Tapety ścienne

Dzisiejsze tapety bardzo różnią się od tych znanych sprzed lat. Przede wszystkim dlatego, że są drukowane specjalnie dla Ciebie. Są to tzw. wydruki spersonalizowane. Wybierasz grafikę, materiał, wielkość wzoru, i oczywiście rozmiar ściany. Dopiero według Twoich wytycznych przygotujemy specjalnie dla Ciebie, taką tapetę jak potrzebujesz. Ponadto, przez lata, zmieniła się technologia, udoskonalono materiały, dzięki czemu tapety są teraz bardzo dobrej jakości.
Nowoczesne tapety z tymi znanymi sprzed lat, mają jedną cechę wspólną, czyli charakteryzują się powieleniem wzoru. Wzór jest replikowany w pionie i w poziomie, a wszystko po to by idealnie pasował do Twojej ściany. Ponieważ tapety opierają się na grafikach wektorowych, możemy też skorzystać z opcji wyboru własnej skali wzoru i dopasowania go do własnego pomieszczenia, bez obaw o utratę jakości.

tapety na ścianę

Dzisiejsze tapety są modne i stylowe, wyklejane są najczęściej na jednej ścianie. Czasami jest to tylko jeden pas, jeśli wzór jest wyrazisty a pomieszczenie nieduże. Chodzi nam przecież o to, żeby wyrazić siebie, żeby przy pomocy odpowiednich dodatków nasz pokój pokazywał kim jesteśmy. A nie chcemy go przytłoczyć nadmiarem.

Tapety winylowe

Tapety winylowe, to rozwiązanie dla wymagających, to doskonała jakość, i świetny efekt na dłużej. Materiał, na którym powstają jest dość gruby, a jednocześnie elastyczny. Bardzo wygodny do montażu. Maskuje też drobne nierówności ściany. Tapety winylowe to szybka i łatwa zmiana.

Nowoczesne tapety nadają się do wszelakich pomieszczeń: do sypialni tapety z kwiatami, do salonu tapety z flamingami, ale też do pokoju dziecięcego np. tapety z kotkami czy przedpokoju tapety z cytatami. Decydując się na tapetę szukajmy takiej, która będzie współgrała z całym pomieszczeniem.

Pamiętajmy, wybierając opcję tapety z laminatem, zyskujemy tapetę zmywalną, którą możemy śmiało wykleić w kuchni. Tapety pozwolą Ci na personalizację przestrzeni zgodną z Twoim gustem i trendami.