Jakie będą modne fototapety w 2021 roku?

Jakie będą modne fototapety w 2021 roku?

Zobacz produkt

W 2021 roku fototapety są jeszcze bardziej dekoracyjne niż w poprzednich latach. To prawdziwe dzieła sztuki. Drogocenne niczym biżuteria. W tym roku fototapety są pełne kwiatów, egzotycznych roślin, zwierząt i geometrycznych wzorów. Fototapety w 2021 roku wyróżniają się tym, że podstawowe motywy mogą się ze sobą łączyć i tworzyć zupełnie nieoczywiste kompozycje. Modna fototapeta to taka, która bardziej przypomina obraz znanego artysty, niż tradycyjną tapetę.

Zobacz produkt

Modne fototapety w 2021 roku - w kolorach natury

Projektanci wnętrz często i chętnie sięgają po kolory ziemi, ze względu na ich wszechstronność. Taka stonowana kolorystyka idealnie sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w pokoju dziecięcym. Najmodniejsze fototapety w 2021 roku są w takich kolorach jak: beż, piasek, szarość, musztarda, terakota. Równie popularne są: pudrowy róż, fuksja, lawenda oraz zgaszona limonka. Jeżeli szukasz tapety na ten rok w kolorach beżu lub piasku, to polecamy dostępną w naszej autorskiej kolekcji fototapetę w delikatne palmy. Stanowi ona idealne połączenie: bieli, beżu oraz jasnego brązu. Motyw palm jest bardzo wyrazisty i będzie bardzo dobrze wyglądał, na przykład za kanapą w salonie. Natomiast jeżeli bardziej odpowiada Ci kolor różowy i lawendowy, to polecamy fototapetę z latającym wielorybem. Łączy ona w sobie różne odcienie różu, bieli oraz grafitu. Jest bardzo ciekawa i nowoczesna.

Zobacz produkt

Modne fototapety w 2021 roku – motywy roślinne

W 2021 roku będą królowały motywy roślinne, ale w bardzo nieoczywistym rozumieniu. Przykładem ciekawej fototapety z tego rodzaju wzorem jest ta przedstawiająca dżunglę. Na dole fototapety jest gąszcz roślin, a na górze egzotyczne ptaki. Ta fototapeta wyróżnia się tym, że chociaż przedstawia bujną roślinność, to ma stonowaną kolorystykę. Będzie się nadawała zarówno do salonu, jak i do sypialni. Jeżeli poszukujesz fototapety na 2021 rok, która będzie bardziej energetyczna, to proponujemy Ci, tę z kolorowymi liśćmi na intensywnie zielonym tle. Taka fototapeta jest rewelacyjnym wyborem do biura projektowego, na przykład graficznego albo do pokoju młodzieżowego.

Zobacz produkt