TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety Kraków

Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast, które tłumnie odwiedzają zarówno turyści z kraju, jak i z zagranicy. Nic dziwnego, że liczne fototapety 3D Kraków mają tak wielu miłośników. Fototapety Kraków zachęcają do zwiedzenia stolicy Małopolski, natomiast fototapety Kraków nocą ukazują zabytki i Rynek z Sukiennicami oświetlone milionami świateł ze sklepów, restauracji i ulicznych latarni. W tak pięknych widokach łatwo się zakochać, dlatego fototapety do salonu Kraków są popularne w całej Małopolsce i nie tylko. Przenieś klimat magicznego Krakowa do swojego domu, czerpiąc inspirację z tych wyjątkowych widoków i dodając niepowtarzalny charakter Twoim wnętrzom. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje, miasta
 • Fototapeta Bazylika Mariacka w Krakowie
 • Fototapeta Bazylika Mariacka w Krakowie Polska z Sukiennicami w głównej części
 • Fototapeta Kraków Obraz rynku Kraków, Polska podczas wschodu słońca.
 • Fototapeta Kraków, Polska nocna panorama historycznego starego miasta
 • Fototapeta Zamek Królewski na Wawelu, Polska
 • Fototapeta Krakow, Poland
 • Fototapeta Kraków / Ratusz w Krakowie w Polsce, Europa
 • Fototapeta Sukiennice i wieża starego ratusza na rynku, Kraków, Polska
 • Fototapeta Kraków, Polska-czerwiec 2018: Rynek Główny, Sukiennice, Kraków, Polska.
 • Fototapeta Sukiennice, Kraków
 • Fototapeta Krakowskie Stare Miasto
 • Fototapeta Zamek Królewski na Wawelu w Krakowie, widok z przeciwległego brzegu Wisły, zima, niewielki śnieg na nasypie, wspaniałe chmury w ruchu w błękitne niebo
 • Fototapeta Kładka Ojca Bernatka w Krakowie z widokiem na Podgórze.
 • Fototapeta Fantastyczna noc w Krakowie. Zamek Królewski na Wawelu w Polsce
 • Fototapeta Panorama Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie, Polska
 • Fototapeta Zamek Królewski na Wawelu i katedra w Krakowie, Polska
 • Fototapeta Krakau Wawel
 • Fototapeta Panorama miasta Kraków
 • Fototapeta Krakowskie Stare Miasto wczesnym rankiem
 • Fototapeta Zamek Królewski na Wawelu - Kraków, Polska
 • Fototapeta Powóz Kraków / Kraków, w Polsce, w Europie
 • Fototapeta Rynek Główny w Krakowie
 • Fototapeta Sukiennice i wieża starego ratusza na rynku, Kraków, Polska
 • Fototapeta Kościół Mariacki na Rynku Głównym na tle dramatycznego nieba. Bazylika Mariacka. Kraków Polska.
 • Fototapeta Pełnia nad Wawelem
 • Fototapeta Rynek Starego Miasta w Krakowie, Polska.

Fototapety Kraków inspiracje - zakochaj się w Krakowie

Kraków to miasto o wyjątkowej, długiej historii, o której opowiada kantata Zakochani w Krakowie - jeśli urzekły Cię wyjątkowe utwory wchodzące w jej skład, fototapety Kraków również Cię zachwycą. Zainspiruj się muzyką, sztuką i filmami, które powstały w Krakowie i o nim opowiadają. Dzięki nim wybierzesz ciekawe fototapety Kraków na ścianę, które przedstawiają zabytki i inne urokliwe miejsca w mieście, które założono ponad 750 lat temu. Fototapety do sypialni Kraków, a także do innych pomieszczeń to wspaniała pamiątka z wycieczki do historycznego miasta.

Fototapety uliczki Krakowa - śladami żydowskiej kultury

Fototapety Kraków to nie tylko znane zabytki jak Wawel, Kościół Mariacki i Sukiennice, ale i historyczne zabudowania tworzone przez Żydów, którzy przed II wojną światową licznie zamieszkiwali największe miasto w Małopolsce. Kazimierz, czyli żydowska dzielnica miasta, w której odbywa się słynny festiwal Szalom na Szerokiej to jedna z historycznych i najpiękniejszych części Krakowa. Fototapety Kraków mapa i fototapety 3d Kraków nawiązują do jej historii, architektury i kultury jej dawnych oraz współczesnych mieszkańców. Fototapety z Krakowem przedstawiają również historyczne obrazy - stare tramwaje, dorożki i czarno-białe ujęcia. Fototapety Kraków na ścianę pokazują, jak żydowskie i polskie wpływy mieszały się ze sobą w jednym mieście, oddziałując na charakter zabudowy i nie tylko. Klimatyczna fototapeta Kraków nocą zaskakuje odmiennością od innych polskich miast, a także jest prawdziwą skarbnicą historii, której ślady widać na każdej uliczce stolicy Małopolski.

Fototapety Kraków - zabytki dawnej stolicy Polski

Stolica Małopolski ma długą historię, dlatego znajduje się w niej wiele ważnych zabytków. Fototapety Kraków kolekcje przestawiają Wawel, Kościół Mariacki, rynek z Sukiennicami, Barbakan i wiele innych zabytków, które są niemymi świadkami wydarzeń sprzed wieków. Wybierając fototapety Kraków na wymiar, decydujesz się na grafiki, które urzekają klimatem, jakiego brakuje miastom założonym w kolejnych wiekach. Dzięki nim wnętrze nawiązuje do bogatej kultury i historii nie tylko samego Krakowa, ale i całej Polski. Fototapety winyl na flizelinie Kraków przedstawiają również inne miejsca, które przyciągają turystów - fototapety winylowe Kraków z trasami spacerowymi nad Wisłą i urokliwymi kładkami zachęcają do poznawania wszystkich zakątków Grodu Kraka. Fototapety ścienne Kraków to również widoki na Rynek, na którym odbywają się bożonarodzeniowe jarmarki i inne wydarzenia. Dzięki nim miasto wypełnia się różnymi aromatami, smakami i gwarem mieszkańców, którzy odwiedzają stragany i uczestniczą w plenerowych imprezach. Fototapety flizelinowe Kraków oddają atmosferę każdego z tych wydarzeń i sprawiają, że oczekiwanie na nie jest przyjemniejsze. Fototapety Kraków do biura są natomiast elegancką dekoracją, dzięki której podkreśla się lokalność działalności i przywiązanie do rodzimych produktów bądź wartości. Ponadto fototapety z Krakowem do biura są ponadczasowym wyborem, który wygląda dobrze w połączeniu z wieloma dodatkami.

Fototapety winyl na flizelinie Kraków - Kraków, jakiego nie znasz

Kraków jest kojarzony głównie z zabytkową zabudową i długą historią miasta, lecz fototapety uliczki Krakowa pokazują, że stolica Małopolski ma znacznie więcej do zaoferowania. Fototapeta mapa Krakowa ukazuje, jak bardzo zmieniało się miasto przez wieki i jak harmonijnie łączy się w nim historia i współczesność. Nowoczesne budynki wyrastają pośród zabytkowych kamienic, a osiedla mieszkalne rozciągają się już do samych granic miasta. Fototapety do kuchni Kraków zaskakują urokiem współczesnej architektury - pięknych mostów z efektownym oświetleniem, a także nowopowstałych budynków widzianych z lotu ptaka. Panoramy Krakowa wyglądają zjawiskowo, gdy zdobią duże ściany w domach i mieszkaniach, a także w biurach, szkołach i restauracjach w historycznych budynkach.Możesz wybrać dowolne fototapety Kraków – cena ich zamówienia na wymiar jest przystępna bez względu na ich wielkość i wzór. Możliwość dopasowania grafiki do rozmiarów ściany ułatwia jej umieszczenie na skośnej ścianie w sypialni za łóżkiem bądź nad miejscem do pracy w biurze. Dodatkowo fototapety zmywalne Kraków są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia, które bez trudu usuwa się z nich wilgotną ściereczką lub gąbką. Eleganckie grafiki zdobią pomieszczenia przez lata, podkreślając piękno krakowskich zaułków, zabytków i nadwiślańskich bulwarów, po których tłumnie spacerują mieszkańcy i turyści.

Kraków corocznie przyciąga miliony turystów nie tylko z Polski, ale i całej Europy oraz najdalszych zakątków globu. Miasto stanowi unikalne połączenie tradycyjnej zabudowy, pełnej unikalnych zabytków architektonicznych, z bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową. Artystyczne klimaty, piękne tereny zielone oraz nowoczesne dzielnice stanowią niepowtarzalne połączenie charakterystyczne wyłącznie dla stolicy Małopolski. Podczas dobierania zdjęć do naszej galerii staraliśmy się uchwycić klimat Krakowa, aby oferowane fototapety pozwoliły stworzyć wyjątkowy klimat w domu, biurze lub firmie.

Symbole Krakowa – dekoracja idealna do wnętrz prywatnych i komercyjnych

Katedra i Zamek na Wawelu, Kościół Mariacki, Sukiennice, Teatr Stary, zabudowa Starego Rynku, Muzeum Czartoryskich – z pewnością pamiętasz te zabytki jeszcze z czasów wycieczek szkolnych. Wystarczy jednak przejrzeć naszą bazę zdjęć, aby przekonać się, że symbole Krakowa mają różne oblicze. Majestatyczne Wzgórze Zamkowe górujące nad Krakowem może być jasne, pełne zieleni i kolorów, spowite mrokiem zachodzącego słońca lub pokryte białym puchem śniegu.

Fototapety z Krakowem – dekoracja dopasowane do Twoich potrzeb

Różne perspektywy, ujęcia, efekty świetlne i kolorystyka pozwolą Ci dobrać fototapetę z Krakowem idealnie dopasowaną do klasycznej lub nowoczesnej aranżacji wnętrz. Miłośnicy romantycznych klimatów mogą wybrać grafikę z krakowskim Kazimierzem kojarzącym się z artystyczną bohemą. W nowoczesnym salonie dobrze zaś będzie prezentować się fototapeta przedstawiająca gwarne Sukiennice, tętniące życiem ulice czy zielone Planty pełne turystów. A może planujesz urządzenie salonu, sypialni lub jadalni w stylu rustykalnym bądź vintage i zastanawiasz się, czym udekorować ścianę? Fototapety z motywem lajkonika, różnobarwnych strojów krakowskich uzupełnionych charakterystycznymi czerwonymi koralami czy par wesoło tańczących słynnego krakowiaka doskonale sprawdzi się w tej roli. Ziejący ogniem smok wawelski to grafika, którą może wystąpić w roli fototapety do pokoju dziecięcego, przedszkola lub szkoły. Szkice z wzorami nawiązującymi do Krakowa, artystyczne abstrakcje oraz zdjęcia do złudzenia przypominające rysunki wykonane kredkami to doskonały sposób na niestandardowe uzupełnienie domowego wystroju.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy