TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety chmury

Chmury to wyjątkowo wdzięczny motyw dekoracyjny, który wprawia w błogi nastrój i harmonijnie uzupełnia aranżacje utrzymane w różnych stylach. Białe, delikatne obłoki, ciężkie chmury burzowe lub skąpane w ciepłych barwach zachodzącego słońca - do wyboru masz setki wzorów z motywem obłoków i nieba. Fototapeta chmury i niebo sprawi, że w salonie przeniesiesz się do świata marzeń, a w sypialni zapadniesz szybko w błogi sen. Wszystkie odcienie błękitu oraz inne barwy chmur i nieba uspokajają umysł, pomagając odprężyć się nawet po ciężkim dniu w pracy. Fototapeta chmury jest dzięki temu idealnym wyborem do wnętrz i przestrzeni, które pełnią funkcję wypoczynkową. Motyw nieba pozwala odetchnąć nawet z dala od wolnych przestrzeni i naturalnych krajobrazów, dlatego fototapeta z chmurami jest szczególnie popularna w apartamentowcach i mieszkaniach w centrum miasta. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, krajobrazy
 • Fototapeta Stormy sky
 • Fototapeta Apocalyptic clouds in the sky.
 • Fototapeta Real background of majestic sunrise sky
 • Fototapeta Beautiful blue sky background
 • Fototapeta Flying over the evening timelapse clouds with the late sun. Flight through moving cloudscape with beautiful sun rays. Traveling by air. Perfect for cinema, background
 • Fototapeta Scenic sunset
 • Fototapeta Dramatic pink sky and clouds abstract background. Art picture of pink clouds texture. Beautiful sunset sky. Sunset abstract background. Pastel color sky in the evening. Calm and relax life. Happy love
 • Fototapeta Stormy clouds, abstract background
 • Fototapeta Beautiful sunset above clouds
 • Fototapeta Abstract background with gold and blue colors clouds. Sunset sky above the clouds. Dreamy fantasy background in soft pastel colors .
 • Fototapeta księżyc w pełni i chmury na nocnym niebie
 • Fototapeta Beautiful wide angle, long exposure view of a lake at sunset, with an huge sky with moving clouds
 • Fototapeta pink daybreak clouds close-up
 • Fototapeta Sunset sky and orange cloud
 • Fototapeta zachód słońca widziany znad chmur
 • Fototapeta Cloud scape above carpathian mountains shot at sunset
 • Fototapeta Bright colorful sunset sky, clouds and sun rays, natural background and texture
 • Fototapeta Beautiful blue sky background
 • Fototapeta Cumulonimbus clouds
 • Fototapeta clouds
 • Fototapeta Beautiful sunset above clouds
 • Fototapeta Panorama sunrise and sunset
 • Fototapeta panoramic dramatic sunset with purple clouds
 • Fototapeta Sunny sky background
 • Fototapeta Dawn above the sea of fog
 • Fototapeta Sky
 • Fototapeta Panoramic photo of a fiery sky at sunset. Golden sunset in September, Belarus, Vitebsk region. Suitable for any design.
 • Fototapeta Dramatic evening cloudy sky at sunset. Panoramic view.
 • Fototapeta Bright sky
 • Fototapeta panoramic view from airplane

Fototapeta chmury aranżacje - bujamy w obłokach

Fototapeta w sypialni chmury jest motywem odpowiednim nie tylko dla dorosłych, ale i dla młodzieży. Nic tak dobrze nie wycisza i odpręża zmęczonej nastolatki, obciążonej nauką i huśtawką nastrojów, jak fototapeta chmury. Inspiracje na stworzenie sypialni dla dojrzewającej dziewczyny czerpane z natury są odpowiednie dla każdej nastolatki, która chce stworzyć w swojej sypialni przyjazną i bezpieczną przestrzeń. Fototapety chmury sypialnia przedstawiające błękitne niebo i białe, pierzaste obłoczki z pewnością spodobają się dorastającej córce, jak również młodszych dziewczynkom i rodzeństwom różnej płci, które dzielą wspólny pokój. Fototapeta do sypialny chmury może uzupełnić ścianę zarówno w dużej i przestronnej sypialni, jak i skośną ścianę w pokoiku na poddaszu. Uniwersalny wzór dopasowuje się do rozmiaru każdej powierzchni, dlatego fototapeta w sypialni chmury wygląda estetycznie bez względu na wielkość grafiki.

Fototapeta chmury kolekcja - wesołe grafiki dla najmłodszych

Małe dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego motywy nawiązujące do nieba i chmur są przez nie szczególnie lubiane. Fototapeta chmury cieszy maluchy, dzięki czemu ich pokoik staje się przestrzenią sprzyjającą radosnej zabawie. Motywy chmur, nieba i słońca pozytywnie wpływają na rozwój kilkulatków, stymulując zmysły od najmłodszych lat. Fototapeta chmury i balon spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, zachęcając do marzeń i odgrywania scenek.Fototapeta chmury słońce zmienia pokój malucha w radosną przestrzeń nawet w czasie niepogody. Wzory z błękitnym niebem, obłoczkami i uśmiechniętym słonecznikiem sprawiają radość niemowlakom i przedszkolakom, poprawiając im humor, gdy w zimowym okresie słońce szybko kryje się za horyzontem. W niewielkich pokoikach dziecięcych ciekawie wygląda fototapeta 3d chmury, która stworzy przytulną i nowoczesną przestrzeń do kreatywnej zabawy. Fototapety chmury dla dzieci w stonowanych barwach są odpowiednie od pierwszych dni życia jako dekoracja kącika dla maluszka w sypialni rodziców. Pastelowe kolory, przyjazne kształty i radosne wzory wpływają pozytywnie na rozwój zmysłów dziecka, chroniąc je przed nadmiarem bodźców i umożliwiając spokojne zasypianie. Fototapeta w chmury wycisza pociechę, dzięki czemu maleństwo szybko uczy się spać w swoim łóżeczku i samodzielnie zasypiać. Dodatkowo zmywalna fototapeta chmury jest łatwa do utrzymania w czystości, nawet gdy maluch postanowi pomalować ją kredkami i ozdobić na swój własny sposób.

Fototapeta burzowe chmury - piękno żywiołu

Burze są niebezpieczne, lecz jednocześnie mają magnetyzujący urok. Pioruny rozdzierające granatowe niebo, błyski w środku nocy, a także donośne grzmoty budzą lęk, choć jest wielu śmiałków, którzy wychodzą z domów, by podziwiać piękno żywiołu. Fototapeta burzowe chmury umożliwia spoglądanie na żywioł w bezpiecznym domu, z dala od ulewy, wiatru i głośnych grzmotów nad głowami. Granatowe niebo, które przedstawia fototapeta ciemne chmury, zaskakuje realizmem i mnogością odcieni niebieskiego, jakie możesz zobaczyć na niebie przed burzą. Widok na niebo zasnute ciężkimi chmurami znakomicie wygląda w męskiej sypialni bądź gabinecie, gdzie fototapeta chmury niebo tworzy eleganckie tło dla aranżacji klasycznego lub nowoczesnego wnętrza. Niebo tuż przed burzą oraz tęcza na tle granatowego nieboskłonu to widoki charakterystyczne dla polskiej, letniej aury. Flizelinowa fototapeta chmury ukazuje ich niebywałe piękno, sprawiając, że niemalże czuje się woń deszczu spadającego na ciepłą ziemię i słyszy się śpiew ptaków, wylatujących z kryjówek po ustaniu opadów. Jeżeli z rozrzewnieniem wspominasz letnie miesiące i przelotny deszczyk, winylowa fototapeta chmury przypomni Ci o wakacyjnej pogodzie, nawet w środku zimy. Dzięki niej zrelaksujesz się w salonie lub w sypialni, tak samo jak podczas letniego urlopu. Dodatkowo fototapeta chmury na wymiar przedstawiająca krajobrazy górskie lub nadmorskie przywiedzie na myśl wspomnienia wędrówek po szczytach i spacerów po plaży w promieniach zachodzącego słońca, nawet gdy do lata jest jeszcze daleko.

Chmury. Jednym kojarzą się z deszczem, kłopotami, wyłącznie złym nastrojem. Natomiast innym z leżeniem na łące i śledzeniem ich powolnego biegu. Chmury to w dzisiejszych czasach również symbol graficzny, związany z informatyka. Często słyszy się, że jakieś informacje zbiera się w chmurze. W komiksach chmury oznaczają myślenie. Może teraz Ty zastanowisz się, która fototapeta najbardziej będzie pasowała do Twojego wnętrza? Dopasujemy jej wymiary do Ciebie. Ty tylko wybierz ulubiony wzór.

Fototapety z chmurami - wymarzone grafiki dla wielbicieli informatyki

Te chmury nie mają nic wspólnego z marzycielskimi obłoczkami. Oznaczają przechowywanie bardzo ważnych danych. Kojarzą się z ogromnymi korporacjami, pieniędzmi i odpowiedzialnością, ale również z nowoczesnością, postępem. Otwieraniem się przed ludzkością nowych możliwości. Chmury w informatyce to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie trendów. Dzięki chmurom nasze dane nie tylko są odpowiednio zabezpieczone, ale również zaoszczędzamy miejsce na dysku, co sprawia, że nasze komputery pracują szybciej. My też stajemy się bardziej wydajny.

Fototapety z chmurami - dla marzycieli

Jeżeli nie interesuje Cię branża IT i zawsze chodziłaś z głową w chmurach, to może ucieszą Cię nasze grafiki przedstawiające prawdziwe niebo, pełne białych obłoczków. Możesz usiąść w pokoju i zrelaksować się patrząc na nie. Odpłynąć w świat marzeń. Wbrew pozorom są one bardzo potrzebne do życia, bo nakręcają nas do działania. Jeżeli mamy marzenia, to mamy również cel. Powód, żeby wstać rano z łóżka i próbować zmieniać swoje życie na lepsze.

Fototapety z chmurami - niezbędny element dziecięcego pokoju

Nie wyobrażam sobie dziecięcego pokoju, bez grafik wesołych chmurek. Takie fototapety nigdy nie wychodzą z mody i pasują do wszystkich barw, jak znajdują się w pokoju Twojego malucha. Chmury na przykład mogą stwarzać deszcz w postaci uroczych serduszek, albo może przez nie lecieć prezent dla Twojego dziecka. Wesołe i uśmiechnięte chmurki na pewno rozweselą każdy dziecięcy pokój. Mamy bardzo wiele wzorów, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu