PICTUREWALL.PL: FOTOTAPETY, OBRAZY, NAKLEJKI | ADRES: Krakowska 98, 50-427 Wrocław 71 792 77 47 / 511 448 804 / 799 082 125 / kontakt@picturewall.pl

Wakacje w domu? Fototapety z plażą i piaskiem - propozycje

Wakacje w domu? Fototapety z plażą i piaskiem - propozycje

Morze, ocean, plaża to ponadczasowy element dekoracji naszych domów. W unowocześnionej formie wracają na ściany aby poprawiać nasz nastrój w jesienne i zimowe dni. To sposób, aby wakacje na dłużej zostały w naszych domach. A ponieważ morze posiada różne oblicza każdy może znaleźć coś dla siebie. Możemy wybrać wersję egzotyczną z oceanem i palmami, możemy - stonowaną z rodzimym Bałtykiem, albo zachód słońca dla romantyków. Plaża i piasek to motywy, które wprowadzą do naszej sypialni czy salonu nastrój kojarzący się z wakacyjnym odpoczynkiem i relaksem. Będą też świetną dekoracją salonu kosmetycznego, solarium czy SPA. Fototapety z morzem, plażą często spełniają też funkcję fototapet przestrzennych, które optycznie powiększą nasze mieszkanie. Niebieska kolorystyka, pozioma linia widnokręgu czy dodatkowo element pomostu i zejścia na plażę sprawią, że zyskamy efekt głębi i pomieszczenie wyda się nam większe. Szukając fototapet z plażą i piaskiem możemy też spotkać, takie na których woda pokazuje swoje groźniejsze oblicze. Fale rozbijające się o brzeg, spienione morze, a nawet statek walczący ze sztormem, to motywy które nadają się do miejsca pracy, gdzie będą nas motywowały do wytężonej pracy i walki z przeciwnościami.

Dla biura podróży fototapety z plażą będą dekoracją z gwarancją udanych wakacji dla swoich klientów. Dla osób, które w zimne dni tęsknią za latem, jest to proste i stosunkowo tanie rozwiązanie, by przenieść się do ciepłych krajów i każdego dnia odbywać egzotyczna podróż. Jeśli do takiej egzotycznej plaży z palmami dodamy widok z okna to otrzymamy nasze prywatne okno do raju. Plaża, bialutki piasek, muszelki to symbole relaksu, które kojarzą nam się z delikatnym i uspokajającym szumem morza, i co za tym idzie doskonale pieszczą nasze zmysły wspomnieniami wakacji i odpoczynku. Będą idealną ozdobą sypialni, salonu, łazienki. A jeżeli podczas wakacji udało nam się zrobić ciekawe zdjęcie jest to okazja by zamienić je w niepowtarzalną dekorację naszego domu i wydrukować je w formie fototapety, naklejki czy obrazu.