TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety Warszawa

Warszawa, stolica Polski, to miasto pełne kontrastów i historii, które przyciąga ludzi swoim niepowtarzalnym urokiem. Fototapety z motywami Warszawy przeniosą Cię w świat tego dynamicznego miasta, gdzie nowoczesność splata się z tradycją. Spacerując po starówce, wpatrując się w majestatyczny Pałac Kultury i Nauki, czy też odkrywając uroki parków miejskich, poczujesz puls życia tej metropolii. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy, czy też tęsknisz za jej klimatem, nasze fototapety stanowią doskonałą ozdobę dla Twojego wnętrza, przenosząc Cię do serca polskiej stolicy. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje, miasta
 • Fototapeta Biurowce w Warszawie nocą
 • Fototapeta Królewskie Łazienki Królewskie w Warszawie - Pałac na Wodzie
 • Fototapeta Panoramiczny widok na centrum Warszawy
 • Fototapeta warszawski świt
 • Fototapeta Hotel Bristol, Krakowskie Przedmieście, Warszawa
 • Fototapeta Panorama słońca Warszawy, stolicy Polski, Europy
 • Fototapeta Mglisty zachód słońca nad Warszawą
 • Fototapeta Warszawskie fajerwerki nocą - Bulwary Wiślane
 • Fototapeta warszawski świt
 • Fototapeta Warszawa, Polska Październik 2016: Warszawa miasto z drapaczami chmur w nocy
 • Fototapeta Panorama starego miasta w Warszawie, Polska
 • Fototapeta Zamek Królewski i Wisła w Warszawie
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta Zamek Królewski w stolicy Polski, Warszawie
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta Panoramiczny widok na centrum Warszawy w nocy
 • Fototapeta Warszawski miasto z nowożytnym drapaczem chmur przy zmierzchem, Polska
 • Fototapeta Widok na centrum miasta. Warszawa, Polska.
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta Warszawa
 • Fototapeta pałac prezydencki w Warszawie-vintage, retro
 • Fototapeta Warszawa centrum
 • Fototapeta Panorama Warszawy
 • Fototapeta Warszawski miasto z nowożytnym drapaczem chmur przy zmierzchem, Polska

FOTOTAPETY MIASTO WARSZAWA - WITAMY W STOLICY!

W dużych pomieszczeniach doskonale wyglądają fototapety panorama Warszawy, która przedstawia piękne widoki na miasto. Warszawa z lotu ptaka, widziana z wysokości kilkudziesięciu metrów lub przez okna wysokiego biurowca prezentuje się zupełnie inaczej niż stolica oglądana z chodników i ulic. Nadwiślańskie bulwary, Łazienki Królewskie, Krakowskie Przedmieście - fototapeta Warszawa panorama może przedstawiać niemalże każdy zakątek wielkiego miasta, dlatego szybko znajdziesz grafikę, która prezentuje najpiękniejszy według Ciebie widok na Warszawę. Panoramy miasta są zjawiskowe, zarówno gdy widoczne są na nich ujęcia wykonane w ciągu dnia, jak i nocą, gdy całą stolicę oświetlają liczne latarnie uliczne i inne światła.

WARSZAWA FOTOTAPETY NA WYMIAR - W KAŻDYM ZAKĄTKU MIASTA

Warszawa to nie tylko Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście i Aleje Jerozolimskie. Rozległa metropolia to również blokowiska, nowoczesne osiedla i zaułki, które znają tylko mieszkańcy miasta, a turyści trafiają do nich jedynie przypadkiem. Warszawa Bemowo, dzielnica związana silnie z Wojskiem Polskim, a także kojarząca się z warszawskim lotniskiem. Fototapety Warszawa Bemowo nawiązują więc do polskiego lotnictwa wojskowego i cywilnego, a także do militarnej architektury, w tym słynnego fortu Bema. Lewobrzeżna część miasta jest również jedną z największych sypialni stolicy - zamieszkuje ją ponad 120 tysięcy mieszkańców. Fototapety Warszawa Bartycka przedstawiają natomiast ulicę przebiegającą przez warszawski Mokotów, dzielnicą znaną z wielu polskich filmów sensacyjnych i seriali. Stolica kojarzy się głównie z wysokimi biurowcami, ścisłą zabudową i wieloma zabytkami, lecz w Warszawie znajdzie się także liczne tereny zielone. Fototapety Warszawa Targówek przedstawiają Lasek Bródnowski, Park Bródnowski i Park Wiecha, które wraz z prywatnymi ogrodami zajmują ponad 30 procent powierzchni całej dzielnicy. Fototapety Warszawa Ursynów prezentują natomiast piękną zabudowę mieszkaniową oraz słynny tor wyścigów konnych na Służewcu.

FOTOTAPETA WARSZAWA PRZEDWOJENNA - STOLICA ZNANA ZE STARYCH POCZTÓWEK

II wojna światowa odcisnęła piętno na Warszawie - miejska zabudowa została zburzona niemalże w całości, a Stare Miasto i zabytki odtworzono po latach. Fototapeta z Warszawą przedwojenną ukazuje, jak wyglądała stolica w okresie przedwojennym. Dzięki niej nawet młodzi ludzie mogą zobaczyć realia Warszawy lat 20. i 30. oraz życie dawnych mieszkańców stolicy, które było zupełnie inne niż obecnie. Przedwojenna zabudowa, pierwsze neony, kina i restauracje mają wyjątkowy urok, dlatego fototapeta starej Warszawy na ścianę stanowi eleganckie tło dla aranżacji pomieszczenia. Fototapeta ze starą Warszawą na ścianę przypomina pocztówki sprzed lat, które do dziś są przechowywane w domach jako pamiątki. Pocztówkowe, czarno-białe panoramy i zdjęcia skłaniają do refleksji, a także doskonale prezentują się jako tło dla nowoczesnej aranżacji salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Równie ciekawie wygląda fototapeta Warszawa szkic, na której przedstawione są rysunki dawnej zabudowy miasta. Fototapeta mapa Warszawy przedwojennej jest za to atrakcyjną dekoracją dla miłośników historii i architektury.

FOTOTAPETY ZE ZDJĘCIAMI WARSZAWY - W WIELKOMIEJSKIM ŚWIECIE

Warszawskie zabytki, panoramy miasta, a także zdjęcia najbardziej znanych lokalizacji w stolicy to tylko część motywów, jakie prezentują fototapety do salonu z Warszawą. Widoki z każdej dzielnicy spodobają się nie tylko rodowitym Warszawiakom, ale i osobom, które lubią odwiedzać stolicę i spędzać czas na poznawaniu jej zabytków oraz modnych lokali. Jeżeli podobają Ci się widoki z Warszawy, bez trudu zamówisz wybrane fototapety tanio. Warszawa to popularny motyw, dlatego interesujące Cię fototapety są dostępne w dowolnym wymiarze. Fototapety do kuchni z Warszawą, grafiki do salonu, zdjęcia pasujące do sypialni - w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego szukasz do swojego domu lub mieszkania. Szczególnie popularnym motywem jest fototapeta Warszawa nocą na ścianę, która przedstawia stolicę oświetloną przez liczne światła. Oświetlone miasto nocą prezentuje się zjawiskowo bez względu na to, czy na fototapecie znajduje się znany zabytek, czy też zabudowa mieszkaniowa w jednej z dzielnic Warszawy. Jeżeli podoba Ci się fototapeta Warszawy na ścianę pomożemy Ci dobrać odpowiedni wzór oraz zamówić go na wymiar.

Polska stolica łączy dziedzictwo kultury narodowej z nowoczesną zabudową inspirowaną największymi metropoliami świata. Powaga i dostojność zabytków, które przetrwały długie lata, ultranowoczesne drapacze chmur będące siedzibą znanych korporacji ze światowym kapitałem, sznury samochodów sunące zakorkowanymi ulicami, a w tle zieleń słynnego Lasku Kabackiego. Pośpiech i nowoczesność połączone z architekturą skłaniającą do refleksji nad polską historią. Fototapety Warszawa, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwolą Ci poczuć kontrastowy klimat stolicy.

FOTOTAPETY Z WARSZAWĄ - SYMBOLE POLSKOŚCI NA ŚCIANIE

Zdjęcia przedstawiające najbardziej znane zabytki i zakątki Warszawy doskonale sprawdzą się jako fototapety do domu lub firmy. Majestatyczny Zamek Królewski, górujący nad miastem Pałac Kultury i Nauki, pełen powagi i refleksji Cmentarz na Powązkach, Pałac w Wilanowie, warszawskie Łazienki – fototapety przedstawiające symbole polskiej stolicy idealnie wpisują się w aranżacje w stylu retro. Takie grafiki są pełne ponadczasowe i pełne powagi, dlatego można je wykorzystać również jako fototapety do biblioteki, szkoły, biura architektonicznego, kancelarii adwokackiej czy sal w urzędach samorządowych i państwowych.

FOTOTAPETY Z WARSZAWĄ – DOBIERZ IDEALNY MOTYW DLA SIEBIE

Dostojne budowle i zabytki to nie jedyny motyw, który znajdziesz na zdjęciach dostępnych w naszej galerii. Wśród zdjęć nie brakuje również zupełnie innego oblicza polskiej stolicy. Fototapety z Warszawą na ścianę to także panoramy miasta przyciągające spojrzenia kolorami, kontrastami i niecodziennymi ujęciami. W sypialni i salonie urządzonym w stylu klasycznym dobrze sprawdzą się zdjęcia z widokiem na Warszawę z lotu ptaka. Nowoczesne biurowce stanowią prawdziwy kontrast dla zabytkowych kamienic i kamieniczek starej części miasta. Otoczone mrokiem i rozświetlone tysiącami świateł tętniącej życiem metropolii, pozwolą podkreślić nowoczesny charakter aranżacji. Takie grafiki bardzo dobrze będą prezentować się jako fototapety do biura – można je w wykorzystać w firmowych gabinetach, recepcjach, salach konferencyjnych.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy