5 pomysłów na fototapety młodzieżowe

5 pomysłów na fototapety młodzieżowe

Młodzi ludzie to grupa wyjątkowa, często mocno wymagająca. I dlatego specjalnie dla nich przygotowana jest kolekcja fototapet młodzieżowych. Są one kolorowe, modne, energetyzujące. Pomogą stworzyć miejsce idealne do nauki, zabawy, odpoczynku. Dzięki takim dekoracjom nastolatek będzie chwalił się swoim wyjątkowym pokojem przed koleżankami i kolegami.
A ponieważ każdy z nas jest inny, nie ma typowej fototapety młodzieżowej. Możemy Wam natomiast zaproponować kilka wyjątkowych inspiracji. Miło nam będzie jeśli pomogą Wam wybrać coś dla siebie.

Zobacz produkt

Fototapeta będącą naszą propozycją dla młodej dziewczyny interesującej się modą. Dla nastolatki, która lubi się modnie ubrać. Dla tej która znalazła już swój styl albo dla takiej która wciąż go szuka. Moda jest tematem zainteresowania wielu młodych dziewczyn. A dzięki mediom społecznościowym jej śledzenie jest znacznie łatwiejsze i popularniejsze niż za czasów ich mam czy babć. Stąd pewnie tak duże zainteresowanie modą wśród nastolatek i wynikająca z tego nasza propozycja.

Zobacz produkt

To jedna z najpopularniejszych fototapet dla chłopców. Piłka nożna od lat ma i zapewne jeszcze przez wiele lat będzie miała swoich fanów. Dlatego jeśli nasz nastolatek interesuje się piłką nożną to daje nam to doskonały punkt zaczepiania przy wyborze fototapety. Przedstawiamy Wam naszą propozycję fototapety dla nastolatka pasjonującego się piłką nożną.

ZOBACZ PRODUKT

Flaga Wielkiej Brytanii i symbole Anglii, propozycja dla osób zainteresowanych językiem angielskim. Będzie też doskonałą dekoracją do szkoły językowej. Fototapeta ta skierowana jest także do miłośników lat sześćdziesiątych, szalonego Londynu, ery rock' n roll'a i muzyki słynnych Beatlesów. 

Zobacz produkt

Samochód i motywy architektoniczne w stylu vintage w różowej tonacji, może być propozycją dla młodych dziewczyn lubiących właśnie ten kolor. Dzięki takiej fototapecie pokój z pewnością nabierze charakteru. Delikatna, stonowana dekoracja ściany spodoba się niejednemu. Nawiązująca w tematyce do Chicago z okresu powojennego wzrostu gospodarczego. A dominujące miejsce zajmuje na niej kultowy różowy Buick!

Zobacz produkt

Iron Man, legendarny superbohater Marvela w wersji graffiti: miejska legenda w pełnej krasie! Fototapety w stylu street artu i graffiti są bardzo popularne wśród młodych ludzi. Coś co nam dorosłym nie przyszło by do głowy, dla młodego człowieka to może być właśnie to coś. Coś, co będzie strzałem w dziesiątkę. I właśnie to coś zechcą wprowadzić na ścianę jako dekorację swojego pokoju. Bo przecież młodzi ludzie lubią podkreślać swój indywidualizm. Uważają że bycie odmiennym jest cool. 

 

Przedstawiamy Państwu zaledwie 5 propozycji, ale kolekcja ta jest bardzo szeroka i zróżnicowana tematycznie. Obejmuje też Paryż, muzykę, kosmos, mapy, sport, taniec, samochody. Fototapety młodzieżowe nie stanowią kolekcji zamkniętej, wszystko co nas otacza może stać się inspiracją i ozdobą ściany. Znajdziemy w tej grupie zarówno dekoracje przytulne, stonowane, jak i wyraziste, z pazurem. Często nawiązują do młodzieżowych kultur zarówno współczesnych, jak i popularnych w latach wcześniejszych.
Fototapety młodzieżowe wykonane są na bardzo dobrej jakości materiałach. Charakteryzują się wysoką trwałością i wytrzymałością.

Podsumowując, życzymy Wam by dekorowanie pokoju stało się pretekstem, do wspólnego, radosnego spędzenia czasu.