TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Tapety kosmos

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…” - chyba wszyscy miłośnicy kosmosu, science-fiction i dobrego kina znają słynną sentencję, rozpoczynającą każdy film z serii Star Wars. Jeżeli chciałbyś poczuć się jak jeden z bohaterów Gwiezdnych Wojen i przemierzać galaktyki niczym Han Solo, tapety kosmos pomogą Ci przemienić się w prawdziwego gwiezdnego odkrywcę. Dzięki nim salon, sypialnia lub młodzieżowy pokój stają się przestrzenią, w której można marzyć o eksplorowaniu odległych planet i badaniu przestrzeni kosmicznej. Ciekawym wyborem są tapety kosmos 3d, które sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości. Przebywające w nim osoby mają natomiast wrażenie, że znajdują się w kosmosie niczym prawdziwi astronauci. Czytaj więcej
Wróć do: Tapety
 • Tapety Galaxy
 • Tapety Star constellation texture
 • Tapety Sketchy star seamless background
 • Tapety Seamless pattern on the theme of space. Astronaut in open cosmos, space ships and a set of various planets, stars and asteroids. Vector illustration on dark background.
 • Tapety christmas stars scribble drawing card white isolated background
 • Tapety Vector seamless pattern with constellation on black background.
 • Tapety Cute hand drawn childish background. Cartoon galaxy with comets, asteroids, stars and planets. Doodle space seamless pattern. Cosmic objects set
 • Tapety Seamless vector pattern with constellations on black background. Astronomical Scientific school seamless pattern on blackboard background
 • Tapety Seamless pattern with stars on blue background. Night sky nature illustration. Cute baby shower background.
 • Tapety Vector illustration of a design, cheerful alien winged cat spaceship multicolor template
 • Tapety Space vector seamless pattern. Space fabric design with rockets, planets, stars and satellites.
 • Tapety Children space pattern
 • Tapety Many cute spacemans flying in outer space
 • Tapety abstract seamless stars pattern. Grunge urban stars background in black and white colors for girls, boys, childish, fashion and sport clothes. Silhouette stars repeated backdrop.
 • Tapety Seamless pattern with filled and empty stars on dark grey background. Vector illustration.
 • Tapety Seamless space pattern with space, rockets, comet and planets. Childish background. Hand drawn vector illustration.
 • Tapety Mathematical astrophysical vector seamless pattern with formulas, figures and calculations handwritten on the background of stars. Scientific space endless texture
 • Tapety Childish seamless pattern with hand drawn space elements space, rocket, star, planet, space probe. Trendy kids vector background.
 • Tapety Vector colorful seamless pattern to 12 April Cosmonautics Day. An astronaut or cosmonaut in outer space with flying rocket and ufo on black background. Can be used for printing on textile.
 • Tapety Cute seamless pattern with planets and stars.
 • Tapety Comic space planets and spaceships. Vector seamless pattern
 • Tapety Seamless background of stars and moons. Hand drawn illustration.
 • Tapety Seamless pattern with hand drawn stars. Stylish background
 • Tapety The space city of the future - vector seamless pattern. Space fabric design with rockets and modern city.
 • Tapety Pattern with planets and stars
 • Tapety Seamless pattern with moon and stars
 • Tapety Seamless pattern with polar bears silhouette and Constellations . Perfect for fabric,textile.Vector background
 • Tapety Seamless childish pattern with cute cats astronauts. Creative nursery background. Perfect for kids design, fabric, wrapping, wallpaper, textile, apparel
 • Tapety Colorful seamless cartoon space pattern with astronauts, rockets, planets, stars on starry night sky background, vector illustration. Cute and bright space travel seamless pattern
 • Tapety astronomy seamless pattern

Tapeta ścienna kosmos - w odległej galaktyce

Tapety kosmos na ścianę to ciekawa dekoracja zarówno do dużego salonu, jak i do niewielkiego pokoju młodzieżowego. Do wyboru masz setki wzorów związanych z kosmiczną przestrzenią - astronautów, gwiazdy, planety, Drogę Mleczną i inne galaktyki, a także fantastyczne statki kosmiczne. Tapeta ścienna kosmos daje wiele możliwości stworzenia oryginalnych aranżacji wnętrza, w których szybko zapomni się o codziennych problemach i wypocznie się po ciężkim dniu. Dla marzycieli odpowiednie są tapety kosmos gwiazdy, które przypominają o spadających gwiazdach, spełniających najskrytsze marzenia.

Tapety kosmos - fascynująca przestrzeń kosmiczna

Badania kosmosu są interesujące zarówno dla miłośników science-fiction, jak i dla osób, które są zaciekawione tajemnicami odległych galaktyk. Tapety kosmos na ścianę sprawiają, że salon, gabinet lub pokój dziecięcy zmieniają się w przestrzeń sprzyjającą nauce i poszerzaniu wiedzy na różne tematy. Fascynująca przestrzeń kosmiczna w formie tapety kosmos 3d wciąga do świata, w którym człowiek jest jedynie maleńkim trybikiem - dzięki tapecie z kosmicznymi motywami łatwiej zdystansować się do codziennych problemów i skupić się na czynnościach, które sprawiają przyjemność. Tapety kosmos gwiazdy są natomiast niezastąpione w sypialni, gdzie tworzą relaksującą aranżację, w której sen przychodzi szybciej.Tapety kosmos na ścianę pasują do nowoczesnych i klasycznych wnętrz, utrzymanych zarówno w minimalistycznym stylu, jak i wypełnionych wieloma dekoracjami. Motywy związane z przestrzenią kosmiczną sprawiają, że pomieszczenia nabierają wyjątkowego charakteru - w zależności od tego, jaka tapeta kosmos do pokoju znajdzie się na ścianie, salon może zmienić się w fantastyczną planetę, a gabinet w przestrzeń sprzyjającą kreatywności i rozwiązywaniu złożonych zadań.

Tapeta kosmos dla dzieci - w bajkowym świecie ufoludków

Dzieci są ciekawe otaczającego je świata, dlatego chętnie uczą się nowych rzeczy i dowiadują się więcej o kosmosie. Bez względu na to, czy Twoja pociecha wierzy w ufoludki i marzy o spotkaniu z przybyszami z odległych planet, czy też woli obserwować niebo przez teleskop, tapeta dziecięca kosmos z pewnością się jej spodoba. Dzieciom podobają się zarówno bajkowe, kolorowe planety i lśniące gwiazdy, jak i tapety 3d kosmos, które pozwalają dosłownie przenieść się w marzeniach do odległych galaktyk. Pociechy dzięki temu czują się wyjątkowo w swoim pokoju, a odgrywanie scenek z udziałem ufoludków, astronautów i astronomów sprawia im jeszcze więcej radości.Tapety z motywem kosmosu podobają się chłopcom i dziewczynkom, a dzięki mnogości różnych wzorów bez trudu dobierze się dekorację ścienną, która będzie odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dla starszych pociech. Dla maluchów znajdziesz tapety kosmos w pastelowych barwach, które przeniosą maluchy do bajkowego świata ufoludków, odległych planet i niesamowitych przygód. Tapeta ścienna kosmos dla starszaków może natomiast przedstawiać kosmiczne statki i inne motywy związane z kosmicznymi technologiami.

Tapeta kosmos na sufit - zasypiaj wśród gwiazd

Kosmos jest fascynujący dla dzieci i dorosłych - wciąż nieodkryta, ogromna przestrzeń jest interesująca nie tylko dla naukowców, ale również dla zwykłych mieszkańców planety. Tapeta kosmos na sufit to ciekawy wybór do każdej sypialni. Dzięki niej pokój zmienia się w przytulną przestrzeń, pełną odprężających i kojących motywów. Umieszczając piękne tapety kosmos na suficie, przed snem możesz zrelaksować się, patrząc na gwiazdy, Drogę Mleczną lub na inny wybrany wzór. Odprężający motyw na suficie sprawi, że skupisz się na przyjemnościach, a codzienne troski odejdą w zapomnienie.Tapety kosmos na suficie umożliwiają udekorowanie maleńkiej sypialni, w której jest zbyt mało miejsca na ozdoby na ścianach, półkach i szafkach. Tapeta winylowa kosmos przed długi czas zachowa elegancki wygląd, dlatego ozdobiony nią sufit prezentuje się nienagannie pomimo upływu czasu. Tapeta flizelinowa kosmos jest natomiast łatwa do położenia, dzięki czemu nawet amator poradzi sobie z jej przyklejeniem do sufitu. Dzięki możliwości zamówienia tapety z kosmosem na wymiar, dopasujesz ją do kształtu i wielkości sufitu, nawet gdy Twój pokój ma nietypowy rozmiar.