TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Fototapety kolekcje

Dom jest miejscem, w którym przede wszystkim chcemy czuć się swobodnie. Staramy się, aby był przytulny, ale także modny i stylowy. Na nic jednak zdadzą się aranżacje z pierwszych stron magazynów wnętrzarskich, jeśli nie pasują do naszej osobowości, a wchodząc do własnego salonu czujemy się jak w hotelu. Tworząc przestrzeń dla siebie i rodziny pamiętaj, aby wybierać odpowiednie kolory, kształty i materiały. Zastanów się czy chcesz, aby Twoje mieszkanie było oazą spokoju, w której będziesz odpoczywać czy też powinno dodawać Ci energii przez cały dzień. Następnie wybierz fototapetę i zachwyć się swoim nowym wnętrzem. Oferujemy Ci tysiące niepowtarzalnych wzorów we wszystkich kolorach, stylach i rozmiarach. Aby łatwiej było Ci znaleźć to, czego szukasz, pogrupowaliśmy nasze fototapety w kolekcje tematyczne. Czytaj więcej
Wróć do: Fototapety

KOLEKCJE FOTOTAPET DLA KAŻDEGO

Na początku zastanów się w jakim stylu urządzone jest Twoje mieszkanie lub jak chcesz je zmienić. Twojej sypialni brakuje ciepła? Kuchnia jest nudna? Salon zbyt mały? A może od zawsze marzysz o wycieczce do Paryża lub kochasz zwierzęta? Odpowiadając na te pytania dowiesz się, jakiego wzoru potrzebujesz. W romantycznych, przytulnych pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się fototapety kwiaty, fototapety las, klimatyczne fototapety z uliczkami lub fototapety przyroda. Artystyczne dusze znajdą coś dla siebie w sekcjach: fototapety sztuka, fototapety muzyka oraz fototapety abstrakcja. Do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz wybierz wzór z kolekcji fototapety graffiti, fototapety budynki, fototapety ludzie, a także fototapety kwiaty. Lofty oraz wnętrza w stylu rustykalnym zyskają dzięki strukturom oraz wzorom z kolekcji fototapety retro. Aby urozmaicić wnętrze w stylu skandynawskim wybierz fototapetę z kategorii las, fototapety krajobrazy lub fototapety przyroda.

KOLEKCJE FOTOTAPET NA WYMIAR

Podróżnicy wybiorą coś dla siebie wśród fototapety z miastami, fototapety z z krajobrazami i fototapety mapy. Urządzając pokój dziecka sięgnij po wzory fototapety dla dzieci, fototapety dla nastolatków, fototapety młodzieżowe lub fototapety sportowe. Jeśli chcesz powiększyć niewielkie wnętrze, wybierz fototapety fototapety przestrzenne, fototapety 3d lub fototapety widok z okna. Dla fanów gotowania przygotowaliśmy kolekcje fototapety jedzenie oraz fototapety napoje. Tym, którzy lubią być na czasie i mają w małym paluszku najnowsze trendy proponujemy fototapety hity sezonu. Nie bój się też łączyć różnych stylów i kategorii, tworząc niepowtarzalne wnętrza odzwierciedlające Twój charakter.

Fototapety Autorskie ze złotym kolorem

Fototapety premium

Fototapety przeznaczenie

Fototapety kolekcje

Fototapety Dla Biznesu

Nasi partnerzy