TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety chmury

Chmury to wyjątkowo wdzięczny motyw dekoracyjny, który wprawia w błogi nastrój i harmonijnie uzupełnia aranżacje utrzymane w różnych stylach. Białe, delikatne obłoki, ciężkie chmury burzowe lub skąpane w ciepłych barwach zachodzącego słońca - do wyboru masz setki wzorów z motywem obłoków i nieba. Fototapeta chmury i niebo sprawi, że w salonie przeniesiesz się do świata marzeń, a w sypialni zapadniesz szybko w błogi sen. Wszystkie odcienie błękitu oraz inne barwy chmur i nieba uspokajają umysł, pomagając odprężyć się nawet po ciężkim dniu w pracy. Fototapeta chmury jest dzięki temu idealnym wyborem do wnętrz i przestrzeni, które pełnią funkcję wypoczynkową. Motyw nieba pozwala odetchnąć nawet z dala od wolnych przestrzeni i naturalnych krajobrazów, dlatego fototapeta z chmurami jest szczególnie popularna w apartamentowcach i mieszkaniach w centrum miasta. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje
 • Fototapeta chmury
 • Fototapeta Widok z samolotu na chmury
 • Fototapeta Fire clouds, ogniste chmury
 • Fototapeta Burzowe niebo
 • Fototapeta Apokaliptyczne chmury na niebie.
 • Fototapeta Prawdziwe tło majestatyczny wschód słońca niebo
 • Fototapeta niebo i chmury
 • Fototapeta Latające nad wieczorem timelapse chmury z późnym słońcem. Lot przez poruszający się krajobraz z pięknymi promieniami słońca. Podróż samolotem. Idealny do kina, tła
 • Fototapeta Malowniczy zachód słońca
 • Fototapeta Dramatyczne niebo i chmury; abstrakcyjne tło. Chmury tekstura. Piękne niebo, zachód słońca. Zachód streszczenie tło. Wieczorem pastelowe kolorowe niebo.
 • Fototapeta Burzowe chmury, streszczenie tło
 • Fototapeta Piękny zachód słońca nad chmurami
 • Fototapeta Abstrakcyjne tło z chmurami. Zmierzch, niebo nad chmurami. Marzycielskie tło fantasy w delikatnych pastelowych kolorach.
 • Fototapeta księżyc w pełni i chmury na nocnym niebie
 • Fototapeta Piękny szeroki kąt, długi czas ekspozycji na jezioro o zachodzie słońca, z ogromnym niebem z ruchomymi chmurami
 • Fototapeta brzask, chmury, zbliżenie
 • Fototapeta niebo o zmierzchu i kolorowe chmury
 • Fototapeta zachód słońca widziany znad chmur
 • Fototapeta Obłoczny głąbik nad Karpackie góry strzelał przy zmierzchem
 • Fototapeta Jasny kolorowy zachód słońca niebo, chmury i promienie słońca, naturalne tło i tekstura
 • Fototapeta Piękne niebo w tle
 • Fototapeta Chmury Cumulonimbus
 • Fototapeta chmury
 • Fototapeta Piękny zachód słońca nad chmurami
 • Fototapeta Panorama wschód i zachód słońca
 • Fototapeta panoramiczny dramatyczny zachód słońca z fioletowymi chmurami

Fototapeta chmury aranżacje - bujamy w obłokach

Fototapeta w sypialni chmury jest motywem odpowiednim nie tylko dla dorosłych, ale i dla młodzieży. Nic tak dobrze nie wycisza i odpręża zmęczonej nastolatki, obciążonej nauką i huśtawką nastrojów, jak fototapeta chmury. Inspiracje na stworzenie sypialni dla dojrzewającej dziewczyny czerpane z natury są odpowiednie dla każdej nastolatki, która chce stworzyć w swojej sypialni przyjazną i bezpieczną przestrzeń. Fototapety chmury sypialnia przedstawiające błękitne niebo i białe, pierzaste obłoczki z pewnością spodobają się dorastającej córce, jak również młodszych dziewczynkom i rodzeństwom różnej płci, które dzielą wspólny pokój. Fototapeta do sypialny chmury może uzupełnić ścianę zarówno w dużej i przestronnej sypialni, jak i skośną ścianę w pokoiku na poddaszu. Uniwersalny wzór dopasowuje się do rozmiaru każdej powierzchni, dlatego fototapeta w sypialni chmury wygląda estetycznie bez względu na wielkość grafiki.

Fototapeta chmury kolekcja - wesołe grafiki dla najmłodszych

Małe dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego motywy nawiązujące do nieba i chmur są przez nie szczególnie lubiane. Fototapeta chmury cieszy maluchy, dzięki czemu ich pokoik staje się przestrzenią sprzyjającą radosnej zabawie. Motywy chmur, nieba i słońca pozytywnie wpływają na rozwój kilkulatków, stymulując zmysły od najmłodszych lat. Fototapeta chmury i balon spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, zachęcając do marzeń i odgrywania scenek. Fototapeta chmury słońce zmienia pokój malucha w radosną przestrzeń nawet w czasie niepogody. Wzory z błękitnym niebem, obłoczkami i uśmiechniętym słonecznikiem sprawiają radość niemowlakom i przedszkolakom, poprawiając im humor, gdy w zimowym okresie słońce szybko kryje się za horyzontem. W niewielkich pokoikach dziecięcych ciekawie wygląda fototapeta 3d chmury, która stworzy przytulną i nowoczesną przestrzeń do kreatywnej zabawy. Fototapety chmury dla dzieci w stonowanych barwach są odpowiednie od pierwszych dni życia jako dekoracja kącika dla maluszka w sypialni rodziców. Pastelowe kolory, przyjazne kształty i radosne wzory wpływają pozytywnie na rozwój zmysłów dziecka, chroniąc je przed nadmiarem bodźców i umożliwiając spokojne zasypianie. Fototapeta w chmury wycisza pociechę, dzięki czemu maleństwo szybko uczy się spać w swoim łóżeczku i samodzielnie zasypiać. Dodatkowo zmywalna fototapeta chmury jest łatwa do utrzymania w czystości, nawet gdy maluch postanowi pomalować ją kredkami i ozdobić na swój własny sposób.

Fototapeta burzowe chmury - piękno żywiołu

Burze są niebezpieczne, lecz jednocześnie mają magnetyzujący urok. Pioruny rozdzierające granatowe niebo, błyski w środku nocy, a także donośne grzmoty budzą lęk, choć jest wielu śmiałków, którzy wychodzą z domów, by podziwiać piękno żywiołu. Fototapeta burzowe chmury umożliwia spoglądanie na żywioł w bezpiecznym domu, z dala od ulewy, wiatru i głośnych grzmotów nad głowami. Granatowe niebo, które przedstawia fototapeta ciemne chmury, zaskakuje realizmem i mnogością odcieni niebieskiego, jakie możesz zobaczyć na niebie przed burzą. Widok na niebo zasnute ciężkimi chmurami znakomicie wygląda w męskiej sypialni bądź gabinecie, gdzie fototapeta chmury niebo tworzy eleganckie tło dla aranżacji klasycznego lub nowoczesnego wnętrza. Niebo tuż przed burzą oraz tęcza na tle granatowego nieboskłonu to widoki charakterystyczne dla polskiej, letniej aury. Flizelinowa fototapeta chmury ukazuje ich niebywałe piękno, sprawiając, że niemalże czuje się woń deszczu spadającego na ciepłą ziemię i słyszy się śpiew ptaków, wylatujących z kryjówek po ustaniu opadów. Jeżeli z rozrzewnieniem wspominasz letnie miesiące i przelotny deszczyk, winylowa fototapeta chmury przypomni Ci o wakacyjnej pogodzie, nawet w środku zimy. Dzięki niej zrelaksujesz się w salonie lub w sypialni, tak samo jak podczas letniego urlopu. Dodatkowo fototapeta chmury na wymiar przedstawiająca krajobrazy górskie lub nadmorskie przywiedzie na myśl wspomnienia wędrówek po szczytach i spacerów po plaży w promieniach zachodzącego słońca, nawet gdy do lata jest jeszcze daleko.

Chmury. Jednym kojarzą się z deszczem, kłopotami, wyłącznie złym nastrojem. Natomiast innym z leżeniem na łące i śledzeniem ich powolnego biegu. Chmury to w dzisiejszych czasach również symbol graficzny, związany z informatyka. Często słyszy się, że jakieś informacje zbiera się w chmurze. W komiksach chmury oznaczają myślenie. Może teraz Ty zastanowisz się, która fototapeta najbardziej będzie pasowała do Twojego wnętrza? Dopasujemy jej wymiary do Ciebie. Ty tylko wybierz ulubiony wzór.

Fototapety z chmurami - wymarzone grafiki dla wielbicieli informatyki

Te chmury nie mają nic wspólnego z marzycielskimi obłoczkami. Oznaczają przechowywanie bardzo ważnych danych. Kojarzą się z ogromnymi korporacjami, pieniędzmi i odpowiedzialnością, ale również z nowoczesnością, postępem. Otwieraniem się przed ludzkością nowych możliwości. Chmury w informatyce to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie trendów. Dzięki chmurom nasze dane nie tylko są odpowiednio zabezpieczone, ale również zaoszczędzamy miejsce na dysku, co sprawia, że nasze komputery pracują szybciej. My też stajemy się bardziej wydajny.

Fototapety z chmurami - dla marzycieli

Jeżeli nie interesuje Cię branża IT i zawsze chodziłaś z głową w chmurach, to może ucieszą Cię nasze grafiki przedstawiające prawdziwe niebo, pełne białych obłoczków. Możesz usiąść w pokoju i zrelaksować się patrząc na nie. Odpłynąć w świat marzeń. Wbrew pozorom są one bardzo potrzebne do życia, bo nakręcają nas do działania. Jeżeli mamy marzenia, to mamy również cel. Powód, żeby wstać rano z łóżka i próbować zmieniać swoje życie na lepsze.

Fototapety z chmurami - niezbędny element dziecięcego pokoju

Nie wyobrażam sobie dziecięcego pokoju, bez grafik wesołych chmurek. Takie fototapety nigdy nie wychodzą z mody i pasują do wszystkich barw, jak znajdują się w pokoju Twojego malucha. Chmury na przykład mogą stwarzać deszcz w postaci uroczych serduszek, albo może przez nie lecieć prezent dla Twojego dziecka. Wesołe i uśmiechnięte chmurki na pewno rozweselą każdy dziecięcy pokój. Mamy bardzo wiele wzorów, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy