TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Obrazy góry

W górach czas płynie wolniej, a piękno krajobrazów roztaczających się z wysokich szczytów pozwala zapomnieć o wszystkich problemach. Przyjemność sprawia zarówno wędrowanie po długich szlakach, jak i rozkoszowanie się widokami rozciągającymi się w dolinach. Jeżeli i Ty doceniasz piękno wysokich pasm, wybierz obrazy góry, na których uwieczniono wyjątkowe panoramy. Obraz góry sprawia, że wnętrze wypełnia spokój znany z zielonych dolinek, świerkowych lasów i skalistych szczytów. Kojące motywy pomagają pozbyć się stresu, nawet gdy ma się zbyt mało czasu na wypad za miasto i mieszka się daleko od górskich pasm. Czytaj więcej
Wróć do: Obrazy, kolekcje
 • Obraz Jesienna przełęcz ze śniegiem
 • Obraz jezioro w górach
 • Obraz Piękne moring w Moraine Lake
 • Obraz Dolomity, fotografia włoska latem
 • Obraz Czarne jezioro pod szczytem Rysy, Tatry, Polska
 • Obraz Wczesny początek w górach Drakensburg z widokiem na dolinę poniżej.
 • Obraz Mount Sopris jesień krajobraz w Kolorado
 • Obraz Wschód słońca i latanie balonów na ogrzane powietrze nad doliną Kapadocji, Turcja.
 • Obraz Moraine Lake II
 • Obraz Panorama okolic Świnicy, Tatry
 • Obraz Krajobraz Maroon Bells i Maroon Lake
 • Obraz Piramida Gacilazo, Chacraraju, kwiaty
 • Obraz Jezioro Refleksje
 • Obraz jezioro paron, piramida gacilazo, chacraraju
 • Obraz Huaytapallana - Peru
 • Obraz Piramida Gacilazo, Chacraraju
 • Obraz Grenlandia | Ilulisat
 • Obraz Stellisee w Szwajcarii z Matterhorn w tle panorama
 • Obraz Chmury nad górami
 • Obraz Poranne słońce nad górami w Moab w stanie Utah
 • Obraz Polskie Tatry o zachodzie słońca
 • Obraz Panna
 • Obraz Górzysty panorma krajobrazowy widok z ogromnymi fiordy podczas złotego zmierzchu w Senja, Norwegia
 • Obraz Zachód słońca
 • Obraz Hala Gąsienicowa, Tatry, Pejzaż Górski
 • Obraz Dolomity, fotografia włoska latem

Obraz góry - bliżej natury

Obraz góry na płótnie uzupełnia klasyczne wnętrza, dodając im ponadczasowego uroku. Górskie panoramy wnoszą do pomieszczeń spokój, o jakim można jedynie pomarzyć w centrum wielkiego miasta. Wysokie szczyty pokryte śniegiem, zielone zbocza i doliny pełne krokusów to tylko część górskich krajobrazów, jakie możesz zawiesić w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju. Do wyboru masz również obraz góry i morze, który przedstawia widoki niespotykane w Polsce. Masywy rozciągające się wzdłuż wybrzeża tworzą niesamowitą scenerię w ciepłych kurortach, a także w Nowej Zelandii i Norwegii.

W klasycznych wnętrzach znakomicie wyglądają obrazy panoramiczne góry, które przedstawiają rozległe krajobrazy. Obrazy tego typu mają duże rozmiary, dlatego umożliwiają zagospodarowanie pustej ściany i stworzenie szykownej aranżacji nawet w długim i mało ustawnym korytarzu. Jeżeli lubisz realistyczne obrazy, wybierz fotoobraz góry, na którym widnieją zarówno krajobrazy polskie, jak i góry poza granicami kraju.

Obraz polskie góry - piękno rodzimej przyrody

Czy jest coś piękniejszego niż polskie góry? Dla miłośników pieszych wędrówek po Tatrach, Sudetach i Górach Świętokrzyskich z pewnością nie! Jeśli zaliczasz się do ich grona, postaw na obraz polskie góry. Dzięki niemu nawet z dala od gór, będziesz podziwiać ukochane widoki każdego dnia. Obraz góry Tatry przypomni Ci o trudzie, jaki towarzyszy zdobywaniu kolejnych szczytów i zachęci Cię do podejmowania wysiłku, by osiągać inne cele. Obraz Góry Świętokrzyskie będzie natomiast przypominać o uroku niższych masywów, które porastają gęste lasy.

Obrazy góry Tatry zachwycają bez względu na to, jaką porę roku przedstawiają. Obraz góry zimą ukazuje niezwykły urok wierzchołków pokrytych śnieżnymi czapami, zdobywanych przez odważnych wędrowców, pokonujących zaspy i walczących z mrozem. Obraz góry latem przedstawia zielone zbocza, na których na przekór nieprzyjaznej pogodzie i surowym warunkom, wyrastają bujne trawy, krzewy i delikatne kwiaty. Obraz góry jesienią jest natomiast pełen barw, które w ciepłych promieniach słońca okrywają zarówno wysokie szczyty, jak i rozległe doliny. Obrazy góry przestawiające różne pory roku można łączyć harmonijnie w jednym pomieszczeniu, jak i stworzyć z nich motyw przewodni dla aranżacji całego mieszkania. Dekoracje ścienne z górskimi widokami są odpowiednie również do restauracji, hotelów i pensjonatów, które przez cały rok czekają na turystów spragnionych kontaktu z naturą.

Obraz góry czarno biały - nowoczesne spojrzenie na naturę

Górskie motywy wyglądają znakomicie nie tylko w klasycznych, ale i w nowoczesnych wnętrzach. Wysokie góry przedstawione na abstrakcyjnych obrazach są równie ciekawe, co fotoobrazy. Obraz góry abstrakcja harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi dodatkami, a także z meblami w stylu industrialnym lub high tech. Obraz tego typu stanowi ciekawą przeciwwagę dla surowych materiałów i nowoczesnych elementów, jednocześnie wprowadzając do wnętrza odrobinę naturalności. Obrazy nowoczesne góry są dzięki temu ciekawą alternatywą dla tradycyjnych grafik. Abstrakcyjne dekoracje z górskimi motywami spodobają się każdemu, kto szuka modernistycznych ozdób i chce podkreślić swoją pasję do gór.

Wybierając obraz góry geometryczne, zmieniasz zwykłą aranżację w wyjątkowe dzieło. Góry o abstrakcyjnych formach i barwach ożywiają wnętrze, a także dodają mu charakteru. Dzięki nim salon, sypialnia, gabinet lub inne pomieszczenie stają się przestrzenią, którą wypełnia prawdziwa pasja. Stylowe obrazy nowoczesne z górskimi krajobrazami są odpowiednim wyborem do białych, skandynawskich wnętrz, które potrzebują więcej kolorów. W minimalistycznych aranżacjach sprawdzi się za to obraz góry czarno biały, dzięki któremu wnętrze zachowa swój charakter i jednocześnie przykuje uwagę każdego gościa.

Obraz do salonu góry pomaga stworzyć atmosferę zachęcającą do wypoczynku zarówno w samotności, jak i z całą rodziną. Dzięki niemu wnętrze wypełnia się pozytywną atmosferą, a niezdobyte szczyty są na wyciągnięcie ręki. Motywy górskie pomagają przezwyciężać codzienne trudności, dlatego ich obecność w salonie lub sypialni dodaje energii wszystkim domownikom. Dodatkowo obraz na ścianę góry skłania do planowania kolejnych podróży i wypadów w polskie góry bądź na szlaki w wyższych, mniej dostępnych pasmach. Każdy pasjonat całodziennych wędrówek z pewnością doceni możliwość spoglądania na inspirujące do działania widoki.

Obrazy z motywem gór to doskonałe uzupełnienie aranżacji w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Góry są pełne sprzeczności – z jednej strony tajemnicze i majestatyczne, z drugiej pełne zieleni, kolorów, rwących potoków i oryginalnej architektury. To bogactwo doskonale widoczne jest na grafikach dostępnych w naszej galerii. Dobierz krajobraz wpisujący się w Twój indywidualny gust i ciesz się dekoracją ścienną, która stanie się doskonałym uzupełnieniem wystroju domowych lub firmowych wnętrz.

Obrazy góry – przyjazne klimaty, jasna kolorystyka

Szukasz pomysłu na optyczne powiększenie i rozświetlenie nieco ciemnej sypialni, pokoju dziennego lub innego wnętrza? Duży obraz przedstawiający górskie klimaty zimą doskonale sprawdzi się w tej roli. Pełne białego puchu stoki, nad którymi królują oszronione szczyty w oddali, bardzo dobrze oddają klimat gór, a zarazem sprawią, że nawet niewielki pokój nabierze przestronności. Kochasz górskie wycieczki i z utęsknieniem czekasz na białe szaleństwo podczas ferii zimowych? Grafiki z okolic Zakopanego, Szklarskiej Poręby lub alpejskich kurortów powinny Ci przypaść do gustu. Biele i błękity wydają Ci się zbyt stonowaną propozycją? W naszej galerii znajdziesz także górskie pejzaże pełne barw i subtelnej gry świateł. Widok na przestronne hale, górskie szlaki pełne turystów z plecakami, potoki i jeziora zagubione pośród urwisk czy góralskie chaty zajmujące dolinki otoczone stokami i szczytami to doskonały sposób, aby wprowadzić do wnętrza odrobinę optymizmu, rozświetlić je oraz podkreślić zamiłowanie do gór.

Krajobrazy z górami – tajemnicza potęga żywiołów

Tatrzańskie i alpejskie widoki, przywodzące na myśl doskonałą zabawę na stoku lub wędrówki z plecakiem, to tylko jedna z odsłon gór. Przybierają one także bardziej groźne oblicze. Widoczne jest ono na wielu zdjęciach, które znajdziesz wśród naszych propozycji. Strome skaliste szczyty utrzymane w ciemnej tonacji, ogromne połacie oszronionych skał, nad którymi góruje niebo zasnute ciemnymi chmurami lub potężne siły żywiołów mogące w każdej chwili wywołać lawinę? A może samotny wędrowiec spoglądający w górską dolinę odbijającą promienie zachodzącego słońca? W naszej kolekcji z powodzeniem znajdziesz obraz, który doskonale podkreśli wybrany styl aranżacyjny.

Obrazy przeznaczenie

Obrazy kolekcje

Obrazy Dla Biznesu

Nasi partnerzy