osób. Głowy dwóch osób z kolorowymi kształtami abstrakcyjnego mózgu dla koncepcji idei i pracy zespołowej. Dwie osoby o innym myśleniu.
 • Obraz Zdrowie.
 • Obraz Działający mężczyzna, połączenie sieciowe obracający w, wektorowa ilustracja.
 • Obraz olejku kapiącego z liścia do szklanej butelki na zielonym tle
 • Obraz Eksperyment naukowy z ziołami
 • Obraz Symbol miłości
 • Obraz Twarz młodej kobiety, weryfikacja biometryczna
 • Obraz Radość serca. Pacjent z białym i zdrowym uśmiechem pośrodku serca wykonany z dwóch rąk lekarza i pacjent, który mówi o przyjemnych emocjach związanych z wizytą.
 • Obraz Pielęgniarka pomiaru ciśnienia krwi starszej kobiety w domu starców. Pomoc osobom starszym
 • Obraz Spa martwa natura
Jesteś okulistą lub ortopedą? A może prowadzisz gabinet stomatologiczny dla dzieci i dorosłych? Nieważne, jaka jest Twoja specjalizacja - Twój gabinet i poczekalnię dla pacjentów mogą ozdobić obrazy, nawiązujące do oferowanego leczenia.

Obrazy do gabinetów lekarskich - dekoracje dla każdej specjalności

Obrazy przedstawiające dzieci w czasie badania wzroku sprawią, że najmłodsi pacjenci szybciej podejmą współpracę, a chore misie ze stetoskopami sprawdzą się w gabinecie pediatrycznym.

Obrazy są odpowiednie do gabinetów lekarskich ze względu na łatwość dopasowania ich do specyficznego wyposażenia wnętrza - dekoracje na ścianach ocieplają przestrzeń, jednocześnie pozostawiając sporo miejsca dla pacjentów i lekarzy.

Dodatkowo obrazy sprawdzają się w niewielkich poczekalniach, gdzie pacjenci oczekują na umówioną wizytę. Dekoracje ścienne możesz zawiesić w swoim gabinecie, nawet gdy masz ograniczoną przestrzeń i wykorzystujesz ją na niezbędne sprzęty medyczne.

Obrazy gabinety lekarskie - z myślą o domowych pupilach

Wizyta w gabinecie lekarskim jest stresująca nie tylko dla ludzi, ale i dla zwierząt. Jeśli prowadzisz gabinet weterynaryjny, z pewnością wiesz, jak trudno współpracuje się z przerażonymi psiakami lub kotami i zdenerwowanymi właścicielami.

Aby pokazać, że leczenie weterynaryjne jest mniej stresujące niż się wydaje, możesz zawiesić na ścianach gabinetu obrazy z uroczymi pupilami w czasie badań. Spokojne zwierzaki i uśmiechnięte twarze weterynarzy wprowadzą do przychodni miłą atmosferę i zwiększą zaufanie właścicieli do osób zajmujących się ich ulubieńcami.

Obrazy przeznaczenie

Obrazy kolekcje

Obrazy Dla Biznesu