Zalety tapet samoprzylepnych .
   03/28/2017 15:54:23
Zalety tapet samoprzylepnych .

W sklepie picturewall.pl mamy dla was świetny produkt - Easy Stick. Jest to bardzo dobrej jakości fototapeta samoprzylepna.

Jej pierwszą zaletą jest to, że jest ona nowoczesną tkaniną poliestrową (nie papierem) dzięki czemu jest trwała, a ściana oddycha.

Zaleta druga: materiał jest samoprzylepny i bardzo wygodny w aplikacji. Przykleja się tak jak naklejka. Nie rozdziera się tak jak papier nasiąknięty klejem. Nie musimy dokupywać kleju i innych narzędzi niezbędnych przy tapetowaniu. Nie musimy zatrudniać ekipy fachowców. Nawet gdy przy klejeniu zrobi nam się zagniecenie możemy ją odkleić, rozprostować zagniecenie i ponownie przykleić, a nie zmniejszy to siły klejenia i nie zniszczy wydruku.

Materiał ten umożliwia nam wielokrotne odklejanie i przyklejanie. Kiedy więc po przyklejeniu okaże się, że zrobiliśmy to trochę krzywo, albo stwierdzimy, że lepszy będzie efekt kiedy przykleimy trochę dalej, możemy spokojnie odkleić naszą fototapetę i przykleić ponownie tam gdzie chcemy.

Kolejna zaleta: możemy kleić na różne powierzchnie, czyli nie tylko na ściany, ale też na meble, drzwi. Dzięki czemu nasz wymarzony wzór możemy powielić, tak by całe pomieszczenie nabrało spójnego charakteru.

Na koniec zaleta wszystkich fototapet: możemy wybierać wśród milionów zdjęć i motywów, aż znajdziemy to co nas najbardziej interesuje lub wydrukować swoje własne zdjęcie.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze

Szukaj w blogu

Ostatnie Artykuły