TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety jelenie

Jelenie żyją w lasach niemalże na terenie całego kraju, dlatego są dobrze znane mieszkańcom małych miejscowości i peryferii miast. Dumne i dzikie zwierzęta zachwycają nienaganną sylwetką, pięknym umaszczeniem oraz ogromnym porożem, które podkreśla ich majestat. Wyjątkowym wyglądem jeleni zachwycają się nawet te osoby, które rzadko odwiedzają lasy i znają ich faunę jedynie z książek i zoo. Fototapeta jeleń na ścianę to ciekawa alternatywa dla wielu nowoczesnych grafik. Dzięki niej nie tylko poznasz lepiej faunę polskich lasów i docenisz jeszcze bardziej majestat jeleni, ale również wyciszysz się we wnętrzu pełnym zieleni. Dumny, dziki zwierz na tle drzew liściastych lub iglastych, bądź kryjący się wraz z łanią i młodymi pośród wysokich traw, to relaksujący motyw dekoracyjny. Dzięki temu fototapeta jeleń na wymiar jest odpowiednim wyborem do sypialni lub salonu. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety, zwierzęta
 • Fototapeta Akwarela obraz Portret majestatycznego jelenia jelenia jesienią
 • Fototapeta Malarstwo portretowe jelenia olejnego w barwnych kolorach. Koncepcyjne malarstwo abstrakcyjne pyska jelenia. Zbliżenie obraz olejny i szpachlą na płótnie.
 • Fototapeta Akwarela z Oszałamiająco potężnego jelenia jelenia wychodzi na jezioro w kierunku górskiego krajobrazu w scenie jesiennej
 • Fototapeta Akwarela Textured Animal - skład renifera ze złotym pociągnięciem pędzla. Unikalna kolekcja na ślub zaprasza do dekoracji, logo i wielu innych pomysłów.
 • Fototapeta Jeleń i Las. Akwarela efekt podwójnej ekspozycji na białym tle
 • Fototapeta Red Deer Standing On Grassy Field
 • Fototapeta Szlachetna jelenia samiec w zima śniegu lesie. Artystyczny zimowy krajobraz świąteczny.
 • Fototapeta Graficzne czarne sylwetki dzikich jeleni - samców, samic i saren
 • Fototapeta dwa jelenie w świetle poranka
 • Fototapeta Young red stag deer watching two mature stags fighting
 • Fototapeta jeleń walka dżungli
 • Fototapeta Young roe deer buck with small antlers on a stubble filed in summer
 • Fototapeta Monarch of the Glen
 • Fototapeta Czerwonego rogacza jelenia sylwetka we mgle
 • Fototapeta Dumny jeleń w jesień lesie
 • Fototapeta Grupa jeleni w wrzosowiskach
 • Fototapeta KRAJOBRAZ SILHOUETTE Z RENEM
 • Fototapeta Portrait of a red deer stag with velvet antlers lying in grass
 • Fototapeta Jeleń
 • Fototapeta Jelonek biały z jelonkiem na naturalnym szlaku w północnym Wisconsin.
 • Fototapeta Red deer crossing a sand path in the middle of a forest in a wildlife park, the Veluwe, The Netherlands
 • Fototapeta Las liściasty z ptakami i jeleniami
 • Fototapeta Hirsch im Nebelwald - Jeleń w mglistym lesie
 • Fototapeta Jeleń z rozprzestrzenianiem się poroża akwareli
 • Fototapeta Całe stado jeleni patrzy, jakby nigdy wcześniej nie widziały człowieka.
 • Fototapeta Szlachetny jeleń z samicami w stadzie na tle pięknego zimowego lasu. Artystyczny zimowy krajobraz. Fotografia bożonarodzeniowa. Winter Wonderland. Projekt banera.
 • Fototapeta Panorama | Jelenie na łące
 • Fototapeta Red Deer in Morning Sun.
 • Fototapeta Deer natura dzikie zwierzę chodzenie dumny z mgły

Fototapeta jeleń - poznaj faunę polskich lasów

Fototapeta z jeleniem 3d przybliża leśną faunę, nawet gdy mieszkasz w centrum wielkiego miasta. Jej umieszczenie na ścianie sprawia, że dom staje się przyjazną ostoją, w której możesz oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku. Zielona fototapeta ścienna z jeleniem pomoże Ci stworzyć aranżację inspirowaną naturą zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Fototapeta 3d z jeleniem - w zacisznej, leśnej gęstwinie

Fototapet z jeleniem na ścianę jest pełna naturalnych barw, które wnoszą do wnętrza błogi spokój. Zieleń leśnej gęstwiny, wśród której kryje się majestatyczny zwierz z ogromnym porożem, harmonijnie współgrają ze sobą, przemieniając nawet niewielką sypialnię w prawdziwą świątynię relaksu. Fototapeta jeleń pod wymiar to przede wszystkim naturalny krajobraz lasów i łąk, dlatego spodoba się osobom, które szukają motywów dekoracyjnych, wpływających pozytywnie na samopoczucie. Przebywanie wśród drzew w środku gęstego lasu sprawia, że stres znika, a umysł może wyciszyć się i oderwać od codziennych trosk. Dekoracyjne grafiki ścienne z dziką zwierzyną z polskich lasów pasują nie tylko do prywatnych mieszkań i domów, ale także do hoteli, pensjonatów i restauracji. Z powodzeniem można przyozdobić za ich pomocą każdy obiekt, który jest związany z leśną okolicą lub działalnością na rzecz dzikich zwierząt. Fototapeta 3d z jeleniem podkreśli klimat miejsca, w jakim się znajdzie, a także wniesie do niego nowoczesny akcent w postaci trójwymiarowej dekoracji. Dodatkowo fototapeta jeleń 3d pomoże powiększyć optycznie przestrzeń, dzięki czemu maleńka sypialnia lub nieduży pokój dzienny będą prezentować się o wiele przytulniej. Trójwymiarowy efekt sprawi, że jeleń będzie wyglądać jak żywy, co ucieszy zwłaszcza miłośników dzikiej przyrody i osoby tęskniące za życiem z dala od miasta.

Fototapeta jeleń 3d - w skandynawskim stylu

Styl skandynawski bije rekordy popularności - meble i dodatki utrzymane w tym stylu są wybierane znacznie chętniej niż inne, dlatego fototapeta z jeleniem na wymiar cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jej stonowana kolorystyka i nawiązanie do przyrody znakomicie komponują się z aranżacjami inspirowanymi filozofią Hygge. Skandynawska fototapeta jelenie 3d sprawdza się jako dekoracja nad dużym łóżkiem w sypialni bądź ozdoba na ścianie przy kąciku wypoczynkowym w dużym salonie na parterze jednorodzinnego domu. W stylu skandynawskim może postawić zarówno na fototapety utrzymane w kolorach ziemi, jak i na eleganckie szkice. Fototapeta z jeleniami jest niezastąpiona w pomieszczeniach, w których brakuje przytulności i ciepła. Dzięki motywowi leśnych zwierząt aranżacja staje się naprawdę stylowa, a przebywanie w domu - zgodnie z filozofią Hygge, staje się prawdziwą przyjemnością. Fototapeta jelenie przedstawia zarówno młode, jak i dorosłe osobniki, dlatego znajdziesz na niej urocze koziołki, które w kilka sekund skradną nawet najtwardsze serca. Prócz jeleni na fototapecie znajdziesz również renifery, charakterystyczne dla terenów Skandynawii. Renifery hodowane przez rdzennych mieszkańców Laponii są równie piękne i dumne co polskie jelenie, dlatego są motywem, który z powodzeniem możesz wykorzystać w wielu aranżacjach.

Fototapeta z jeleniem pod wymiar - jelenie wśród śniegu

Jeśli uwielbiasz zaśnieżone krajobrazy, z pewnością spodoba Ci się fototapeta flizelinowa z jeleniem, na której dzikie zwierzęta brodzą w śniegu w poszukiwaniu pożywienia. Jelenie z ogromnym porożem, łanie z młodymi jelonkami oraz większe stada prezentują się wprost zjawiskowo na tle lasu, pokrytego grubą warstwą białego puchu. Fototapeta winylowa z jeleniem na śniegu przypadnie Ci do gustu, jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i spacerować po lesie o każdej porze roku. Grafika z paśnikiem dodatkowo podkreśli, jak ważne dla Ciebie jest dbanie o zwierzęta leśne, gdy pożywienie kryje się głęboko pod śniegiem. Fototapeta lateksowa z jeleniem jest dostępna na wymiar, dlatego bez trudu dopasujesz ją do rozmiarów każdej ściany. Dodatkowo fototapeta zmywalna z jeleniem przez lata zachowa ładny wygląd, gdyż szybko wyczyścisz ją z wszelkich zabrudzeń.

W przypadku fascynacji bliskością natury oraz świata nadprzyrodzonego fototapety z jeleniami stanowią idealne rozwiązanie. Dzięki nim można w łatwy sposób podkreślić dostojność miejsca oraz jego rangę. Z tego też względu grafiki z motywem jeleni najchętniej umieszczane są w salonach mieszkań, a także gabinetach. Zdobią również ściany przedpokoi, witając swą majestatycznością od progu gości.

Fototapety z motywem jeleni - dumnych, dzikich zwierząt

Duma i dzikość zwierząt to nie tylko afrykańskie lwy. Motywem bliższym naszemu sercu są, chociaż coraz rzadziej, spotykane w polskich lasach i puszczach jelenie. Te dostojne zwierzęta wprawiają w zachwyt i osłupienie. Ogromne poroże jest cudem przyrody. Cudem, obok którego rzadko kto jest w stanie przejść obojętnie. Jelenie wzbudzają pozytywne emocje oraz respekt. Ich majestatyczność bije z ich postury. Dlatego też fototapety z motywem jeleni będą stanowiły doskonałe zwieńczenie wielu ścian. Grafiki z jeleniami dostępne są w kilku wydaniach. Są to zdjęcia dużych, dorosłych osobników, a także ich dzieci - małych jelonków. Fototapety w postaci rysunkowej przedstawiają zwierzęta dumne, gibkie i niezwykle zręczne. Wyjątek stanowią grafiki z podejściem humorystycznym, które to obrazują jelonki w nienaturalnych, często zbliżonych do ludzkich postaw.

Fototapety - jelenie symbolem świata nadprzyrodzonego

Jelenie od dawien dawna uznawane są za symbol świata nadprzyrodzonego, męstwa, dumy oraz naturalnej szlachetności. Niektórzy uważają, iż zwierzę to jest pośrednikiem pomiędzy wymiarami kosmosu. W chrześcijaństwie jeleń utożsamiany jest z Jezusem Chrystusem. Również w buddyzmie zwierzę to znalazło swą symbolikę - kojarzone jest bowiem z mądrością oraz ascezą. Z ksiąg starożytnych wynika, iż w ówczesnych czasach był on znakiem siły oraz wielkiej namiętności. Jedno zwierzę, wiele znaczeń. Fototapety z motywem jeleni to swoistego typu symbol melancholii oraz samotności. Ale nie tylko, to również znak ogromnej mocy. Mocy płynącej z natury. Mocy, na którą nie mamy żadnego wpływu.

Fototapety Premium

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu