TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu

Fototapety samoprzylepne są doskonałym sposobem na efektowną metamorfozę mieszkania oraz przestrzeni firmowej. O ich przewadze nad innymi formami zdobienia ścian stanowi głównie łatwość i szybkość montażu – wystarczy przykleić je do ściany. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety samoprzylepne
Sprawdzają się więc znakomicie w przestrzeniach, których nie możemy wyłączyć z użytkowania na dłużej, niż kilka godzin. Poza tym, nasze fototapety samoprzylepne personalizowane dostępne są w tysiącach wzorów i kolorów, a także w rozmiarze, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Stwarza to ogromne możliwości wystroju wnętrz ograniczone tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią. Pamiętaj również, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy zawsze chętnie Ci doradzimy – już teraz zachęcamy do „kontaktu”.

FOTOTAPETY SAMOPRZYLEPNE NA WYMIAR

W sklepie Picturewall.pl znajdziesz bogatą kolekcję fototapet personalizowanych, czyli takich, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Po pierwsze, to Ty decydujesz jaki wzór najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Możesz wybierać wśród tekstów motywacyjnych, eleganckich deseni czy klimatycznych fotografii. Poza tym, oferujemy Ci tapety samoprzylepne na wymiar. U nas to grafika dopasowuje się do wnętrza, nie odwrotnie. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego wzoru, pogrupowaliśmy nasze fototapety w kategorie.

FOTOTAPETY SAMOPRZYLEPNE DLA BIZNESU

W zakładkach fototapety samoprzylepne do restauracji oraz do kawiarni znajdziesz wzory, które pozwolą Ci stworzyć zarówno klimatyczny lokal, do którego chętnie będą wracać klienci, jak i przytulną stołówkę pracowniczą. Są to wzory przedstawiające jedzenie oraz napoje, uśmiechniętych ludzi oraz klasyczne desenie.

Do gabinetów lekarskich przygotowaliśmy grafiki związane ze zdrowiem oraz medycyną. Znajdziesz wśród nich fototapety do dentysty, okulisty, weterynarza oraz laboratorium. Dzięki nim podkreślisz swój profesjonalizm oraz zdobędziesz zaufanie pacjentów. Fototapety samoprzylepne do siłowni są dedykowane wszelkiego rodzaju klubom fitness, halom sportowym, siłowniom czy pływalniom. Przedstawiają różne formy aktywności fizycznej, nawiązują do zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania się, a także motywują do pracy nad sobą.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również grafiki związane z urodą i relaksem. Są to fototapety samoprzylepne do fryzjera i barbera, do gabinetu kosmetycznego oraz spa. Przedstawiają one zabiegi kosmetyczne, atrakcyjne kobiety i mężczyzn oraz spokojne, klimatyczne zdjęcia kwiatów i świec sprzyjające relaksowi.

Do biura proponujemy zestaw fototapet motywacyjnych, dostępnych w kategoriach inspiracja, kreatywność i motywacja. Przygotowaliśmy dla Ciebie także kategorie związane z rodzajem prowadzonego biznesu, takie jak e-biznes, marketing i sprzedaż.

Szczególnym rodzajem fototapet samoprzylepnych są fototapety do przedszkola oraz do szkoły. Jest to zbiór kolorowych obrazków dla dzieci przeznaczonych do wszelkiego rodzaju placówek edukacyjnych oraz sprawujących opiekę nad dziećmi. Są to fototapety, które z jednej strony czynią wnętrza bardziej przytulnymi, aby dzieci mogły poczuć się w nich bezpiecznie i radośnie, a z drugiej strony wspierają ich rozwój i naukę.

Fototapety samoprzylepne Przeznaczenie

Fototapety samoprzylepne Kolekcje

Fototapety samoprzylepne Dla Biznesu