TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Tapety kosmos

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…” - chyba wszyscy miłośnicy kosmosu, science-fiction i dobrego kina znają słynną sentencję, rozpoczynającą każdy film z serii Star Wars. Jeżeli chciałbyś poczuć się jak jeden z bohaterów Gwiezdnych Wojen i przemierzać galaktyki niczym Han Solo, tapety kosmos pomogą Ci przemienić się w prawdziwego gwiezdnego odkrywcę. Dzięki nim salon, sypialnia lub młodzieżowy pokój stają się przestrzenią, w której można marzyć o eksplorowaniu odległych planet i badaniu przestrzeni kosmicznej. Ciekawym wyborem są tapety kosmos 3d, które sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości. Przebywające w nim osoby mają natomiast wrażenie, że znajdują się w kosmosie niczym prawdziwi astronauci. Czytaj więcej
Wróć do: Tapety
 • Tapety Galaktyka
 • Tapety Tekstura konstelacji gwiazdy
 • Tapety Szkicowa gwiazda bezszwowe tło
 • Tapety Wzór na temat przestrzeni kosmicznej. Astronauta w otwartym kosmosie, statkach kosmicznych i zestawie różnych planet, gwiazd i asteroid. Ilustracja wektorowa na ciemnym tle.
 • Tapety Boże Narodzenie gwiazdki kulas rysunek karta biały na białym tle
 • Tapety Wektorowy bezszwowy wzór z gwiazdozbiorem na czarnym tle.
 • Tapety Ładna ręcznie rysowane dziecinna tło. Kreskówka galaktyka z kometami, asteroidami, gwiazdami i planetami. Doodle wzór miejsca. Zestaw obiektów kosmicznych
 • Tapety Bezszwowy wektoru wzór z gwiazdozbiorami na czarnym tle. Astronomiczny naukowej szkoły wzór na tablica tło
 • Tapety Wzór z gwiazdami na niebieskim tle. Nocne niebo charakter ilustracja. Tło słodkie dziecko prysznic.
 • Tapety Wektorowa ilustracja projekt, rozochocony obcy oskrzydlony kota statku kosmicznego multicolor szablon
 • Tapety Przestrzeń wektor wzór. Kosmiczna tkanina z rakietami, planetami, gwiazdami i satelitami.
 • Tapety Wzór przestrzeni dzieci
 • Tapety Wiele uroczych kosmicznych latających w kosmosie
 • Tapety abstrakcyjny wzór bez szwu gwiazd. Grunge tła miejskich gwiazd w czarno-białych kolorach dla dziewczynek, chłopców, dziecięcych, modnych i sportowych ubrań. Sylwetka gwiazdy powtarzające się tło.
 • Tapety Wzór z wypełnionymi i pustych gwiazd na ciemnoszarym tle. Ilustracji wektorowych.
 • Tapety Jednolity wzór przestrzeni kosmicznej, rakiet, komety i planet. Dziecinne tło. Ręcznie rysowane ilustracji wektorowych.
 • Tapety Matematyczne astrofizyczne wektor wzór z formułami, liczbami i obliczeniami odręcznie na tle gwiazd. Niekończąca się przestrzeń naukowa
 • Tapety Dziecinna wzór z ręcznie rysowane elementy przestrzeni kosmicznej, rakiety, gwiazdy, planety, sondy kosmicznej. Modne dzieci tło wektor.
 • Tapety Wektor kolorowy wzór do 12 kwietnia kosmonautyka dzień. Astronauta lub kosmonauta w kosmosie z latającą rakietą i UFO na czarnym tle. Może być stosowany do drukowania na tekstyliach.
 • Tapety Ładny wzór z planet i gwiazd.
 • Tapety Komiczne planety i statki kosmiczne. Wektor wzór
 • Tapety Bezszwowe tło gwiazd i księżyców. Ręcznie rysowane ilustracji.
 • Tapety Wzór z ręcznie rysowane gwiazd. Stylowe tło
 • Tapety Kosmiczne miasto przyszłości - wektor wzór. Kosmiczna tkanina z rakietami i nowoczesnym miastem.
 • Tapety Wzór z planet i gwiazd
 • Tapety Wzór z księżyca i gwiazd

Tapeta ścienna kosmos - w odległej galaktyce

Tapety kosmos na ścianę to ciekawa dekoracja zarówno do dużego salonu, jak i do niewielkiego pokoju młodzieżowego. Do wyboru masz setki wzorów związanych z kosmiczną przestrzenią - astronautów, gwiazdy, planety, Drogę Mleczną i inne galaktyki, a także fantastyczne statki kosmiczne. Tapeta ścienna kosmos daje wiele możliwości stworzenia oryginalnych aranżacji wnętrza, w których szybko zapomni się o codziennych problemach i wypocznie się po ciężkim dniu. Dla marzycieli odpowiednie są tapety kosmos gwiazdy, które przypominają o spadających gwiazdach, spełniających najskrytsze marzenia.

Tapety kosmos - fascynująca przestrzeń kosmiczna

Badania kosmosu są interesujące zarówno dla miłośników science-fiction, jak i dla osób, które są zaciekawione tajemnicami odległych galaktyk. Tapety kosmos na ścianę sprawiają, że salon, gabinet lub pokój dziecięcy zmieniają się w przestrzeń sprzyjającą nauce i poszerzaniu wiedzy na różne tematy. Fascynująca przestrzeń kosmiczna w formie tapety kosmos 3d wciąga do świata, w którym człowiek jest jedynie maleńkim trybikiem - dzięki tapecie z kosmicznymi motywami łatwiej zdystansować się do codziennych problemów i skupić się na czynnościach, które sprawiają przyjemność. Tapety kosmos gwiazdy są natomiast niezastąpione w sypialni, gdzie tworzą relaksującą aranżację, w której sen przychodzi szybciej. Tapety kosmos na ścianę pasują do nowoczesnych i klasycznych wnętrz, utrzymanych zarówno w minimalistycznym stylu, jak i wypełnionych wieloma dekoracjami. Motywy związane z przestrzenią kosmiczną sprawiają, że pomieszczenia nabierają wyjątkowego charakteru - w zależności od tego, jaka tapeta kosmos do pokoju znajdzie się na ścianie, salon może zmienić się w fantastyczną planetę, a gabinet w przestrzeń sprzyjającą kreatywności i rozwiązywaniu złożonych zadań.

Tapeta kosmos dla dzieci - w bajkowym świecie ufoludków

Dzieci są ciekawe otaczającego je świata, dlatego chętnie uczą się nowych rzeczy i dowiadują się więcej o kosmosie. Bez względu na to, czy Twoja pociecha wierzy w ufoludki i marzy o spotkaniu z przybyszami z odległych planet, czy też woli obserwować niebo przez teleskop, tapeta dziecięca kosmos z pewnością się jej spodoba. Dzieciom podobają się zarówno bajkowe, kolorowe planety i lśniące gwiazdy, jak i tapety 3d kosmos, które pozwalają dosłownie przenieść się w marzeniach do odległych galaktyk. Pociechy dzięki temu czują się wyjątkowo w swoim pokoju, a odgrywanie scenek z udziałem ufoludków, astronautów i astronomów sprawia im jeszcze więcej radości. Tapety z motywem kosmosu podobają się chłopcom i dziewczynkom, a dzięki mnogości różnych wzorów bez trudu dobierze się dekorację ścienną, która będzie odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym lub dla starszych pociech. Dla maluchów znajdziesz tapety kosmos w pastelowych barwach, które przeniosą maluchy do bajkowego świata ufoludków, odległych planet i niesamowitych przygód. Tapeta ścienna kosmos dla starszaków może natomiast przedstawiać kosmiczne statki i inne motywy związane z kosmicznymi technologiami.

Tapeta kosmos na sufit - zasypiaj wśród gwiazd

Kosmos jest fascynujący dla dzieci i dorosłych - wciąż nieodkryta, ogromna przestrzeń jest interesująca nie tylko dla naukowców, ale również dla zwykłych mieszkańców planety. Tapeta kosmos na sufit to ciekawy wybór do każdej sypialni. Dzięki niej pokój zmienia się w przytulną przestrzeń, pełną odprężających i kojących motywów. Umieszczając piękne tapety kosmos na suficie, przed snem możesz zrelaksować się, patrząc na gwiazdy, Drogę Mleczną lub na inny wybrany wzór. Odprężający motyw na suficie sprawi, że skupisz się na przyjemnościach, a codzienne troski odejdą w zapomnienie. Tapety kosmos na suficie umożliwiają udekorowanie maleńkiej sypialni, w której jest zbyt mało miejsca na ozdoby na ścianach, półkach i szafkach. Tapeta winylowa kosmos przed długi czas zachowa elegancki wygląd, dlatego ozdobiony nią sufit prezentuje się nienagannie pomimo upływu czasu. Tapeta flizelinowa kosmos jest natomiast łatwa do położenia, dzięki czemu nawet amator poradzi sobie z jej przyklejeniem do sufitu. Dzięki możliwości zamówienia tapety z kosmosem na wymiar, dopasujesz ją do kształtu i wielkości sufitu, nawet gdy Twój pokój ma nietypowy rozmiar.

Tapety przeznaczenie

Tapety Kolekcje

Nasi partnerzy