Fototapety z którymi poczujesz się jak w innym miejscu

Fototapety z którymi poczujesz się jak w innym miejscu

Zobacz produkt

Współczesne fototapety to miliony wzorów. Asortyment jest naprawdę przeogromny. Dodatkowo mamy możliwość wyboru podkładu i dostosowania dekoracji do własnych potrzeb i wydrukowania jej zgodnie z rozmiarem naszej ściany. Można tu również nadmienić, że materiały z których wykonane są współczesne fototapety charakteryzują się doskonałą jakością. To nie jest już cieniutki papier jak kiedyś. Dzięki czemu coraz łatwiej się je nakłada na ścianę jak i po jakimś czasie usuwa.

Tematyka dekoracji na ścianę jest bardzo zróżnicowana. Dzięki fototapetom możemy przenieść się do świata bajek, do niesamowitej dżungli czy w przestrzeń kosmiczną. Wszystko zależy od nas i od naszej wyobraźni.

Zobacz produkt
Fototapety są posegregowane w kolekcje by ułatwić nam odnalezienie tej właściwej dla każdego z nas. Dla zwolennika górskich wędrówek fototapety góry
dla miłośnika gorącego słońca i tropikalnej plaży fototapety ocean i plaża
To tylko parę przykładów. Fototapety pomogą nam poczuć spokój i relaks zielonego lasu lub zgiełk wielkiego miasta.
Trafiona fototapeta jak czarodziejska różdżka przeniesie nas na zabytkowe włoskie uliczki, na pustynię lub pod wodę. Sprawi, że zanurzymy się w łące kwiatów; odczujemy sportowe emocje na boisku piłkarskim; doświadczymy ekstremalnych przeżyć surfując na monstrualnej fali lub też odpoczniemy w klimacie nadbałtyckiej plaży. Gdy jedna ze ścian dostanie efektowną dekorację wypełni swoim klimatem otaczającą przestrzeń i odmieni nasz dom.
Klimatyczne dekoracje ścienne przyczynią się też do ożywienia naszej wyobraźni, w szczególności preferowane w pokojach dziecięcych. Dziecko każdego dnia będzie odbywało międzygwiezdne podróże lub zaprzyjaźni się ze zwierzętami.

Zobacz produkt

Zobacz produkt

Oprócz fototapet bardziej realistycznych bazujących na fotografiach z banków zdjęć możemy wybrać coś bardziej wysublimowanego szukając wśród fototapet autorskich, czyli grafik tworzonych na potrzeby danego sklepu czy producenta. I tu kilka naszych propozycji.

Zobacz produkt

Zobacz produkt

Efektowny wystrój pomoże nam oderwać się od codziennych spraw, przeniesie nas w inną rzeczywistość. Przykładowo widok błękitnego nieba na ścianie lub suficie, mimo pochmurnego dnia za oknem sprawi iż poczujemy pozytywną energię, przestrzeń i harmonię przyrody.
Gdy zamykają nas w czterech ścianach naszego domu, warto otoczyć się pięknymi widokami i poczuć choćby namiastkę przestrzeni. Pomyślmy, jak przyjemnie jest... no właśnie gdzie? Dla każdego to coś innego, ale najważniejsze, żeby to było właśnie to nasze „coś!”.