Fototapety samoprzylepne

Fototapety samoprzylepne to szczególny rodzaj fototapet cechujący się uproszczonym montażem. Pozwalają błyskawicznie odmienić wystrój domu. Nie wymagają użycia kleju jak w przypadku tradycyjnych tapet, gdyż jedna strona fototapety pokryta jest już klejem.
Fototapety samoprzylepne wyprodukowane są na specjalnej tkaninie.

Fototapety samoprzylepne na ścianę

I należy to podkreślić, nie jest to zwykła folia, ale specjalna tkanina, której przeznaczeniem jest aplikacja na ścianach, meblach i innych gładkich powierzchniach, co sprawia iż ściana oddycha. Jedyne na co warto zwrócić uwagę, to fakt że ten rodzaj wykończenia najlepiej sprawdzi się jeżeli ściany w pokoju są gładkie, dlatego wcześniej trzeba pozbyć się wszelkich nierówności, aby osiągnąć estetyczny efekt końcowy.

Fototapety samoprzylepne na wymiar

Każda fototapeta powstaje na indywidualne zamówienie, wg wytycznych klienta. Nie trzeba kupować całej rolki, rozmiar podaje się w centymetrach, kupuje się tylko tyle ile się potrzebuje, są to tzw. fototapety na wymiar. A wzory? W naszej ofercie można znaleźć fototapety o dowolnej tematyce, korzystamy z wielomilionowej bazy zdjęć i grafik. Ponieważ każdy z nas jest inny, i nasze gusty też są bardzo różnorodne proponujemy bardzo szeroką tematykę w bardzo różnych stylach aby każdy mógł znaleźć coś kocha i czym chce się otaczać.

Fototapety samoprzylepne do sypialni

Dla ułatwienia nasze wzory są podzielone wg dwóch kluczy, po pierwsze według tematyki. I tu odnajdziemy kolekcje typu miasta lub kwiaty. Po drugie, kluczem jest przeznaczenie, czyli do jakiego pomieszczenia jest przeznaczona: do pokoju dziecięcego, ale także do pomieszczeń komercyjnych, takich jak np. salon ślubny. Można też wyszukiwać poprzez wyszukiwarkę sklepu, gdzie należy wpisać słowo kluczowe związane z tym czego szukamy.

Fototapety samoprzylepne na drzwi

Dla osób pasjonujących się fotografia wprowadziliśmy też możliwość wydrukowania fototapety samoprzylepnej z własnego zdjęcia. Produkt ten powstał dzięki najnowszym technologiom i pozwala na szybkie, wygodne i nieskomplikowane zmiany dekoracji. Cechy charakterystyczne fototapet samoprzylepnych to uproszczony montaż, wytrzymałość, trwałość i jakość. Wszystkie nasze fototapety samoprzylepne drukowane są w technologii lateksowej, całkowicie bezpiecznej dla zdrowia.

Fototapety samoprzylepne Przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne Kolekcje

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu