5 pomysłów na fototapety dla dzieci

5 pomysłów na fototapety dla dzieci

Zobacz dany produkt

Fototapety dla dzieci, to coś zdecydowanie więcej, niż tylko dekoracja pokoju. To pobudzanie wyobraźni, rozwijanie zainteresowań, a w odniesieniu do niektórych wzorów także edukacja. Wybór wzorów jest bardzo szeroki. W sklepie picturewall.pl znajdziesz zarówno fototapety dla chłopca, jak i dla dziewczynki, dla tych najmłodszych i dla tych trochę starszych.


Zobacz dany produkt

Najlepsze będą wzory, które rosną wraz z dziećmi takie, które rozbudzają ich ciekawość świata. Dzieci dość często zmieniają zainteresowania, więc warto zastanowić się, co będzie podobało im się także „jutro”. Tak jak kupując ubrania dla dzieci, wybieramy te ciut większe. Tak i fototapetę warto kupić ciut na wyrost. Dziecko spokojnie podrośnie i nasza dekoracja posłuży dłużej. I będzie rozwijać, a nie „zatrzymywać” nasze dziecko, na etapie maluszka.


Zobacz dany produkt

Nasze sugestie.
Dla miłośnika przyrody (a może przyszłego weterynarza?) proponujemy fototapety ze zwierzętami (słodkie misie, sowy, motylki, no i oczywiście kotki).
Dla odkrywcy, pasjonata podróży bliższych i dalszych: fototapety mapa świata, ale też fototapety kosmos.
Dla fana motoryzacji mamy fototapety z autkami.
Dla dziewczynek, które tworzą własną bajkę, oferujemy fototapety z księżniczką lub fototapety z wróżką.
Dla entuzjasty piłki nożnej albo małej baletnicy, przedstawiamy fototapety sportowe.
Jako producent fototapet na zamówienie, wykonujemy też fototapety z przesłanych zdjęć.
Dużym zainteresowaniem cieszą się fototapety, które łączą funkcje ozdobne z edukacyjnymi, np. tabliczka mnożenia, cyferki, alfabet.
Pamiętajmy, iż nasze dziecko będzie w tym pokoju spało, bawiło się, uczyło. Pokój dziecięcy musi być funkcjonalny. Dobrze jest, gdy dekoracjami uda nam się podkreślić jego strefy użytkowe.


Zobacz dany produkt

Rozmiar fototapety wybierasz taki, jaki pasuje do Twojej ściany, nie ma potrzeby kupowania całej rolki. Wybrany wzór drukujemy specjalnie dla Ciebie, pod Twoje potrzeby, wg specyfikacji Twojego zamówienia. Materiały, które proponujemy w sklepie picturewall.pl są najwyższej jakości i posłużą na lata. Wydruk jest ekologiczny, bezwonny, bezpieczny dla zdrowia, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii lateksowej. W rezultacie nasze fototapety dla dzieci, mogą być użyte także w przedszkolach czy szkołach.


Zobacz dany produkt

Dekorowanie dziecięcego pokoju może okazać się wspaniałą zabawą. A efekt na pewno podbije serca zarówno dzieci, jak i rodziców. Warto wspólnie z dzieckiem naradzić się nad ulubionym kolorem i motywem. Dziecięce zabawy naszych pociech: mecze piłkarskie, wyścigi autkami, budowanie konstrukcji z klocków, mogą być dla nas inspiracją przy wyborze dekoracji do pokoju dziecka.
Pomóżmy naszym dzieciom, odnaleźć swoje miejsce w świecie!