TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Naklejki na ścianę Przeznaczenie

Naklejki są dodatkiem, który stwarza nieskończone możliwości dekoratorskie. Możesz nakleić je na meble kuchenne, lodówkę, szafę w przedpokoju czy sypialni, stolik w salonie czy ścianę w pokoju dziecka, zmieniając całkowicie charakter wnętrza. Jednak przede wszystkim są niezwykle praktyczne – poza tym, że możesz umieścić je na każdej płaskiej powierzchni, ich przyklejenie i odklejenie jest niezwykle łatwe i szybkie. Dzięki temu nie musisz kupować nowych mebli ani robić czasochłonnego remontu. Oznacza to, że możesz przeobrażać wygląd mebli i ścian mieszkania tak często, jak tylko masz ochotę. Czytaj więcej
Wróć do: Naklejki na ścianę

Przeznaczenie naklejek na ścianę

W sklepie Picturewall.pl znajdziesz tysiące wzorów naklejek w różnych stylach, kolorach i rozmiarach. Stwarza to ogromną ilość możliwości, ograniczoną tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią. Aby pomóc Ci w wyborze, podzieliliśmy nasze produkty ze względu na ich przeznaczenie, tworząc różnorodne inspiracje. Wybierz wzór dla siebie i przekonaj się, jak łatwo odmienić wnętrze za pomocą naklejki.

Naklejki na ścianę do salonu, naklejki na ścianę do kuchni i naklejki na ścianę do pokoju dziecka

Naklejki na ścianę do kuchni to rozmaite grafiki nawiązujące do jedzenia i gotowania. Znajdziesz tu między innymi owoce, warzywa, napoje, babeczki i zioła. Możesz wybierać wśród deseni w soczystych, żywych kolorach oraz stonowanych pastelach, jasnych i ciemnych, klasycznych i nowoczesnych, dzięki czemu dopasujesz je do każdego wnętrza. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wzór, przykleisz naklejkę na lodówkę lub fronty szafek i nowa kuchnia gotowa! Inspiracją dla naklejek na ścianę do sypialni był dla nas relaks. Zebraliśmy wśród nich zarówno geometryczne grafiki, artystyczne abstrakcje, jak i klasyczne zdjęcia nawiązujące tematyką i kolorami do wakacji oraz relaksu. Dzięki naklejkom do salonu przeprowadzisz szybką metamorfozę szaf, szafek, stolików oraz drzwi, zmieniając całkowicie charakter wnętrza lub podkreślając jego styl. Są to naklejki imitujące drewno czy kamień, awangardowe grafiki nawiązujące do stylistyki lat 60-tych czy romantyczne krajobrazy.

A może chcesz stworzyć baśniową krainę dla swoich pociech? Pomogą Ci w tym kolorowe naklejki na ścianę do pokoju dziecka pełne zwierzątek, piratów i księżniczek. Znajdziesz tu zarówno inspiracje do pokoju chłopca jak i do pokoju dziewczynki. Naklejki na ścianę do pokoju dziecka można także dowolnie łączyć i dodawać nowe elementy. Pamiętaj, że nie tylko urozmaicają one puste ściany i nudne, proste meble, ale także rozwijają wyobraźnię i pozwalają odkrywać świat. Starszym dzieciom polecamy naklejki na ścianę do pokoju młodzieżowego. To modne wzory nawiązujące do zainteresowań młodych ludzi, takich jak sport, graffiti czy muzyka. Z pomocą naszych naklejek na ścianę stworzysz także przytulną sypialnię, w której zrelaksujesz się po ciężkim dniu i przygotujesz na kolejne wyzwania.

Naklejki na ścianę Przeznaczenie

Naklejki na ścianę Kolekcje

Nasi partnerzy