Fototapeta autorska jako wisienka na torcie każdego wnętrza

Fototapeta autorska jako wisienka na torcie każdego wnętrza

Zobacz produkt

Fototapeta autorska, jeżeli zostanie przez Ciebie prawidłowo dobrana, to ma szansę stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Fototapety kiedyś kojarzyły się przede wszystkim z pokojami dziećmi. Ich wzory ograniczały się do misiów, koników i baloników. Dziś to się na szczęście zmieniło i fototapetę w bardzo oryginalny wzór możesz umieścić w każdym pomieszczeniu. Podpowiemy Ci, jak dobrać fototapetę autorską do konkretnych wnętrz. Zaczynamy!

Zobacz produkt

Jaka fototapeta autorska będzie odpowiednim wyborem do Twojego salonu?
Chociaż jest to banalne stwierdzenie, to prawdziwe. Salon jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem w całym domu lub mieszkaniu. Dlatego też powinieneś poświęcić trochę czasu na wybranie do niego odpowiedniej fototapety autorskiej. Jeżeli lubisz nowoczesność, a jednocześnie podobają Ci się motywy zwierzęce, to bardzo polecamy Ci fototapetę autorską betonowe flamingi. Ta tapeta ma w sobie akcenty kolorystyczne, ale dzięki temu, że przeważa w niej biel, to doskonale powiększy ona optycznie każdy salon. Jeżeli chcesz, żeby Twój salon prezentował się elegancko i luksusowo, to serdecznie polecamy Ci, fototapetę autorską z motywem kwiatów w stylu glamour. Na tej fototapecie czarne tło znakomicie łączy się ze złotymi liniami oraz różowymi kwiatami.

Zobacz produkt

Jaka fototapeta autorska sprawdzi się w Twoim przedpokoju?
Polskie przedpokoje mają to do siebie, że zazwyczaj są wąskie i ciemne. To sprawia, że powinieneś zrobić wszystko, żeby taki niepozorny korytarzyk maksymalnie powiększyć. W znacznym stopniu może Ci w tym pomóc jedna z naszych fototapet autorskich. Do przedpokoju radzimy Ci wybrać, w szczególności fototapetę ze wzorem wiklinowych okręgów. Taka fototapeta autorska doskonale rozświetli nawet najmniejszy przedpokój. W dodatku na pewno zrobisz wrażenie na odwiedzających Cię znajomych.

Zobacz produkt

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jak dopasować fototapetę autorską do wnętrza, żeby prezentowała się w nim naprawdę zjawiskowo. Nie bój się też bawić i tworzyć nieoczywistych połączeń. Efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania.

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły

Tagi

Archiwum Bloga