TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety do przedpokoju

Przedpokój to przestrzeń, którą trudno jest zaaranżować, by jednocześnie była funkcjonalna i elegancka. Warto jednak podjąć ten trud, gdyż przedpokój jest wizytówką całego domu lub mieszkania - to właśnie on jako pierwszy jest widziany przez gości, sąsiadów i inne osoby. Nowoczesna fototapeta do przedpokoju pomoże Ci stworzyć z korytarza eleganckie i przytulne miejsce, w którym wszyscy czują się dobrze, nawet gdy przestrzeń jest niewielka. Modny wzór na ścianie sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru i będzie współgrać z aranżacjami innych pomieszczeń. Fototapeta do małego przedpokoju dodatkowo powiększy optycznie przestrzeń i stanie się wyjątkową dekoracją, nawet w najmniejszym korytarzu, gdzie brakuje miejsca na stojące i wiszące ozdoby. Efekt powiększenia przestrzeni dadzą nie tylko fototapety 3d do przedpokoju z modnymi wzorami, ale i grafiki w poziome paski, które wydłużą zbyt krótką ścianę. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, przeznaczenie
 • Fototapeta oil painting in vintage style, a landscape of forest tree branches with flowers, fruits, birds and butterflies used for wall décor - AI generative
 • Fototapeta Jesień, aleja drzew
 • Fototapeta Willow branches hanging from above with birds on a white background. Wallpaper, murals and wall paintings for interior printing.
 • Fototapeta namalowane drzewo z lecącymi żurawiami na strukturalnym tle
 • Fototapeta watercolor illustration of autumn forest with colorful gradient leaves, Generative Ai
 • Fototapeta Retro modern elegant abstract and fantastic graphic design element, background design, a set of curves like a set of cream, on a washi textured background.
 • Fototapeta Abstract 3D colorful geometric wallpaper background texture
 • Fototapeta Botanical wall art vector set. Earth tone boho foliage line art drawing with abstract shape. Abstract Plant Art design for print, cover, wallpaper, Minimal and natural wall art.
 • Fototapeta nile blue and copper foil leaf texture
 • Fototapeta Abstract 3D colorful geometric wallpaper background texture
 • Fototapeta Luxurious floral elements, botanical background or wallpaper design, prints and invitations, postcards. Flowers in the style of watercolor art. 3D render. Raster illustration.
 • Fototapeta Elegant floral pattern with white colors as an abstract illustration. Digital art with organic texture, white background. 3D digital rendering.
 • Fototapeta Elegant floral pattern with white colors as an abstract illustration. Digital art with organic texture, white background. 3D digital rendering.
 • Fototapeta Luxurious golden texture precious surface with modern futuristic pattern as wallpaper illustration for wallpaper horizontal background for prints, banners, fabric, posters, covers, digital art illust
 • Fototapeta Elegant floral pattern with blue colors as an abstract illustration. Digital art with organic texture, white background. 3D digital rendering.
 • Fototapeta Luxury gold oriental style background vector. Retro Chinese and Japanese wallpaper pattern design of elegant crane bird, flower with gold line texture. Design illustration for decoration, wall decor.
 • Fototapeta Luxury gold floral background vector. Golden gradient Roses and peonies flower line art wallpaper design for prints, cover, wall arts, greeting card, wedding cards, invitation.
 • Fototapeta Abstract botanical in pattern vector background. Blossom wallpaper design with blue flowers, leaves, branches in watercolor texture. Vector illustration suitable for fabric, prints, cover.
 • Fototapeta AI Generated. AI Generative. Photo realistic illustration of mountains forest fog morning mystic. Graphic Art
 • Fototapeta Abstract watercolor paint background illustration - Soft pastel green aquamarine color and golden lines, with liquid fluid marbled paper texture banner texture, Generative Ai
 • Fototapeta Salt Lake Reflections. Generative AI
 • Fototapeta Exotic tropical jungle backdrop, Generative AI
 • Fototapeta Wallpaper tileable pattern of tropical plants created with Generative AI technology

Fototapeta do małego przedpokoju - ciekawe aranżacja niewielkiej przestrzeni

W korytarzu możesz postawić również na nieoczywiste rozwiązania. Fototapeta na drzwi do przedpokoju jest dostępna na dowolny wymiar, dzięki czemu dopasujesz ją na każde drzwi - zarówno wejściowe, jak i wewnętrzne. Na drzwiach szczególnie ciekawie prezentuje się fototapeta do przedpokoju uliczki. Co kryje się na nimi? Przestrzenne grafiki z uliczkami z różnych miast sprawiają, że wchodząc do różnych pomieszczeń ma się wrażenie, iż przenosi się do innego świata.

Fototapeta na wymiar do przedpokoju - dekoracja na każdą ścianę

Przedpokój to miejsce często pomijane w kwestii dodatków do wnętrz ze względu na niewielką powierzchnię pomieszczenia i jego funkcjonalny charakter. Mała przestrzeń jest trudna do zaaranżowania, zwłaszcza że powinna być jednocześnie wnętrzem, w którym pomieści się garderobę i wiele rzadziej używanych sprzętów. Fototapeta na wymiar w przedpokoju wypełnia pustą ścianę, stając się elegancką dekoracją wnętrza bez zmieniania jego przeznaczenia. Grafika na ścianie jest stylowa, bez względu na swoją wielkość i wzór, jaki się na niej znajduje. Modne, nowoczesne motywy to nie jedyna zaleta fototapety do przedpokoju – aranżacje z jej wykorzystaniem są odporne na zabrudzenia, które często pojawiają się na ścianach w pomieszczeniu przeznaczonym do zakładania i zdejmowania odzieży wierzchniej. Jaka fototapeta do wąskiego przedpokoju jest odpowiednia? W wąskich pomieszczeniach sprawdzą się znakomicie trójwymiarowe grafiki, które optycznie powiększą wnętrze. Równie dobrze na krótszej ścianie można umieścić wzór w poziome paski, które poszerzają przedpokój. Podobny efekt uzyska się, wybierając grafiki z mostami, parkowymi alejkami, widokami przez okno i przestrzennymi krajobrazami. Fototapeta do przedpokoju może zarówno poszerzyć, jak i wydłużyć pomieszczenie, jednocześnie zapełniając pustą ścianę, której brakuje charakteru. Fototapeta na wymiar do przedpokoju wygląda dobrze również w wysokich wnętrzach w kamienicach, gdzie wąskie korytarze mają nawet 350 cm wysokości i więcej.

Fototapety do przedpokoju inspiracje - elegancki przedpokój wizytówką domu

Fototapety do małego przedpokoju lub do dużego korytarza mają setki różnych wzorów, dlatego stanowią inspirację do stworzenia ciekawego wnętrza. Urokliwe uliczki z miast o długiej historii, krajobrazy z egzotycznych kurortów, a może abstrakcyjne grafiki z efektem 3d? Możesz wybrać niemalże każdy wzór, jaki Ci się spodoba i umieścić go w korytarzu, tworząc w nim elegancką aranżację. Fototapety przestrzenne do przedpokoju powiększają niewielki korytarzyk w kawalerce lub w małym mieszkaniu w bloku, natomiast klasyczne krajobrazy optycznie oddzielają część przedpokoju od otwartego salonu z kuchnią w nowoczesnym apartamentowcu. Wybierając fototapety na ścianę do przedpokoju, możesz nawiązać do zamiłowania do podróży, ogrodnictwa, zwierząt lub do innej pasji. Mapy świata, bambusowe zarośla, zwierzęce cętki, graffiti lub komiksowe postaci to tylko kilka spośród licznych motywów, które możesz wykorzystać, tworząc swój wymarzony przedpokój. Fototapety do przedpokoju na flizelinie umieścisz zarówno w ciemnych, jak i dobrze doświetlonych korytarzach ze względu na ich odporność na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV.

Fototapety do przedpokoju na winylu - praktyczna i elegancka dekoracja ściany

Jeśli masz problem z utrzymaniem ścian w przedpokoju w czystości, zmywalne fototapety do przedpokoju z pewnością Ci się podobają. Odporne na zabrudzenia z błota, trawy i na inne uporczywe plamy - takie są właśnie winylowe fototapety do przedpokoju. Cena ich wykonania na wymiar jest przystępna, dlatego jeśli zdecydujesz się na fototapetę, nie tylko zaoszczędzisz, ale i niedrogo stworzysz nową aranżację wnętrza. Fototapety są eleganckie, gdyż są przygotowane dokładnie pod wymiar. Możliwe jest zamówienie zarówno delikatnych, drobnych wzorków, pasujących do małych pomieszczeń, jak i większych grafik, które są odpowiednie do wysokich i przestronnych korytarzy. Duże wzory pasują nie tylko do przedpokojów w mieszkaniach, ale i w hotelach oraz innych obiektach.

Przedpokój to pomieszczenie, które poniekąd stanowi wizytówkę mieszkania. Goście, którzy nas odwiedzają, właśnie jako pierwsze widzą przedpokój (nazywany także przez niektórych holem). A jak wiadomo pierwsze wrażenie może być tylko jedno, dlatego też warto zadbać o wystrój tego częstokroć pomijanego pomieszczenia. Fototapety do przedpokoju będą świetnym uzupełnieniem znajdujących się w nim mebli.

Fototapety na ścianę do przedpokoju

Wśród popularnych motywów, które są inspiracją do zaprojektowania i stworzenia fototapet do przedpokoju, są oczywiście kwiaty. Piękne, kolorowe, w pełnym rozkwicie i krasie. Przykładem jest pejzaż z kwiatami utrzymany w stylu vintage. Kwiaty na tle nieba podkreślają piękno natury i jej ogromną różnorodność. Łąka usiana różnokolorowymi kwiatami również stanowić będzie ciekawą ozdobę przedpokoju. Taka grafika może być kojarzona nie tylko z pięknem natury i ciepłymi słonecznymi dniami, ale także z ciepłem ogniska domowego.

Fototapety przestrzenne do przedpokoju

Równie popularnym motywem są lecące balony. Balony, które gdyby umiały mówić, powiedziałyby: łap ulotne chwile z rodziną i w gronie przyjaciół, ciesz się życiem. Fototapety do przedpokoju przedstawiające lecące nad miastem balony ukazują swoistego typu synonim dążenia do spełniania marzeń oraz ich urzeczywistniania. Ciekawym uzupełnieniem przedpokoju utrzymanego w stylu nowoczesnym z pewnością będą fototapety typu vintage. Przykładem takiej grafiki jest historyczna ulica o zachodzie słońca, które resztkami promieni otula uliczkę oraz znajdujące się przy niej budynki.

Fototapety do wąskiego przedpokoju

Jak w prosty sposób uczynić przedpokój wizytówką mieszkania? Wprowadzić do niego barwy i życie dzięki wykorzystaniu kolorowych fototapet. Taki efekt można uzyskać dzięki grafikom z pięknymi, naturalnymi krajobrazami, jak również kolorowymi, geometrycznymi koncepcjami i rysunkami. Niebanalnym motywem mogą również okazać się obiekty architektoniczne (np. Tower Bridge, Golden Gate Bridge), a nawet... rowery w stylu retro!

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy