TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety malarstwo

Obrazy i ich twórcy od zawsze stanowili pewnego rodzaju trzon wizji artystycznej. Myśląc o artyście jako dziecko, pewnie często wyobrażałeś go sobie ze sztalugą oraz pędzlem w dłoni. W obecnych czasach idea tworzenia trochę spadła na wartości - w dobie komputerów i łatwości odtwórstwa ludzie przestają doceniać sztukę. Fototapeta malarstwo kolekcje stworzona została z myślą o osobach, które chcą w tani sposób przenieść kawałek sztuki na swoje ściany. Znajdziesz tutaj zarówno mnogość znanych i sprawdzonych motywów w stylu Monet’a czy Van Gogh’a, jak i abstrakcyjne zawijasy w stylu Picassa. Kolekcja fototapety malarstwo jest na tyle bogata i zróżnicowana, że każdy z pewnością znajdzie wśród niej propozycje dla siebie. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje
 • Fototapeta Chińskie tradycyjne malowanie żurawi
 • Fototapeta Grafika Zachód słońca nad morzem. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Krajobraz w Gruzji, Kakheti. Malowanie akwareli.
 • Fototapeta Kazachstan Jurta w pobliżu wsi. Obraz olejny na płótnie. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Obraz olejny na płótnie. Jezioro Kolsai, Kazachstan. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Krajobraz w Gruzji, autostrada Kakheti. Malowanie akwareli.
 • Fototapeta obraz olejny, portret, ręcznie robiony
 • Fototapeta Obraz olejny na płótnie. Podniesione żagle. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Grafika Regaty żeglarskie. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Rezerwat Teberda, górskie jezioro. Obraz olejny na płótnie. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Obraz olejny na płótnie. Urodziny Olgi. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Grafika Późna jesień. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Jezioro Ritsa jesienią. Abchazja Obraz olejny na płótnie. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Duży sztorm fali otacza Latarnię podczas burzy. Malarstwo: płótno, olej. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Jachty na tle portu morskiego w Soczi w pogodny dzień. Malarstwo: płótno, olej. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Jasny zachód słońca podczas burzy. Obraz olejny na płótnie. Autor: Nikolay Sivenkov.
 • Fototapeta Skały
 • Fototapeta Słoneczniki na ciemnoszarym tle, oryginalny obraz olejny na płótnie w impresjonistycznym stylu.
 • Fototapeta Abstrakcjonistyczny kolorowy obraz olejny kosmosu purpurowy kwiat, rododendronowi kwiaty, wildflower w polu. Fiołek, czerwoni wildflowers przy łąką z wschodem słońca i niebieskie niebo. Wiosna, lato sezon natura tło
 • Fototapeta Rybak, statki, łódź, krajobraz morski, obrazy olejne
 • Fototapeta Obraz olejny, ręcznie robiony
 • Fototapeta Obraz olejny pejzaż, kolorowy letni las.
 • Fototapeta Obraz olejny, styl impresjonizmu, malowanie tekstur, malarstwo kwiatowe martwa natura sztuka obraz kolorowy,
 • Fototapeta Foam Wave
 • Fototapeta Malarstwo abstrakcyjne malarstwo olejne Reprodukcja kobiety
 • Fototapeta Obraz olejny pejzaż - jesień las w pobliżu rzeki, liście pomarańczy

Fototapeta malarstwo aranżacje - zainspiruj się wielkimi twórcami

Kolekcja fototapety malarstwo ma wiele zalet, jednak jedna z nich zdecydowanie wybija się na przód - są na tyle efektowne i ozdobne, że nie ma potrzeby uzupełniania ich o dodatkowe akcesoria. Wszystko zależy oczywiście od miejsca, które nimi ozdobisz. W tej kwestii masz czystą dowolność - tematyka jest na tyle uniwersalna, że będą pasować do niemal każdego rodzaju pomieszczenia. Przykładowo, jako wystrój sypialni świetnie sprawdzi się fototapeta malarstwo zastosowana na jednej ścianie, najlepiej tej naprzeciwko okna, aby wzór był doświetlony i dobrze widoczny. Dekorowanie tego rodzaju fototapetą całego pokoju mogłoby być zbyt przytłaczające, a jak wiadomo, sypialnia to miejsce, które powinno służyć do odpoczynku i regeneracji. Z tego też względu dekoracja jednościenna w połączeniu z jednolitą resztą jest optymalnym i dobrym rozwiązaniem.

Fototapety malarstwo abstrakcyjne - poznaj magię wyobraźni

Malarstwo abstrakcyjne to jeden z najczęściej negowanych i podważanych odłamów tej kategorii sztuki. Część osób go nie rozumie, część wyśmiewa, jednak jednego nie można mu odmówić - jest świetną i niesamowicie uniwersalną dekoracją. Dzięki nieprzedstawianiu konkretnej sceny i skupieniu się na grze kolorów, faktur i kształtów obrazy abstrakcyjne niesamowicie stylowo prezentują się na niemal każdej powierzchni. Nie masz pomysłu na zaaranżowanie fototapety malarstwo abstrakcyjne w swoim mieszkaniu? Nic prostszego! Mamy dla Ciebie pare podpowiedzi, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Salon to zdecydowanie jedno z bardziej odpowiednich miejsc dla tego typu dekoracji. W końcu ma być nie tylko ostoją spokoju i przestrzenią do wypoczynku, ale także i pewnego rodzaju manifestem Twojego stylu. Fototapety malarstwo abstrakcyjne to tani i prosty sposób na to, aby Twój salon nabrał rasowego charakteru. Dobranie do tego prostych mebli i dodatków sprawi, że całość będzie ze sobą harmonijnie współgrała. Co więcej, fototapeta malarstwo abstrakcyjne jest na tyle uniwersalnym wzorem, że będzie pasować zarówno do nowoczesnego, jak i do bardziej tradycyjnego wyposażenia.

Kuchnia jest dosyć problematycznym pomieszczeniem do urządzenia, ze względu na cięższe niż w przypadku innych pomieszczeń warunki w niej panujące. Możliwość pobrudzenia i wyższy stopień wilgoci sprawia, że urządzenie kuchni nie należy do najłatwiejszych zadań. Ponadto jest to miejsce, w którym stoi wiele urządzeń wymagających przykładowo więcej przestrzeni. Nie ma sensu zagracać go dodatkowymi, zbędnymi bibelotami. Z tego względu jeśli chodzi o dekorację kuchni, warto skupić się na ścianach.

Fototapeta malarstwo to perfekcyjna propozycja - jest zarówno niezwykle użyteczna jak i efektowna. Dzięki wykonaniu na podkładzie z flizeliny, czyszczenie fototapety malarstwo jest dziecinnie proste. Wystarczy namoczoną ściereczką delikatnie przetrzeć powierzchnię fototapety i gotowe! Przedpokój to miejsce, które jest pewnego rodzaju wstępem do reszty mieszkania. To tutaj po przekroczeniu progu rozglądamy się wokoło i podświadomie wstępnie oceniamy to, co nas otacza. Dlatego warto zadbać o to, aby nasz dom był przyjaznym i cieszącym oko miejscem już od swojego progu. Fototapeta na ścianę malarstwo to perfekcyjna propozycja. Dzięki swojej intensywności, nawet jedna udekorowana ściana zrobi w tym przypadku kolosalną różnicę.

Fototapety malarstwo zastosowane w przedpokoju sprawią, że nabierze on niesamowicie wyróżniającego i stylowego charakteru. Co więcej, nie musisz martwić się już problematycznym metrażem w swoim przedpokoju. Fototapeta malarstwo na wymiar sama dostosuje się nawet do najbardziej problematycznego metrażu. Co więcej, wybierając fototapetę z wzorem przedstawiającym przestrzeń z perspektywą biegnącą do wnętrza obrazu, możesz optycznie powiększyć powierzchnię przedpokoju. Dzięki temu wizualnie zyska on dodatkową przestrzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku tego zazwyczaj niewielkiego pomieszczenia.

Sypialnia powinna być przede wszystkim miejscem, gdzie możesz czuć się swobodnie i spokojnie. Powinna sprzyjać relaksowi i wyciszeniu, ale zarazem też oddawać Twój styl i poczucie estetyki. Fototapety malarstwo to kolekcja nadzwyczaj ponadczasowa i stylowa. Prezentowane grafiki nierzadko są kopiami dzieł, które powstały setki lat temu. Samo to już świadczy o tym, że dekorując pokój fototapetą malarstwo nie ryzykujesz tego, że za jakiś czas wyjdzie z mody. Fototapeta na ścianę malarstwo to perfekcyjna propozycja dla każdego, kto pragnie w tani i prosty sposób urządzić swoją sypialnię.

W obecnych czasach dziełem sztuki można nazwać praktycznie wszystko. Kiedyś musiało się ono charakteryzować wysokimi walorami artystycznymi. Sztuka była przede wszystkim piękna. Sztuka miała funkcję wychowawczą i religijną. Obecnie obraz wiszący na Twojej ścianie ma Ci dać przede wszystkim radość i ozdabiać Twój dom lub mieszkanie. Część z naszych fototapet wygląda jak tapeta na ekranie komputera. Są kolorowe i złożone z geometrycznych kształtów. Bardzo dobrze odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Trudno jest nazwać co one dokładnie przedstawiają, ale funkcja estetyczna jest zaspokojona w bardzo dużym stopniu.

Fototapety jak dzieła impresjonistów

Impresjonizm charakteryzował się czystymi, zazwyczaj jasnym barwami, kontrastowym światłocieniem, ciekawym kątem widzenia oraz zaburzoną równowagą kompozycyjną. Wszyscy kojarzą ten kierunek w sztuce przede wszystkim z rozmazanymi konturami i zlewającymi się ze sobą barwami. Najbardziej znanym obrazem w stylu impresjonistycznym jest ,,Impresja, wschód słońca” Clouda Moneta. Wśród naszych grafik znajdziesz bardzo wiele elementów nawiązujących do tej stylistyki. Ma ona swój urok. Bardzo dobrze sprawdzą się w sypialni lub w salonie.

Ciekawe kształty w stylu Picassa

Pablo Picasso był jednym z najwybitniejszych artystów XX wieku. Był nie tylko malarzem, ale również rzeźbiarzem, grafikiem oraz ceramikiem. Jego najsławniejsze obrazy to ,,Panny z Awinionu” oraz ,,Chłopiec z fajką”. Twórczość Picassa charakteryzuje się tym, że postacie na jego obrazach złożone są z elementów geometrycznych. Patrząc na nie po raz pierwszy ma się wrażenie, że nic do siebie nie pasuje. Jednak po chwili zastanowienia dochodzimy do wniosku, że jest to bardzo intrygująca całość. Część z naszych grafik nawiązuje do tego stylu. Mimo upływu lat, nadal doskonale wpisuje się on w nowoczesne klimaty. Jeżeli masz salon w stylu modernistycznym, to nie może w nim zabraknąć którejś z naszych fototapet. Dopasujemy ją do Twoich indywidualnych potrzeb, zarówno jeżeli chodzi o rozmiar, jak i kolor.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy