TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety do gabinetu lekarskiego

Bez względu na to, czy jesteś lekarzem, dentystą, laborantem, okulistą, czy weterynarzem powinieneś zadbać o wystrój swojego gabinetu lekarskiego. Po to, aby pacjenci (również ci czworonożni lub pełzający) pewnie czuli się w Twoim towarzystwie. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, Dla Biznesu
 • Fototapeta Mężczyzna lekarka w futurystycznej medycyny medycznym pojęciu
 • Fototapeta Doktorski mienia serce
 • Fototapeta Pojęcie racjonalnego i irracjonalnego myślenia dwóch osób. Głowy dwóch osób z kolorowymi kształtami abstrakcyjnego mózgu dla koncepcji idei i pracy zespołowej. Dwie osoby o innym myśleniu.
 • Fototapeta Zdrowie.
 • Fototapeta Działający mężczyzna, połączenie sieciowe obracający w, wektorowa ilustracja.
 • Fototapeta olejku kapiącego z liścia do szklanej butelki na zielonym tle
 • Fototapeta Eksperyment naukowy z ziołami
 • Fototapeta Symbol miłości
 • Fototapeta Twarz młodej kobiety, weryfikacja biometryczna
 • Fototapeta Radość serca. Pacjent z białym i zdrowym uśmiechem pośrodku serca wykonany z dwóch rąk lekarza i pacjent, który mówi o przyjemnych emocjach związanych z wizytą.
 • Fototapeta Pielęgniarka pomiaru ciśnienia krwi starszej kobiety w domu starców. Pomoc osobom starszym
 • Fototapeta Spa martwa natura
Udowodniono bowiem, iż na stan zdrowia, szybkość rekonwalescencji oraz ogólne lepsze samopoczucie znacząco wpływa otoczenie, w którym dana osoba się znajduje. Potwierdzeniem tych słów są, chociażby znajdujące się w szpitalach dziecięcych rysunki na ścianach sal chorych i korytarzy. W przypadku gabinetów lekarskich uzyskanie takiego efektu ułatwić mogą fototapety z motywem medycznym.

Fototapety jako sposób na odmienienie gabinetu lekarskiego

Gabinety lekarskie wcale nie muszą być smutne, szare i nudne. Przebywanie w takich pomieszczeniach może grozić pogorszeniem nastroju nie tylko pacjenta, ale również lekarza. Jednak nie należy, a nawet nie zaleca się, aby tworzyć z pokoju lekarskiego czegoś na kształt galerii sztuki. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku są grafiki z motywami medycznymi. Pomagają w subtelny sposób wprowadzić do gabinetu kolory i elementy dekoracyjne. Fototapety do gabinetów lekarskich dostępne są w różnorodnych formach graficznych. W pokojach lekarskich preferowane są sceny przedstawiające badanie pacjenta oraz pogodnych lekarzy. W dentystycznych - uśmiechniętych pacjentów. W laboratorium - mikroskopy oraz próbówki. U okulisty zaś testy wzroku i okulary. Do gabinetów weterynaryjnych najczęściej wybierane są zadowolone z życia zwierzaki.

Fototapety do gabinetów lekarskich - profesjonalizm w formie graficznej

Na ścianach gabinetów lekarskich zazwyczaj można spotkać plakaty promujące środki lecznicze. Pacjenci nie odbierają ich jako dekoracji, lecz jako sposób reklamy danego preparatu. Czas na zmiany! Fototapety z motywami medycznymi pomogą wprowadzić do pokoju lekarskiego profesjonalizm w graficznej odsłonie. Przyjemne dla oka grafiki z pewnością będą stanowiły bardziej interesujący obiekt, aniżeli usiane drobnym makiem plakaty reklamowe.

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu