Wnętrze pełne relaksu – fototapety przedstawiające naturę

Wnętrze pełne relaksu – fototapety przedstawiające naturę

Zobacz dany produkt

Chcemy, aby nasz dom był oazą relaksu, miejscem gdzie odpoczywamy po trudach pracy. Szukamy więc wygodnych mebli, nastrojowego oświetlenia, przytulnych dekoracji. I tutaj warto przypomnieć sobie o fototapetach, które wróciły do łask i coraz częściej dekorują nasze ściany. Przy pomocy tych niedrogich dodatków przeprowadzisz szybką metamorfozę swojego domu.
Fototapety przedstawiające naturę to bardzo szeroka kolekcja obejmująca:
Krajobrazy (górskie szczyty, wschód słońca nad Bałtykiem)
Drzewa (mglisty las, brzozowy zagajnik)
Kwiaty i martwa natura (to np. pole z makami, orchidee, kwiat wiśni w stylu orientalnym, dmuchawce w skali makro i oczywiście wiele innych)
Niebo i chmury (w wersji stonowanej i spokojnej)
Woda (piękna zatoka z lazurowym morzem, spokojne morskie fale i plaża)
Z kolekcji sklepu picturewall.pl z pewnością wybierzesz grafikę, dopasowaną do kolorystyki i stylistyki Twojej sypialni czy salonu.


Zobacz dany produkt

Fototapety z naturą bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym. Połączone z drewnem, barwami ziemi pomogą nam stworzyć salon, w którym doskonale odpoczniemy. Łazienkę, która będzie naszym domowym centrum odnowy biologicznej i relaksu. Sypialnię, w której każdego dnia będziemy budzić się z nową energią. Przy czym wybierając fototapetę do łazienki, pamiętajmy o jej zalaminowaniu.


Zobacz dany produkt

Niezależnie od tego, czy mamy duży dom, czy niewielkie mieszkanko zależy nam na stworzeniu przytulnego kąta. Miejsca, które będzie naszą strefą odpoczynku. I tak jak wiosną lubimy jechać w plener, aby odpoczywać na łonie natury. Tak dzięki fototapetom przedstawiającym naturę możemy ten nastrój przenieść do naszych domów i cieszyć się przyrodą także w zimie czy przy gorszej pogodzie. Przypomnijmy sobie, gdzie spędzaliśmy miłe chwile. Zainspirujmy się udanymi wakacjami, czy weekendowym wyjazdem. Czerpmy z natury to, co najlepsze. Otoczmy się jej pięknem i spokojem. Niech jej siła zagości w naszych domach.


Zobacz dany produkt

Chmury i niebo, spokojne morze z linią widnokręgu to fototapety, które wprowadzają nastrój relaksu. A co nie mniej istotne powiększą optycznie dekorowane pomieszczenie. W kolekcji fototapet przestrzennych sklepu picturewall.pl jest bardzo szeroka grupa fototapet przedstawiających naturę. Zachęcamy do zapoznania się z tą kolekcją. Pomoże ci przeprowadzić efektowną metamorfozę twojego domu.


Zobacz dany produkt

Fototapety przedstawiające naturę to kolekcja idealna dla wielu gałęzi biznesu.
Do gabinetów lekarskich, gdzie chcemy wprowadzić przytulną atmosferę.
Do recepcji, gdzie musimy cierpliwie czekać i chcemy, aby pacjent-klient, zapomniał o zegarku.
Do salonów urody i gabinetów SPA gdzie mamy się zrelaksować i odnowić pokłady energii.
Do hotelu, aby uprzyjemnić pobyt i ocieplić atmosferę.
Do biura, aby element dekoracji wprowadzał nastrój harmonii, a pracownicy zyskiwali świeże pomysły.


Zobacz dany produkt

Relaks w otoczeniu przyrody - warto spróbować!