TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety z napisami

Napisy i sentencje umieszczone na ścianie to trend zdobywający wraz z upływem czasu coraz większą popularność. W dzisiejszych czasach ludzie cenią sobie prostotę przekazu, a co jest prostszego od konkretnego, słownego przekazu? Fototapety z napisami kolekcje są niesamowicie zróżnicowane. Znajdziesz tu zarówno grafiki złożone z liter i napisów, jak i ulubione cytaty czy motywacyjne motta, które zamieszczone w widocznym miejscu będą motywowały do działania całą rodzinę. Fototapeta z napisami to także wyjątkowo uniwersalna i ponadczasowa dekoracja. Napisy, które umieściliśmy w naszej kolekcji to w większości niestarzejące się klasyki, które nigdy nie wyjdą z mody. Fototapety z napisami będą świetnie prezentować się jako dekoracja niemal każdego pomieszczenia. Z tego też względu przygotowaliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które pomogą Ci zaaranżować dekorację w Twoim domu. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety
 • Fototapeta Vector illustration with howling wolf, mountains and trees
 • Fototapeta Motivational poster. Start Now. Make it Happen
 • Fototapeta Do what you love love what you do. Background of blue hearts
 • Fototapeta Be brave poster for children with foxes in cartoon style
 • Fototapeta Motivational poster with lettering "Yes You Can". Shadows, on ye
 • Fototapeta Quote, inspirational poster, typographical design
 • Fototapeta Motivation and Dream Lettering Concept
 • Fototapeta Typography poster with horse head silhouette and mountains
 • Fototapeta You are stronger than you think. Lettering vintage typographic poster. Motivational and inspirational vector illustration, man silhouette and quote. fitness club and bodybuilding advertising template.
 • Fototapeta Dream comes true. Hand drawn quote lettering.
 • Fototapeta Motivational quote. Love what you do
 • Fototapeta colorful inspiration motivation poster. Grunge style
 • Fototapeta Never stop dreaming
 • Fototapeta Grunge retro style motivational poster with typography
 • Fototapeta Inspiration exists but it has to find you working. Pablo Picass
 • Fototapeta Typographic Poster Design - Start Now. Make it Happen
 • Fototapeta Hand drawn Creative Typography Poster.
 • Fototapeta concepto coworking
 • Fototapeta Inspiration motivation poster. Grunge style
 • Fototapeta The best way to get something is to begin Motivation Poster
 • Fototapeta do what you love
 • Fototapeta Modern flat design hipster illustration with phrase You can do
 • Fototapeta Motivational poster
 • Fototapeta Vector inspirational poster with mountains, house, car and quote
 • Fototapeta Grunge vintage vector design with "small steps every day" phrase
 • Fototapeta hot air balloon vector illustration, lettering typography poster with positive quote and air balloon. I was made for sunny days.
 • Fototapeta Work hard dream big. Color inspirational vector illustration
 • Fototapeta Modern flat design hipster illustration with quote phrase Keep
 • Fototapeta The start is what stops most people motivational inspiring quote on rough background.
 • Fototapeta Simple Stylish motivational poster, on every day

Fototapety z napisami aranżacje - nasze pomysły na dopasowanie fototapety

Fototapety z napisami do sypialni - nadaj jej charakteru! Szukasz taniego i prostego sposobu na to, aby uatrakcyjnić swoją sypialnię? Nic prostszego! Kolekcja fototapety z napisami do sypialni zawiera niezliczoną ilość wzorów, które będą idealnie pasować do tego typu pomieszczenia. Od typowych, wiążących się ze snem motywów, po motta z motywacyjną sentencją czy znane cytaty. Sypialnia jest o tyle problematycznym pomieszczeniem, iż aranżując ją powinieneś wziąć pod uwagę wiele czynników. W końcu to tutaj codziennie zasypiasz się i budzisz, więc ogólny design i atmosfera panująca w niej powinna Ci w stu procentach odpowiadać. Fototapety z napisami na wymiar jest dosyć nieskomplikowaną dekoracją, głównie ze względu na prostotę przekazu. Zamieszczenie danego motta w konkretnym miejscu będzie miało swe konkretne następstwo. Przykładowo, umieszczenie motywacyjnego cytatu w miejscu, które możesz obserwować z łóżka sprawi, że codziennie rano będzie budzić Cię dawka pozytywnie nakręcającej motywacji. Brzmi banalnie, ale wbrew pozorom nawet taki prosty zabieg może zmienić Twoje poranne nastawienie do świata. Co więcej, nie musisz martwić się już o problematyczny metraż swojej sypialni. Fototapety z napisami na wymiar są indywidualnie dopasowywane do każdego rodzaju pomieszczenia. Dzięki temu aranżacja Twojego mieszkania nigdy nie była prostsza!

Fototapety z napisami do kuchni - kuchnia sercem rodzinnego domu

Kuchnia od zawsze była miejscem, gdzie wszystko się kończyło. Każda impreza rodzinna, sylwester czy domówka prawie za każdym razem miała swój finał w tym pomieszczeniu. Jest to też niesamowicie rodzinne miejsce. To tutaj pieczemy sernik na Wielkanoc, lepimy uszka na Boże Narodzenie, spotykamy się na kawie czy wspólnie przygotowujemy posiłki. Warto więc zadbać o to, aby utrzymać tutaj tą rodzinną atmosferę. Fototapeta z napisami do kuchni to idealna propozycja dla każdego, kto chce odrobinę podkręcić klimat w swojej jadłodajni. Nasza kolekcja fototapety z napisami do kuchni bogata jest w różnorodne motywy, z których każdy będzie w stanie wybrać ten odpowiedni. Znajdziesz tu zarówno zbiór rodzinnych, ciepłych cytatów jak i niestarzejące się klasyki, typu fototapeta z napisami kawa. Ta druga jest szczególnie pasująca do tego typu pomieszczenia, chociażby i ze względu na kolorystykę, którą będzie łatwo zgrać z resztą wyposażenia. Kuchnia nie powinna być zbyt jaskrawym czy przekombinowanym miejscem, urządzając ją miej na względzie jej główne przeznaczenie - ma być miejscem, w którym będziesz mógł w wygodny, prosty i przyjemny sposób przygotowywać posiłki. Fototapeta z napisami kawa dzięki utrzymaniu w dosyć przytłumionych barwach będzie przyjemną, acz dyskretną i nienarzucającą się dekoracją. Ponadto fototapeta z napisami do kuchni wykonana jest z podkładu z flizeliny, co czyni z niej idealną dekorację do tego miejsca. Dzięki wykonaniu na specjalistycznym materiale czyszczenie jej jest banalnie proste. Wystarczy przetrzeć zabrudzone miejsce lekko nawilżoną ściereczką, a problem zniknie!

Fototapety z napisami do przedpokoju - zadbaj o klimat już od progu

Wiele osób lekceważy przedpokój jako miejsce, które można potencjalnie udekorować. Nic bardziej mylnego! Wchodząc do mieszkania chłoniemy jego atmosferę już od samego progu. Wbrew pozorom to często ta część domu może powiedzieć nam najwięcej o jego lokatorach. Z tego względu warto zadbać o to, aby przedpokój był przyjemnym intrem do tego, co czeka nas dalej. Fototapeta z napisami to dekoracja niemal skrojona pod to pomieszczenie. Przedpokój często nie może poszczycić się zbyt imponującym metrażem. Warto więc zadbać o to, aby dodatkowo nie zabierać mu cennych metrów kwadratowych. Fototapety z napisami do przedpokoju nie tylko nie zabierają żadnego miejsca, ale wręcz mogą go trochę dodać! Wybierając fototapetę z napisem z większą czcionką optycznie powiększasz dekorowane pomieszczenie. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi zyskujesz nie tylko piękną dekorację, ale i dodatkową przestrzeń. Tak zaaranżowane miejsce wystarczy uzupełnić o wieszak i szafkę na buty i masz przedpokój z prawdziwego zdarzenia!

Ta grupa fototapet cieszy się największą popularnością. Być może dlatego, iż można ją z powodzeniem wykorzystać we wszystkich wnętrzach - sali gimnastycznej, klubie fitness, pracowni, miejscu pracy, mieszkaniu. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie słowa i przesłanie, aby wprowadzić do pomieszczenia właściwy element dekoracyjny. Wśród grafik z napisami dostępne są proste, które przedstawiają tylko i wyłącznie napisy oraz te, które są połączeniem tekstu i rysunkowego motywu.

Fototapety z napisami - inspiracja na co dzień

Gdzie szukać inspiracji w życiu codziennym? Na każdym kroku! Pomóc w tym mogą fototapety z inspirującymi napisami. Ich różnorodność sprawia, że z pewnością znajdziesz odpowiedni motyw przewodni, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Napisy mogą inspirować do ćwiczeń, zdrowego odżywiania lub po prostu być mądrą, życiową sentencją. Mogą zagościć na ścianach w kuchni (np. w formie przepisu), w pokoju lub sypialni (np. motywacja do wstania z łóżka z pozytywną energią), w salonie (np. w formie spisu najważniejszych wartości uznawanych w domu), a także w gabinecie lub pracowni (np. inspirujące do działania i kreatywności).

Grafiki z napisami - motywacje anglojęzyczne

Najszerszą grupą fototapet są te, których przesłanie zostało wyrażone w formie motywacji anglojęzycznych. Proste „Yes You Can” to tylko trzy słowa, które mogą pomóc w uwierzeniu w siebie oraz swoje możliwości. „You are stronger than you think” - myślisz, że jesteś słabym człowiekiem? To nie prawda, jesteś osobą silniejszą, niż mogłoby Ci się wydawać. Wystarczy tylko odnaleźć w sobie te siły i je wykorzystać. „Never stop dreaming” - nigdy nie przestawaj marzyć, bo bez marzeń Twoje życie okaże się niewarte nic. „Work Hard - Dream Big” - pracuj ciężko na swoje marzenia, a będziesz w stanie spełnić nawet te, które z pozoru wydają się nieosiągalne, odległe, zbyt ambitne. „A smile is the prettiest thing you can wear” - ponieważ to nie szata zdobi człowieka, a jego wnętrze. Uśmiechnij się i nieść pozytywne przesłanie.

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu