TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety miasta

Słynne miasta tętnią życiem przez całą dobę, a ich wyjątkowy klimat przyciąga tysiące turystów z całego świata. Zwiedzanie ogromnych metropolii oraz urokliwych miasteczek daje wiele radości i ukazuje codzienne życie mieszkańców innych krajów. Jeżeli i Ty lubisz poznawać różne miasta, fototapeta widok na miasto to doskonały wybór dla Ciebie. Dzięki niej spojrzysz na odwiedzone metropolie i miasteczka z zupełnie nowej perspektywy. Znakomite ujęcia słynnych budynków, zabytkowych dzielnic i miejsc owianych miejskimi legendami sprawiają, że nawet dobrze znane miasta na fototapetach wyglądają zupełnie inaczej. Fototapeta miasto spodoba się każdemu, kto kocha dalekie i bliskie podróże i fascynuje się wyjątkową architekturą różnych miast. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety
 • Fototapeta Manhattan top view
 • Fototapeta Manhattan and Brooklyn bridge night view
 • Fototapeta New York City with skyscrapers after sunset
 • Fototapeta Oil Painting, Street View of Paris. Tender landscape
 • Fototapeta City of Warsaw skyline behind the bridge, Poland
 • Fototapeta Sunset panorama of Warsaw, capital of Poland, Europe
 • Fototapeta London Bridge at sunset
 • Fototapeta Eiffel tower view from the street of Paris
 • Fototapeta pink bicycle
 • Fototapeta panorama of city
 • Fototapeta Paesaggio di città di new york con grattaciel
 • Fototapeta Silhouette ink New york
 • Fototapeta Brooklyn Bridge and Manhattan Skyline At Night, New York City
 • Fototapeta Forbidden City in Beijing
 • Fototapeta Dresden.
 • Fototapeta Shanghai, China Aerial View
 • Fototapeta Big Manhattan
 • Fototapeta Boston, Massachusetts Skyline at Fan Pier
 • Fototapeta London skyline. Beautiful city landmark, UK
 • Fototapeta Big Ben and Houses of Parliament, vanilla vintage effect image
 • Fototapeta Particular view of London Bridge
 • Fototapeta Eiffel Tower in Paris - autumn picture
 • Fototapeta Eiffel tower
 • Fototapeta USA, New York panorama at sunrise
 • Fototapeta Balloon in the form of heart over Paris
 • Fototapeta Hagia Sophia@Istanbul
 • Fototapeta State History Museum
 • Fototapeta Beijing city - Shots of China
 • Fototapeta The Colosseum at night, Rome, Italy
 • Fototapeta Manarola town on the coast of Ligurian Sea at dusk, Italy

Fototapeta widok na miasto - spójrz na miasto z innej perspektywy

Fototapeta do kuchni miasto przedstawia znane metropolie i miasteczka na wiele sposobów, w tym z lotu ptaka. Fototapeta miasto z góry prezentuje się znacznie efektowniej niż panorama miasta widziana z okna mieszkania lub zabytki oglądane z poziomu ulicy. Dzięki niej można zobaczyć, jak duża jest aglomeracja, jakie budynki nad nią górują i otaczają najsłynniejsze zabytki. Jeśli w Twoim domu znajdzie się fototapeta miasto za ścianą, stworzysz aranżację, która przypomni Ci o wycieczkach w różne zakątki świata. Fototapeta miasto za oknem przypomina za to o pięknie miasta, w którym mieszkasz i spędzasz czas na co dzień.

Fototapeta miasto nocą - metropolia w blasku ulicznych świateł

Miasto w ciągu dnia wygląda zupełnie inaczej niż nocą. Światło ulicznych latarni, reklam i sklepowych wystaw sprawia, że nawet doskonale znane Ci zakątki nabierają odmiennego charakteru - jeśli fascynują Cię światła miast, z pewnością spodoba Ci się fototapeta miasto nocą. Cena takiej grafiki pozytywnie zaskakuje, a możliwość zamówienia jej na wymiar sprawia, że fototapeta miasto nocą wygląda dobrze na każdej powierzchni bez względu na jej wielkość.Fototapety 3d miasto nocą i fototapeta panorama miasta nocą uzupełniają nowoczesne aranżacje wnętrz, kontrastując ze skandynawskimi meblami i dodając im oryginalnego charakteru. Dodatkowo fototapeta miasto nocą na wymiar zastępuje klasyczne ozdoby, które zajmują sporo miejsca i szybko się brudzą. Dla nastolatków odpowiednia jest fototapeta miasto z komiksu, która jest pełna barw i ciekawych linii.

Fototapeta mapa miasta - plany i szkice słynnych miast

Fototapeta mapa miasta to ciekawy wybór do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Mapy znanych na całym świecie metropolii pozwalają zobaczyć, jak ogromne są słynne aglomeracje i gdzie znajdują się najważniejsze zabytki i inne miejsca odwiedzane tłumnie przez turystów. Natomiast mapa, którą przedstawia fototapeta stare miasto, daje możliwość zobaczenia, jak przez lata zmieniła się metropolia. Dzięki niej nawet minimalistyczne wnętrze ma duszę, dzięki której przebywanie w nim staje się przyjemnością. Równie ciekawym wyborem jest fototapeta rysunek miasto, która łączy elementy stylu retro i nowoczesnego.Fototapeta plan miasta prezentuje się doskonale nie tylko w mieszkaniach, ale i w restauracjach i hotelach. Dzięki niej nawiązuje się do lokalizacji lokalu i historii miasta, w którym się znajduje. Ponadto fototapeta szkic miasta dodaje charakteru aranżacji sali dla gości lub hotelowych pokojów, wyróżniając je na tle innych obiektów. Fototapeta z miastem jest dostępna w czarno-białej kolorystyce, która dobrze wygląda we wnętrzach retro.

Fototapety młodzieżowe miasta - dla marzących o podróżach

Młodzieżowy pokój to azyl dla dorastających pociech. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta chcą, by ich własny kąt nawiązywał do ich zainteresowań i dawał im poczucie swobody. Z tego powodu fototapeta to dobre rozwiązanie, by podkreślić młodzieżowy charakter pomieszczenia. Fototapety młodzieżowe miasta są jednymi z najbardziej popularnych motywów wśród dorastających dzieci. Szczególnie lubiana przez nie jest fototapeta miasto czarno biała, która przedstawia Nowy Jork, Paryż, Londyn lub inną znaną metropolię. Tego typu fototapety z miastem zachęcają młodzież do planowania wymarzonych podróży na różne kontynenty. W pokojach młodzieżowych dobrze prezentuje się również fototapeta 3d miasto, dzięki której kącik dorastającej pociechy jest nowoczesny i stylowy.Fototapeta do salonu miasto - w nowoczesnym styluW przestronnych salonach z aneksami kuchennymi powinno się zadbać o podzielenie pomieszczenia na strefy, pełniące różne funkcje. Jeżeli w salonie umieścisz fototapety widoki miast, stworzysz przytulną i elegancką przestrzeń do wypoczynku po pracy. Dzięki nim, bez trudu ozdobi się ścianę za kanapą - fototapeta panorama miasta to dobry sposób, by niedrogo zaaranżować pustą przestrzeń i dodać jej oryginalności.Fototapeta na ścianę miasto dobrze wygląda również nad stołem w części jadalnianej, a fototapeta miasto i ludzie sprawdza się jako dodatek do aranżacji części kuchennej. Ciekawą propozycją jest również fototapeta most miasto, zwłaszcza gdy przedstawia widoki z miasta, w którym się zamieszkuje.

Fototapety miasta, to motyw dekoracji ściennych, który stale zyskuje na popularności. W tej kategorii można znaleźć miasta europejskie z wielowiekową historią i zabytkami, ale też miasta Ameryki z drapaczami chmur, lub miasta Dalekiego Wschodu przesycone orientem. Tu możemy odnaleźć też charakterystyczne budowle, symbole miast, jak Wieża Eiffla, most Golden Gate, łuk triumfalny. Miasto to synonim nowoczesności, energii, życia na pełnym obrotach, i dlatego cieszy się popularnością wśród ludzi młodych, pełnych energii, z głową pełną pomysłów, którzy na co dzień szukają inspiracji w swoim najbliższym otoczeniu. Miasta to szeroko rozpowszechniony motyw na fotografiach. Za każdym razem odkrywamy coś nowego, inne światło, inne ujęcie sprawiają, że miasto zyskuje nowy wymiar. Miasta tętniące życiem, klimatyczne uliczki starych miast, zdjęcia rodzimych polskich miast, orientalne klimaty azjatyckich miast, to bardzo szeroki wybór tematów, które mogą stać się wyróżnikiem Twojej aranżacji. Tutaj możesz kupić fototapetę w pasującym Ci wymiarze dopasowanym do wymiaru Twojej ściany. Możesz dostosować kolorystykę zdjęcia czy grafiki do charakteru swojego mieszkania, stylu pomieszczenia, w którym chcesz wykleić fototapetę.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu