Co to jest fototapeta ?
   06/20/2017 11:18:12
Co to jest fototapeta ?

Fototapeta to materiał przeznaczony do dekoracji ścian wewnętrznych.

Wykonana jest z papieru, lateksu, flizeliny, winylu, poliestru lub z mieszanki tych tworzyw.

To sposób na szybką i prostą metamorfozę naszego domu. Szczególnie gdy wybierzemy fototapety samoprzylepne, które są znacznie wygodniejsze w aplikacji, nie wymagają dokupywania kleju i narzędzi, a dodatkowo ich wielką zaletą jest fakt, że nie zrobimy sobie bałaganu jak przy tradycyjnym tapetowaniu.

Decydując się na fototapetę, mamy do wyboru kupić gotowy produkt w markecie, wybierając spośród kilku, kilkunastu wzorów i rozmiarów, albo produkt w pełni spersonalizowany, czyli wydrukować fototapetę na wymiar. Wtedy możemy skorzystać z milionowych baz zdjęć oraz grafik i wyszukać to co nas najbardziej interesuje i odpowiada naszym gustom, a wielkość dekoracji zamawiamy dokładnie według rozmiaru naszej ściany. Obserwując trendy widać iż coraz popularniejsze staje się właśnie personalizowanie przestrzeni, dzięki któremu możemy sprawić, że nasz dom będzie odbiciem naszej osobowości.

Możemy się też spotkać z definicją fototapety, że jest to tapeta z fotografią w dowolnie wybranym stylu i klimacie, dopasowana do charakteru naszego mieszkania, domu, czy miejsca pracy. Kiedyś fototapety przedstawiały przede wszystkim krajobrazy, a na nich plaża, wodospad, tropiki. Dziś wybór wzorów jest przeogromny, najbardziej popularne to fototapety z drzewami, morzem, motocyklami, dinozaurami, kwiatami, napisami, 3d, ale także panoramy miastprzestrzenneuliczki, wzory zaczerpnięte z bajek, czy też zrobione z własnego zdjęcia. Dzięki nowym niespotykanym wzorom i rozwojowi technologii, która zapewnia coraz lepsze materiały i jakość wydruku, fototapety cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem.

Podsumowując, nowoczesne fototapety pozwalają nam na wybór wzoru, koloru, stylu i rozmiaru dokładnie odpowiadającego naszym potrzebom, ich jakość wydruku jest bardzo realistyczna, dzięki czemu zachwycą niejednego naszego gościa, a tego wszystkiego dokonamy nie ruszając się z domu.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze

Szukaj w blogu

Ostatnie Artykuły