5 pomysłów na fototapety przestrzenne.
   04/25/2018 12:18:03
5 pomysłów na fototapety przestrzenne.

zobacz dany produkt

Fototapety przestrzenne to znakomity pomysł na dekorację każdego wnętrza. Zarówno niewielkiego mieszkanka, jak i przestronnego domu, ale też miejsca Twojego biznesu.
Kolekcja fototapet przestrzennych obejmuje:
Fototapety z uliczkami starych miast; które wprowadzą uroczy francuski, czy też włoski klimat do naszej codziennej przestrzeni. Polecane w szczególności dla zwolenników nutki romantyzmu.

zobacz dany produkt

Alejki wśród drzew ogrodów i lasów; umieszczą relaksującą zieleń czy kolorowy akcent na Twojej ścianie. Idealne, dla tych którzy najlepiej odpoczywają na łonie przyrody.
Pomosty nad wodą; wyczarują nastrój relaksu i harmonii. Polecane np. dla tych którzy chcą na dłużej zachować wspomnienia udanych wakacji.
Tunele i korytarze, wprowadzą element zaciekawienia, zasugerują przejście do innej rzeczywistości. Doskonale sprawdzą się w modernistycznych wnętrzach.
Geometryczne abstrakcje będą idealne dla zwolenników minimalistycznego stylu i współczesnego designu.

zobacz dany produkt

Zastosowanie fototapety przestrzennej to zyskanie efektu trójwymiarowego obrazu na płaszczyźnie. To wykorzystanie perspektywy, aby obiekty na tapecie wydawały się bliższe i dalsze. Taki zabieg sprawia, że nasz mózg odbiera pomieszczenie jako większe, niż jest w rzeczywistości.

zobacz dany produkt

Spokojna tafla wody i pomost; pole lawendy ze szpalerami kwiatów; leśna ścieżka wśród drzew, to doskonałe przykłady fototapet, które wprowadzają efekt głębi. Dzięki czemu nasze mieszkanie wyda się większe, a równocześnie zyskamy nietuzinkowy wystrój. Taka dekoracja pomoże Ci wprowadzić efektowną zmianę w mieszkaniu, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

zobacz dany produkt

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że fototapety stają się coraz prostsze i wygodniejsze w użyciu. Materiały są bardzo dobrej jakości, wydruki mają piękne, żywe kolory. A bogactwo grafik i zdjęć sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Fototapety przestrzenne z krajobrazem będą idealną dekoracją pomieszczeń w stylu klasycznym. A fototapety przestrzenne z abstrakcyjną geometryczną kompozycją będą idealnym uzupełnieniem w nowoczesnych aranżacjach.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze

Szukaj w blogu

Ostatnie Artykuły