TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety piłka nożna

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem footballu, wiesz, ile można poświęcić, by obejrzeć rozgrywki ukochanej drużyny. Z pewnością wiele poświęcisz również, by udać się na boisko i rozegrać emocjonujący mecz z kolegami. Jeśli tak bardzo kochasz football, wyjątkowa pasja może stać się motywem przewodnim aranżacji Twojego mieszkania. Wystarczy, że zamówisz fototapety ścienne piłka nożna i przykleisz je w sypialni lub w innym, dowolnym pomieszczeniu. Znakomite zdjęcia ze stadionów, ujęcia z piłkami, bramkami i akcesoriami piłkarskimi, a także emblematy drużyn, mogą zwisnąć w wybranym miejscu, przypominając każdego dnia o emocjach, jakie towarzyszom ligowym i międzynarodowym rozgrywkom. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, kolekcje, sportowe
 • Fototapeta Tła sportowe. Stadion piłkarski.
 • Fototapeta Piłkarz wykonuje grę akcji i bije piłkę na profesjonalnym stadionie. Gracz ma na sobie niemarkowy mundur sportowy.
 • Fototapeta Piłka jest na stadionie piłkarskim na trawie
 • Fototapeta Piłka nożna zdobywa bramkę w sieci
 • Fototapeta Piłka nożna leży na trawie na stadionie w dymie
 • Fototapeta Piłki nożnej tło z piłki nożnej w cel sieci
 • Fototapeta Piłka w bramce z linii i trójkątów, punkt łączenia sieci na niebieskim tle. Wektor
 • Fototapeta Piłkarz na stadionie
 • Fototapeta stadion piłkarski 9
 • Fototapeta Piłka nożna flagi w bramce - Rosja 2018
 • Fototapeta Piłka nożna / Futbolowy projekta szablon, bezpłatnej kopii przestrzeń, wektor
 • Fototapeta Tła sportowe. Stadion piłkarski.
 • Fototapeta Płonący futbol na trawy polu
 • Fototapeta Niemiec strzela do bramki
 • Fototapeta Piłkarz wykonuje akcję akcji na ciemnym tle. Gracz ma na sobie niemarkowy mundur sportowy.
 • Fototapeta Piłka nożna zdobywa bramkę w sieci
 • Fototapeta Czas na grę. Różne środki przekazu
 • Fototapeta Piłkarz kopie piłkę
 • Fototapeta Piłkarz wykonuje grę akcji i bije piłkę na profesjonalnym stadionie. Gracz ma na sobie niemarkowy mundur sportowy.
 • Fototapeta Mecz piłki nożnej na stadionie
 • Fototapeta stadion piłkarski_4
 • Fototapeta ilustracje bramkowe
 • Fototapeta Stadion
 • Fototapeta Piłkarz na stadionie
 • Fototapeta Stadion
 • Fototapeta Stadion

Fototapety ścienne piłka nożna - nie tylko dla fanów footballu

Fototapeta piłka nożna na wymiar sprawdzi się zarówno w starych kamienicach, gdzie pokoje są wysokie, jak i w nowoczesnym budownictwie, gdzie sypialnie znajdują się na poddaszu ze skosami. Mnogość wzorów fototapet z motywem footballowym umożliwia znalezienie odpowiedniej grafiki na każdą ścianę bez względu na jej wysokość i szerokość. Do wyboru masz fototapety z dużymi zdjęciami, przeznaczonymi na większe powierzchnie, oraz wzory, które dobrze wyglądają bez względu na wielkość grafiki na ścianie.Dla miłośników słynnych drużyn z Ligi Mistrzów i nie tylko przygotowano fototapety piłka nożna reprezentacja, które przedstawiają stadiony należące do zespołów, ich logo, koszulki oraz zawodników. Fototapety piłka nożna fc barcelona sprawią, że ulubiona drużyna będzie co dzień spogląda na swojego fana ze ściany w sypialni.

Fototapeta na ścianę piłka nożna - dla małych i dużych chłopców

Piłka nożna fascynuje zarówno kilkuletnich chłopców, jak i dorosłych mężczyzn, dlatego fototapeta sport piłka nożna znajduje zwolenników w różnym wieku. Kolorowa grafika z dziećmi grającymi w piłkę na szkolnym boisku lub rysunkowy obrazek dla maluchów zachęcają pociechy do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Chłopcy z chęcią doskonalą swoje umiejętności piłkarskie, o czym z dumą informują poprzez fototapetę na ścianie ich pokoju. Zieleń murawy, barwy klubowe oraz czerń i biel na klasycznej piłce - na fototapetach z motywem piłkarskim znajdziesz wszystkie kolory, dzięki czemu bez trudu stworzy się dzięki niej ciekawą i estetyczną aranżację wnętrza.

Fototapeta dla chłopca piłka nożna jest odpowiednia dla dzieci w każdym wieku. Jeśli szukasz pomysłu na aranżację pokoju swojego syna, motywy piłkarskie spodobają się zarówno maluszkom i przedszkolakom, jak i dorastającej młodzieży. Gdy dziecko wykazuje zainteresowanie footballem, regularnie uczęszcza na treningi i dobrze bawi się, oglądając mecze ukochanej drużyny, z przyjemnością będzie spędzać czas w pokoju z fototapetą piłkarską. Dekoracyjna grafika podkreśli zamiłowanie do sportu, tworząc indywidualną przestrzeń, w której chłopiec poczuje się w pełni swobodnie. Fototapeta piłka nożna dla dzieci spodoba się również tatusiom, którzy marzą o grze w piłkę z synem i chcą zarazić go swoją pasją.

Fototapeta 3d piłka nożna - emocje wciąż żywe

Każdy mecz to okazja, by poczuć wyjątkowe emocje i adrenalinę, towarzyszącą obserwowaniu goli i straconych szans na trafienie do siatki. Fani footballu doceniają chwile spędzone na stadionie, a także przed telewizorem na oglądaniu ważnych meczów ligowych i rozgrywek mistrzostw Europy lub świata. Aby jeszcze więcej przyjemności czerpać z piłki nożnej, na ścianie można umieścić wyjątkowe grafiki piłkarskie. Na szczególną uwagę zasługuje fototapeta 3d piłka nożna, która przedstawia trójwymiarowe boisko, piłkę w bramce lub piłkarza strzelającego gola. Efekt 3d sprawia, że przez cały czas czuje się emocje towarzyszące oglądaniu prawdziwego meczu.

Fototapeta piłka nożna w siatce przypomina o radości towarzyszącej golom strzelonym przez ulubionego zawodnika lub krajową reprezentację podczas ważnych rozgrywek. Trójwymiarowa piłka w bramce przywodzi na myśl emocjonujące mecze, dzięki czemu fani footballu odczuwają jeszcze więcej radości za każdym razem, gdy oglądają widowiskowe gole.

Fototapeta z piłką nożną - odpowiednia do szkółek piłkarskich

Jak zachęcić dzieci do gry w piłkę nożną? Do tego celu potrzebny jest nie tylko dobry trener, ale i motywacja w postaci odpowiednich dekoracji w szatni w szkółce piłkarskiej. Fototapeta z piłką nożną pokazuje młodym ludziom, jak wiele radości daje sport i zachęca ich do dalszego trenowania. Fototapeta z motywami piłkarskimi wypełnia pustą ścianę w korytarzu, szatni i w każdym innym pomieszczeniu, sprawiając, że sport kojarzy się dzieciom z radością i satysfakcją z pokonywania własnych słabości.

Fototapety piłkarskie są odpowiednie również do szkół podstawowych. Dzięki nim można zagospodarować ścianę za gablotą z pucharami, korytarz prowadzący na salę gimnastyczną, a także szatnię dla uczniów przygotowujących się do zajęć wychowania fizycznego. Piłkarska fototapeta sprawdzi się zarówno w szkołach z profilami sportowymi, jak i w ogólnych szkołach podstawowych, starających się rozwijać zamiłowanie do aktywności fizycznej wśród uczniów.

Piłka nożna jest sportem uwielbianym przez większość mężczyzn. Te emocje, spotkania z przyjaciółmi przy piwie i typowanie wyniku, rekompensują wszystkie narzekania dziewczyn i żon, że znowu nie ma Cię w domu, a mieliśmy jechać na zakupy. Piłka nożna wiąże się również z gigantycznymi zarobkami. Najlepsi piłkarze są kupowani przez inne drużyny za horrendalne stawki, a ich nazwiska znają nawet osoby, które kompletnie nie interesują się piłką nożną. Wystarczy wspomnieć chociażby Christiano Ronaldo, który jest doceniamy przez mężczyzn za talent, a przez kobiety za urodę.

Fototapety - zachęcają do treningów od najmłodszych lat

Zapisanie dziecka na treningi piłki nożnej to bardzo dobra decyzja. Po pierwsze poprawi się jego kondycja. Po drugie, będzie trenował bezpiecznie pod okiem kogoś doświadczonego. Po trzecie, piłka nożna jest sportem zespołowym, dzięki czemu nie tylko Twoje dziecko zawrze nowe znajomości, ale również nauczy się współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólny cel. W rozwijaniu jego pasji z pewnością pomoże zmiana wystroju jego pokoju. Chłopcy wprost uwielbiają piłkę nożną i związane z nią przedmioty. Fototapeta ze znanym piłkarzem będzie doskonałym prezentem dla Twojego dziecka.

Boisko do piłki nożnej - fototapety dla trochę większych chłopców

Kiedyś wymiary boiska do piłki nożnej były zależne od stadionu. Obecnie jest to bardzo precyzyjnie określone w przepisach prawnych. Najważniejsze jest to, że boisko do piłki nożnej musi być prostokątne. Te wszystkie informacje z pewnością zainteresują wszystkich miłośników piłki nożnej. Mamy dla nich również bardzo wiele fototapet nawiązujących do tej dyscypliny sportowej. Zaprezentowane na nich są nie tylko boiska i piłki, ale również zawodnicy, flagi państw, tablice wyników czy zabawne grafiki. Jeżeli Twój mężczyzna jest ogromnym fanem piłki nożnej, to w waszym salonie lub sypialni, po prostu musi się znajdować fototapeta nawiązująca do tej dyscypliny sportu. W dodatku jest kolorowa i ożywi każde wnętrze.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy