TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Naklejki na ścianę Kolekcje

Naklejki są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto marzy o efektownej metamorfozie wnętrza bez remontu. Ich wielofunkcyjność daje nieskończone możliwości aranżacji, ograniczone tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią. Możesz przykleić je nie tylko na ścianę, ale także na meble w kuchni lub salonie, lodówkę, szafę oraz drzwi, czyli praktycznie każdą płaską powierzchnię. Są niezwykle łatwe w utrzymaniu – wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką – a także trwałe, dzięki czemu mogą towarzyszyć Ci przez długie lata. Jeśli jednak masz głowę pełną pomysłów i lubisz często zmieniać dodatki w mieszkaniu wystarczy, że je odkleisz i wymienisz na inny wzór. Czytaj więcej
Wróć do: Naklejki na ścianę

KOLEKCJE NAKLEJEK

Niewątpliwą zaletą naklejek na ścianę jest to, że pasują do każdego wnętrza, zarówno w mieszkaniach, jak i biurach, kawiarniach czy przedszkolach. Oznacza to wprost nieograniczoną tematykę oraz style wzorów. Staramy się, aby każdy z klientów Picturewall.pl znalazł dokładnie to, czego szuka, dlatego nieustannie przygotowujemy dla Ciebie nowe propozycje. Nie jest jednak łatwo przeglądnąć tysiące różnych grafik, dlatego ułatwiliśmy Ci to zadanie. Pogrupowaliśmy nasze naklejki w przejrzyste kategorie, dzięki którym w kilka chwil znajdziesz wymarzony wzór - wystarczy, że wybierzesz odpowiednią kolekcję.

Modne naklejki na ścianę do każdego wnętrza

Dla tych, którzy zawsze są na czasie stworzyliśmy kolekcję naklejki na ścianę z modnymi grafikami, które pozwolą Ci podążać za najnowszymi trendami. Dzieciom w różnym wieku oraz młodzieży polecamy naklejki na ścianę dla dzieci, naklejki na ścianę dla nastolatków, naklejki na ścianę zwierzęta oraz naklejki na ścianę młodzieżowe. Wielbicielom natury polecamy natomiast naklejki z kolekcji naklejki na ścianę kwiaty.

Naklejki na ścianę Przeznaczenie

Naklejki na ścianę Kolekcje

Nasi partnerzy