Nowoczesne fototapety hitem w dekoracji wnętrz

Nowoczesne fototapety hitem w dekoracji wnętrz

W ostatnich latach modne stały się nie tylko obrazy, zegary, czy półki na ścianach, ale również nowoczesne fototapety. Kiedyś tapety nie cieszyły się zbyt dobrymi opiniami, a od niedawna znowu wróciły do łask. Są chętnie kupowane przez właścicieli domów i mieszkań, ponieważ dzięki nim w prosty sposób możesz stworzyć w Twoim domu taką atmosferę, jaką sobie tylko wymarzysz. Fototapeta może sprawić, że określone wnętrze stanie się bardziej klasyczne lub eleganckie. Dzięki fototapetom Twoje ściany przestaną być nudne.

Fototapeta autorska Dekadenckie kwiaty w jadalni

Zobacz produkt

Jaka fototapeta będzie pasowała do nowoczesnego salonu?
Pamiętaj o tym, że fototapeta powinna być dopasowana do charakteru wnętrza i do rodzaju aktywności, które prowadzi w niej rodzina. Przykładowo salon najczęściej jest domowym centrum wypoczynku, spotkań towarzyskich i dziecięcych zabaw. Dlatego w salonie bardzo dobrze sprawdzi się fototapeta autorska z motywem ciemnego retro kolażu lub samochodu z przyszłości. Obie te fototapety są wyjątkowo kolorowe. Dlatego będą się prezentowały nowocześnie na ścianie, a jednocześnie z pewnością spodobają się najmłodszym domownikom. Natomiast jeżeli nie masz w swoim domu dzieci i chcesz taką fototapetę, która będzie stanowiła w salonie doskonałe tło dla spotkań ze znajomymi, to serdecznie polecamy Ci, fototapety autorskie z motywem liści. Zarówno te stonowane, czyli w kolorze bieli lub beżu, jak z egzotycznymi roślinami.

Fototapeta autorska Ciemny retro kolaż na ścianie za kanapą

Zobacz produkt

Fototapeta Drzewko laurowe w salonie

Zobacz produkt

A jaka nowoczesna fototapeta będzie dobrym wyborem do Twojej sypialni?
Sypialnia tak samo, jak salon, ma bardzo duży wpływ na samopoczucie osób, które w niej na co dzień przebywają. Sypialnia powinna być dla każdego azylem. Miejscem pełnym spokoju i dobrej energii. W stworzeniu takiego miejsca pomogą Ci nasze fototapety autorskie. Do sypialni dobrym wyborem będzie na przykład fototapeta z motywem wspomnień z Florydy. Taka fototapeta jest niezwykle modernistyczna, ale jednocześnie zawsze przed zaśnięciem, pozwoli Ci przenieść się w miejsce, w którym po prostu jest pięknie. Pozytywne myśli ułatwiają zasypianie i sprawiają, że kolejny dzień jest lepszy.

Fototapeta autorska Wspomnienia z Florydy w sypialni

Zobacz produkt

Ostatnie artykuły

Popularne artykuły

Tagi

Archiwum Bloga