Obrazy

Poszukujesz dekoracji, która uzupełni wystrój salonu, sypialni, jadalni lub przedpokoju sprawiając, że aranżacja nabierze wyjątkowo spójnego charakteru dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach? A może chcesz nieco urozmaicić nowoczesną kuchnię, w której króluje szkło i lśniący metal lub zastanawiasz się, co zrobić, aby Twoje firmowe biuro nabrało bardziej przytulnego charakteru?
Obrazy na płótnie dostępne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się w tej roli. Ich siłą są ostre wydruki prezentujące się bardzo naturalnie, trwały materiał oraz możliwość doboru dowolnego rozmiaru.

Obrazy na ścianę – wysoka jakość materiału, bardzo naturalne kolory

Obrazy dostępne w kolekcji Picturewall.pl wykonywane są na wysokiej jakości płótnie Premium Canvas. Jego wyróżnikiem jest głęboki splot i odporność materiału. Grafiki naniesione na taką powierzchnię są bardzo naturalne, dzięki wysokiej ostrości kolorów oraz idealnemu odwzorowaniu subtelnych odcieni i szczegółów obrazu. Odcienie nie zmieniają się pod wpływem promieni UV i innych warunków zewnętrznych przez długie lata prezentując swój pierwotny blask.

Obrazy na płótnie – wybierz spośród tysięcy zdjęć

Obrazy na wymiar z naszego sklepu są naciągnięte na wewnętrzne ramy drewniane (blejtramy) – wystarczy, że zdecydujesz się na wzór, dobierzesz rozmiar i złożysz zamówienie. Obraz nie wymaga już dodatkowego oprawiania w ramę, dlatego od razu może trafić na ścianę.

Obrazy do salonu

W bazie przygotowaliśmy tysiące zdjęć w różnym stylu. Polecamy motywy architektoniczne (budynki, zabytki, miasta, mosty, uliczki), malownicze krajobrazy, lasy, kwiaty, mapy. Możesz wybierać również efektowne grafiki imitujące widok z okna, które sprytnie otworzą przestrzeń i optycznie powiększą niewielkie wnętrze. W kolekcji nie zabrakło motywów muzycznych, grafik przedstawiających kosmos, zdjęć jedzenia, owoców czy zwierząt.

Obrazy 3d

Do wnętrz minimalistycznych doskonale sprawdzą się obrazy z napisami, nowoczesne abstrakcje i grafiki z efektem 3D, które robią niesamowite wrażenie, dzięki odpowiedniemu wyeksponowaniu przedmiotów na pierwszym i drugim planie.

Obrazy do sypialni

Dostępne obrazy na płótnie podzieliśmy nie tylko według kategorii, ale także przeznaczenia. To pozwoli Ci szybciej wybrać dekorację ścian salonu, jadalni, sypialni, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego czy przedpokoju.

Obrazy nowoczesne

Polecamy również wiele motywów, które staną się wysmakowaną dekorację do wnętrz komercyjnych – biur, salonów SPA, salonów ślubnych, gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, restauracji, kawiarni, szkół.

Obrazy Przeznaczenie

Obrazy Kolekcje

Obrazy Dla Biznesu