Poranek bez kawy? Ożyw się pięknym widokiem kawy na fototapecie

Poranek bez kawy? Ożyw się pięknym widokiem kawy na fototapecie

Poranek bez kawy? Ożyw się pięknym widokiem kawy na fototapecie!

Kawa, dla wielu, królowa wśród napojów, może zagościć w Twoim domu także jako główny element dekoracji. Lubimy zaczynać dzień od filiżanki gorącej, aromatycznej kawy. To poranna, jakże nam potrzebna, dawka energii. Kofeina, którą wprowadzamy do naszego organizmu na pewno nas obudzi oraz będzie ciekawym elementem dekoracji ściennych. Może również  wywoływać codziennie pozytywne skojarzenia i orzeźwiać od samego rana.


Już nie tylko parzona po turecku, czy rozpuszczalna; coraz chętniej sięgamy po ekspresy, które wyczarowują dla nas cappuccino, espresso, latte i wiele innych, cudownych wersji naszego napoju.


Kawę podajemy na wiele różnych sposobów: mocniejszą na ciężki poranek, słabszą na popołudniowe spotkanie w gronie przyjaciół, czy rodziny. Możemy też skorzystać z wielu form dekoracji z kawą w roli głównej: fototapety, naklejki, obrazy. Jakże przyjemnie rozgrzać się gorącym kubkiem w dłoni i widokiem efektownej fototapety z kawą w naszej kuchni, kiedy wracając z pracy zmarzniemy lub zmokniemy, a za oknem szaruga.


Przedstawiamy Wam kilka naszych propozycji fototapet z kawą. Mamy też nadzieję że wzbudzą w Was pozytywne emocje.

Wybierając wzór z naszej kolekcji staramy się aby jak najlepiej wkomponował się w stylistykę naszego domu. Należy przy tym pamiętać o kilku uniwersalnych zasadach.


Po pierwsze, w jasnej i przestronnej kuchni możemy umieścić ciemniejszy wzór, który jest utrzymany w ciemnobrązowej kolorystyce: np. palone ziarna kawy. Jeśli mamy małe okno i niewiele światła w pomieszczeniu lepiej wybrać coś delikatniejszego w jasnych barwach takie jak kawa z mlekiem.


Po drugie, rozmiar i proporcje dekorowanego pomieszczenia. Do dużego pomieszczenia możemy wybrać duży wzór. Natomiast w małym pomieszczeniu lepiej sprawdzi się drobniejszy. Jeżeli  wzór jest zbyt duży mógłby przytłoczyć pomieszczenie i sprawić, że nasza kuchnia będzie wydawała się jeszcze mniejsza.


Po trzecie, jeśli chcemy ozdobić całą ścianę i nadać jej rangę pierwszoplanową, zdecydowanie polecamy fototapetę, która doda energii naszemu pomieszczeniu. Jeśli szukamy czegoś na fragment ściany powinniśmy wybrać wzór charakteryzujący się powieleniem motywu.


Fototapety z kawą to dekoracje idealne do kawiarni. Pomogą stworzyć miejsce, w którym goście lubią przebywać i do którego chętnie wracają. Powinniśmy pamiętać, że goście, zanim spróbują naszej kawy, oceniają nasz lokal. To pierwsze wrażenie, decyduje najczęściej o tym, czy w ogóle zechcą wejść do środka. I tu, kluczowego znaczenia, nabiera odpowiedni wystrój lokalu: musi być przytulnie, spokojnie, nastrojowo. Jest pewne, że przy pomocy interesujących dekoracji, zyskasz kawiarnię z duszą i klimatem. Ciepła, brązowa kolorystyka, która kojarzy się z kawą będzie uniwersalną ozdobą każdego lokalu. Pomoże również Ci stworzyć odpowiednią atmosferę pomieszczenia. A jeśli dodatkowo zastosujesz element o wyraźnym kolorze, ożywisz wystrój i dodasz energii swojej kawiarni.

Zaczerpnijcie to, co dla Was najlepsze!