Czy fototapeta pasuje do każdego wnętrza?

Czy fototapeta pasuje do każdego wnętrza?

Zobacz produkt

Współczesne fototapety w niczym już nie przypominają tych z lat 80. i 90. Tamte tapety niestety charakteryzowały się bardzo niską jakością. Łatwo było je zniszczyć albo trwale zabrudzić. Jakie są cechy nowoczesnych tapet? Czy będą one pasowały do każdego wnętrza w Twoim domu? Z jakimi meblami i dodatkami powinno się łączyć tapety? Postaramy się znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania.

Fototapeta autorska Akwarelowe lotosy - efektowna dekoracja na wymiar

Zobacz produkt

Czym charakteryzują się współczesne fototapety?

Fototapeta Abstrakcyjna monstera, nowoczesna dekoracja z wzorami botanicznymi

Zobacz produkt

Możesz na zawsze zapomnieć o tapetach z danych lat, które prezentowały się po prostu tanio. Nowoczesne fototapety są zupełnie inną bajką. W naszym sklepie internetowym mamy fototapety autorskie z wzorami botanicznymi, geometrycznymi, architektonicznymi oraz abstrakcyjnymi. Właśnie to sprawia, że łatwo Ci będzie dopasować wzór fototapety autorskiej do absolutnie każdego wnętrze. Dobrze dobrana fototapeta autorska pozwoli Ci na podkreślenie indywidualnego charakteru każdego wnętrza. Fototapeta autorska może powiedzieć Twoim gościom bardzo wiele o tym, czym się interesujesz i jaki masz gust.

Fototapeta Bambusy w łazience

Zobacz produkt

Co musisz wiedzieć o dopasowywaniu fototapet autorskich do konkretnych wnętrz?

Sypialnia z fototapetą Palmowy zakątek

Zobacz produkt

Przede wszystkim pamiętaj o zachowaniu odpowiednich proporcji. Gdy nakleisz fototapetę na jedną ścianę, to bardzo ciekawie udekorujesz pomieszczenie. Jednocześnie nie przytłoczysz nią wnętrza. Wytapetowanie wszystkich ścian w taki sam wzór prezentuje się naprawdę mało gustownie. Wiemy, że kiedyś to było w modzie, ale musisz mieć na uwadze, że było to ponad 30 lat temu. Nawet najpiękniejszy wzór fototapety autorskiej nie obroni się w niewielkim i niskim pomieszczeniu, jeżeli umieścisz go na wszystkich ścianach. Tapetowanie wszystkich ścian ma chociaż minimalny sens w przypadku bardzo dużych, wysokich i przestronnych pomieszczeń. Jednak wtedy musisz bardzo mocno zadbać o meble i dodatki, żeby tworzyły z tą fototapetą spójną całość. Dobrym pomysłem w dużym pomieszczeniu jest umieszczenie fototapety tylko na jednej albo nawet tylko na połowie ściany. Resztę możesz pomalować wybraną przez Ciebie farbą.

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły

Tagi

Archiwum Bloga