TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety kosmos

Być może jako dziecko marzyłeś o kosmicznych przygodach, spotkaniu przybyszów z innych planet lub o locie na księżyc. Choć te marzenia mają niewielkie szanse na spełnienie, w Twoim domu mogą zagościć kosmiczne motywy. Planety, gwiazdy, komety, fantastyczne statki kosmiczne i wiele innych wzorów czeka na wielbicieli kosmosu i eksploracji odległych galaktyk. Jeżeli podobają Ci się fototapety kosmos i planety, możesz umieścić je nie tylko w sypialni, ale i w gabinecie, przedpokoju lub w nowoczesnym salonie. Kosmiczne motywy sprawiają, że mieszkanie staje się przestrzenią pełną marzeń. Fototapety z rozgwieżdżonym niebem lub spadającymi gwiazdami podobają się nie tylko zakochanym, ale i wszystkim miłośnikom zjawisk kosmicznych i przyrodniczych. Fototapety z planetami są za to odpowiednie dla pasjonatów science-fiction i odkryć, dokonywanych już przez starożytnych astronomów z Egiptu, Mezopotamii i Grecji. Mapy nieba pokazują, jak wielką wiedzę posiadali starożytni i co odkryli, zanim wynaleziono teleskopy i rozpoczęto zaawansowane technologicznie obserwacje nieba. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety
 • Fototapeta Incredibly beautiful spiral galaxy somewhere in deep space
 • Fototapeta Universe scene with planets, stars and galaxies in outer space showing the beauty of space exploration. Elements furnished by NASA
 • Fototapeta Realistic Solar System display contains the Sun and nine planets
 • Fototapeta Sunrise over planet Earth in space
 • Fototapeta Sunrise over group of planets in space
 • Fototapeta Planet Earth in space 3D rendering elements of this image furnished by NASA
 • Fototapeta Planet Earth with a spectacular sunset "Elements of this image furnished by NASA"
 • Fototapeta planet Jupiter, the Sun and the Milky Way galaxy
 • Fototapeta planet Venus in front of the Milky Way galaxy
 • Fototapeta gigantic space station in orbit of planet Earth
 • Fototapeta Planet Earth in space 3D rendering elements of this image furnished by NASA
 • Fototapeta Terre vue du ciel avec l'alternance jour nuit et une nébuleuse en fond.
 • Fototapeta Distant planet system in space with exoplanets 3D rendering elements of this image furnished by NASA
 • Fototapeta Astronaut Astronaut floating in the stratosphere .
 • Fototapeta Last rising
 • Fototapeta Vector Illustration Of Space
 • Fototapeta Composite image of solar system against white background 3d
 • Fototapeta Exoplanet in deep space
 • Fototapeta Star field in deep space many light years far from the Earth
 • Fototapeta giant space station in orbit of planet Earth (3d science fiction illustration banner)
 • Fototapeta Sunrise over group of planets in space
 • Fototapeta Night sky photograph with Milky Way core. Image contain soft focus, blur and noise due to long expose and high iso.
 • Fototapeta Solar system concept vector realistic illustration
 • Fototapeta Sunrise over earth as seen from space. With stars background.
 • Fototapeta Landscape with Milky way galaxy. Sunrise and planet view from space with Milky way galaxy. (Elements of this image furnished by NASA)
 • Fototapeta Italy night view from space,
 • Fototapeta An unrealistic night landscape through a cave with milky, moon in eclipse, and desert with ruins of ancient columns.
 • Fototapeta Blutmond oder Mars. Die Erde links oben, ein roter Planet rechts Mitte. Die Sonne rechts oben mit lensflare. Erstellt in 3d. Texturen der NASA
 • Fototapeta Solar system and space objects. Elements of this image furnished
 • Fototapeta Distant planet system in space with exoplanets 3D rendering elements of this image furnished by NASA

Fototapeta kosmos na sufit - odległe galaktyki i tajemnicze planety

Ciekawym pomysłem jest umieszczenie fototapety z rozgwieżdżonym niebem, planetami lub Drogą Mleczną na suficie w sypialni lub młodzieżowym pokoju. Nowoczesna fototapeta kosmos 3d zaskoczy Cię trójwymiarowym efektem, dzięki któremu leżąc na łóżku, poczujesz się niczym astronauta eksplorujący odległe galaktyki. Oryginalny motyw dekoracyjny sprawi, że wnętrze sypialni zmieni się nie do poznania, a kolorowe sny będą przychodzić szybciej. Fototapeta kosmos na sufit dodatkowo pomoże odprężyć się po męczącym dniu w pracy, gdy po prostu ułożysz się na łóżku, by trochę pomyśleć i zrelaksować obolałe mięśnie. Kosmiczna fototapeta na suficie pozwala poczuć się tak samo, jak podczas wylegiwania się pod rozgwieżdżonym niebem w ciepłe, letnie noce.

Fototapeta kosmos dla dzieci - kosmiczne przygody czekają na maluchy

Dzieci interesują się wszystkim co nieznane, dlatego kosmos jest dla nich szczególnie fascynujący. Fototapeta 3d dla dzieci kosmos przenosi maluchy do świata pełnego wyjątkowych przygód, w którym wszystko jest zupełnie inne niż na Ziemi. Odległe planety, do których można dotrzeć wyłącznie kosmiczną rakietą, ciekawią już maluchy. Fototapeta trójwymiarowa z radosnymi planetami w przyjaznych barwach to odpowiedni motyw dekoracyjny dla chłopców w wieku przedszkolnym, którzy są zaciekawieni podbojami kosmosu i poszukiwaniem radosnych, zielonych ufoludków na niezbadanych dotąd planetach. Trójwymiarowy efekt sprawia, że mali chłopcy czują się we własnym pokoju jak w prawdziwej przestrzeni kosmicznej i z pasją oddają się odgrywaniu scenek polegających na podbijaniu wymarzonych planet.

Fototapeta kosmos dla dzieci spodoba się również starszakom, którzy pasjonują się nowinami technologicznymi i marzą o obserwacjach nieba przez teleskop. Dzięki niej w dziecięcym pokoju zagoszczą zdjęcia rozgwieżdżonego nieboskłonu, na którym widać również planety Układu Słonecznego i inne ciała niebieskie. Młodym marzycielom przypadnie do gustu fototapeta z fantastyczną planetą, która powstała dzięki inspiracji powieściami i filmami science-fiction. Oryginalna dekoracja na ścianę lub sufit zachęci dziecko do rozwijania zainteresowania kosmosem i nauką, a także do spędzania czasu na pochłanianiu stron kolejnej książki o kosmicznych przygodach. Ponadto, dzięki kosmicznym fototapetom starszaki z chęcią będą uczyć się o odległych planetach, ciałach niebieskich i zjawiskach takich jak zaćmienie słońca lub księżyca.

Fototapeta kosmosu - bliżej gwiazd

Kosmiczne fototapety są nietypowym, lecz eleganckim i nowoczesnym motywem przewodnim w aranżacji wnętrza. Niezastąpione w sypialni, intrygujące w salonie i przedpokoju - takie właśnie są fototapety kosmos na ścianę. Dzięki nim wnętrze fascynuje każdego, kto je odwiedzi. Ponadto kosmiczne wzory pomagają oderwać się od codziennego pędu życia i stworzyć z własnego domu prawdziwy, zaciszny azyl, w którym można poczuć się swobodnie i oddać się marzeniom. Fototapety kosmos świetnie prezentują się również w kawiarniach, barach, szkołach, salach zabaw i w innych miejscach odwiedzanych przez najmłodszych.

Fototapeta kosmosu do dowolnego pomieszczenia zmienia jego charakter na bardziej tajemniczy. Niezwykłe zjawiska kosmiczne i zdjęcia przestrzeni kosmicznej uwiecznione na fototapetach sprawią, że poczujesz, jak niewielki jest człowiek w całym kosmosie. Pomoże Ci to złapać dystans do codziennych trudności i spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Widok na Ziemię z kosmicznej satelity lub na księżycowe kratery pozwala przekonać się, jak niesamowity jest kosmos. Fototapeta z kosmosem zaskakuje zupełnie innym spojrzeniem na ciała niebieskie, a także na badania przestrzeni kosmicznej. Statki badawcze stacjonujące na orbicie są nie tylko skomplikowanymi pojazdami kosmicznymi, ale i wyjątkowymi przykładami piękna zaawansowanych technologii.

Oferujemy stylowe fototapety na wymiar, które pozwolą Ci wyruszyć w kosmiczną podróż. Zobacz Ziemię z perspektywy statku kosmicznego, poznaj tajemnice galaktyk, podziwiaj planety Układu Słonecznego lub postaw pierwszy krok na Księżycu wspólnie z astronautami, którzy na zawsze zapisali się na kartach historii. Fototapety kosmos to grafiki, które staną się wyjątkową dekoracją ulubionego pomieszczenia. Możesz je wykorzystać jako tło aranżacji lub jej punkt centralny.

Fototapety kosmos – modne dekoracje ścienne

Kosmiczna tematyka powraca do łask. Hit rodem z lat 60. znów święci triumfy. Nowoczesny sprzęt sprawia, że obserwacja gwiazd staje się hobby coraz szerszego grona osób na całym świecie, a motywy kosmosu szturmem zdobywają serca architektów wnętrz.

Piękne gwiazdy, tajemnicze czarne dziury, groźne księżycowe kratery, zagubiona w kosmosie Droga Mleczna. A może Ziemia widziana z odległości setek mil kosmicznych lub wyjątkowe i tajemnicze zjawiska zachodzące w galaktyce? Wszystko to przedstawiają fototapety ścienne dostępne w naszym sklepie. W kolekcji znajdziesz również szeroki wybór motywów astronomicznych, które doskonale sprawdzą się jako fototapety do pokoju młodzieżowego lub dziecięcego.

Fototapety na wymiar – odkryj zagadki wszechświata

Kochasz obserwować zjawiska kosmiczne, z niecierpliwością czekasz na zaćmienie Księżyca lub przelot komety zapowiadany przez media? Teraz możesz swoje zainteresowania wyrazić urządzając domowe wnętrza. Oferowane grafiki doskonale sprawdzą się przede wszystkim jako fototapety do sypialni. Są pełne niejasności i tajemnic, groźne lub romantyczne i przyjazne. Ścianę nad Twoim łóżkiem mogą przyozdobić migoczące gwiazdy, efektowne zarysy Czerwonej Planety, charakterystyczne pierścienie Saturna lub obrazy ognistej kuli Słońca.

Poszukujesz oryginalnej fototapety do salonu lub biura? W tej roli doskonale sprawdzą się futurystyczne i abstrakcyjne kosmiczne obrazy (utrzymane w odcieniach szarości lub pełne wyrazistych kolorów). Szeroki wybór wzorów i odcieni pozwoli Ci dobrać idealną grafikę do wnętrza urządzonego w stylu minimalistycznym, loftowym lub awangardowym. Motywy kosmosu sprawdzą się w modnych aranżacjach high-tech. Polecamy także wiele obrazów z kadrami ze znanych filmów i kreskówek o tematyce kosmicznej, które doskonale ozdobią ściany w pokoju dziecka lub nastolatka.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu